Kurumsal Yönetim Kurs

Kurumsal Yönetim 3 Kurs Eğitimleri Araştır

Kurumsal Yönetim

Bir sertifika kursu öğrencileri pratik bilgi ve seçtikleri mesleği ile ilgili beceriler öğrenmek hangi bir eğitim semineri olduğunu. Dersler lisans programlarında genellikle daha kısa ve daha az sınıf çalışma gerektirir. Tamamlanma Belgeleri iş promosyonlar için başvururken sonra özgeçmiş değiştirilmiştir veya kullanılmış olabilir tabii, sonunda verilir.

Kurumsal yönetim bir ders nedir? Kurumsal yönetim şirketleri nasıl işlediğini birçok farklı yönlerini kapsayan geniş bir terimdir. Üst düzey yönetim ve hissedarlar, kurumsal düzeyde kararlar için prosedürlere görev tahsisi ve şirket hedefleri kurumsal yönetim şemsiyesi altında tüm düşüş ayarlanır hangi yöntem. Bu konuda bir kurs başarılı yöneticiler için yapmak beceriler her ikisi de uzun vadede bir şirket organize ve düşünmek nasıl öğrencilere, öğretir.

kurumsal yönetim bir ders alarak büyük yararı işletmelerin faaliyet nasıl yeni bir bakış açısı kazanmak için bir şans. Yönetim pozisyonlarına kadar kendi yolunu çalışmış olanlar için, bu dersler görev ve üst konumlarda insanların beklentilerine büyük bir giriş vardır.

kurumsal yönetim bir dersin maliyeti katılmak hangi kurum bağlı olarak değişir. Ivy Ligler dahil birçok üst okullar, iş okullar aracılığıyla bu kursları, ama iyi kabul kurumuna devam ayrıcalık için bir prim ödemeye hazır.

Kurumsal yönetim bir ders zaten yakında terfi bekliyoruz yönetim pozisyonlarında veya bireyler içindir. Farklı sektörlerde çeşitli olanlar ders yararlanabilir, ancak yerleşik bir kurumsal yapısı ile büyük firmalarda çalışanlar için en uygun olma eğilimindedir.Ancak, kendileri için işine gidiyor, bu da kurumsal yönetim bir ders öğretti organizasyon becerileri yararlanabilir.

Online ders alarak hala tam zamanlı çalışırken fatura almak için harika bir yoldur. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

Devamını oku

University of Technology Sydney
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl January 2018 Avustralya Sidney + 1 daha

Bugünün yerel yönetim müdürü yönetim becerileri geniş bir yelpazede ve yerel yönetimin özel özellikleri sağlam bir anlayış ile birlikte profesyonel uzmanlık yüksek düzeyde olması gerekir. Bu ders up-to-date son konularda tutarken yöneticilerin farklı mesleki ihtiyaçlarını karşılamak için izin, yerel yönetim ortamına uyarlanmış. [+]

Tabii ki öğrencilerin mesleki gelişim ihtiyaçlarını eşleşen bir çalışma planı geliştirmelerine olanak bireysel ihtiyaçlarına yanıt veren bir eğitim programı oluşturmak için bir fırsat sunuyor. Denekler bir üniversite veya eve yakın üniversitede, bazı durumlarda, yoğun blok salınımı ile, işyerinde okudu veya olabilir. Program ayrıca Yerel Yönetimler (C04257) bir Master bir atlama taşı olarak kullanılabilir.

Elbette kendi kuruluş özel referans ile, bilgi, beceri ve yetkinlikleri ilkeleri ve yerel yönetim yönetim uygulamaları ile öğrencilere vermeyi amaçlamaktadır. Ders boyunca öğrenciler, esnek teslimat modları bir dizi vasıtasıyla hem genel hem de uzman çalışma birimlerinin bir arada erişebilirsiniz. Öğrenciler, kısa kurslar ya da daha fazla akademik çalışma yoluyla kendi mesleki gelişimlerini devam etmesine izin öğrenme becerilerini geliştirmek.... [-]


Kellogg School of Management at Northwestern University
Kampüs Yarı zamanlı 5 gün September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Evanston Midland + 1 daha

Bu ISS akredite programda, yönetim kurulu üyelerinin sorumluluklarının anlayış geliştirmek ve daha etkin bir yönetmen olmak için gerekli beceri ve stratejileri kazanacaktır. Olguların ve simülasyonlar sayesinde, bugün \ 'ın şirketlerin karşı karşıya getirebilir krizlerin yönetmek için bir çerçeve yanı sıra, iç ve dış baskılara yanıt vermek için teknikler öğreneceksiniz. [+]

Bugünün aşırı iş temposu, ekonomik koşullar, değişen sermaye piyasaları değişen ve merkez sahneye kurumsal yönetim kurulu \ 'ın rolünü sürüş yaygın etik olmayan iş uygulamaları açıklamaları ışığında kurumsal hesap için artan talepler.

Bu yeni gereksinimler kurulları daha dahil, bilgili ve proaktif olmak olduğunu dikte. Bu ISS akredite programda, yönetim kurulu üyelerinin sorumluluklarının anlayış geliştirmek ve daha etkin bir yönetmen olmak için gerekli beceri ve stratejileri kazanacaktır. Olguların ve simülasyonlar sayesinde, bugünün şirketleri karşı karşıya getirebilir krizlerin yönetmek için bir çerçeve yanı sıra, iç ve dış baskılara yanıt vermek için teknikler öğreneceksiniz.... [-]


University of California, Irvine - The Paul Merage School of Business
Kampüs Yarı zamanlı September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Irvine

Bu programı sistematik entegre bir şekilde ele alınmamıştır belirli yönetim sorunları ele alacaktır. [+]

Yeni yasa tarafından teşvik kurumsal yönetim konusunda yeni bir vurgu ile, halka açık şirketlerin kurulları etkin ve mütevelli sorumlulukları ile ilgili olmak için bilinç ve basınç yaşıyoruz. Sadece bir yerde uygun mekanizmalar koyarak ile ilgili şirketler, ancak panoları yeni çerçeveler ve karar yükümlülüklerini yerine getirmek için yeni yollar ve roller yapma konusunda yeni tutum benimsemek gerekir.

(Forum Kurumsal Yönetim için) FCD ile işbirliği içinde bu kritik konuların, İşletme UC Irvine Paul Merage Okulu, adres için, Kurumsal Yönetim etik konulara ayrılmış bir program yaratıyor. Bu programı sistematik entegre bir şekilde ele alınmamıştır belirli yönetim sorunları ele alacaktır. Program kamu kurum müdürleri ve onlarla stratejik konular ve zorluklar bugün kurulları bakan derin bir anlayış geliştirme fırsatı çalışma Yöneticiler sunacak. ... [-]