Filter
Ders
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Kurumsal Finans 5 Kurs Eğitimleri İncele

Finans kursları mevcut akademik ve mesleki deneyimlerini desteklemek için kullanılır. Onlar zaten rahat pozisyonları garantiledi ve aynı zamanda kendi kariyer değişiklik yapmak için umut olanlar tarafından kullanılan öğrenciler katılmaktadır. Eğer arzu iş pozisyonları veya daha yüksek maaşlar aramak gibi bu kurslar size rekabette bir avantaj verebilir.

Kurumsal finansman bir kurs nedir? Elbette bu tür genellikle katılımcılar için önemli sürekli eğitim olanakları sağlamak için geliştirilmiştir. Gerçek dünya iş durumları ve zorlukları analiz ve çözümleri tartışmaya sunulmaktadır. Böyle net bugünkü değer teknikleri ve finansal piyasaların etkinliği olarak anahtar konular konunun parçasıdır. Öğrenciler genellikle finansal stratejiler ilişkin tartışmalar, kurumsal finans sektöründe kullanılan metodolojileri ve değer yaratma geliştirmek için mali ve yatırım kararlarını entegre kullanılan adımları katılmak.

Bu derslerden öğrenciler genellikle sanayide üst düzey öğretim üyelerine erişimi ve lider profesyoneller var. dersler analiz edilebilir gerçek dünya sorunları mevcut planlanmaktadır. Öğrenciler daha sonra çözüm almak ve işyerinde bunları uygulamaya koymak mümkün. Diğer devam ed fırsatları gibi, bu kurslar genellikle mümkün profesyonellerin özgeçmiş niteliklere ve sertifikaları eklemek için yapmak.

Katılım maliyeti başka bir okula büyük değişiklik böylece Bu dersler, tüm dünyada mevcuttur. Harç ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için ayrı ayrı ilgi bu akademik kurumlar başvurun.

Kurumsal finansman uzmanları muhasebeciler, yöneticiler, ya da finansal danışman olarak çalışabilirler. İş pozisyonları finansal planlama ofisleri ve kurumsal hazineleri bulunur. İş başlıkları Chief Financial Officer, yönetim muhasebesi departmanı başkanı ve Kontrol içerebilir.Birçok profesyonel analistler gibi işbirlikçi pozisyonlarda çalışmak. Kurumsal finans dersin tamamlanmasıyla birlikte, kurulan uzmanları yeni fırsatlar ve daha iyi ücret ölçekleri erişimi keyfini çıkarabilirsiniz.

Bu dersin faydaları ilgilenen varsa, seçtiğiniz okulları belirlemek ve daha fazla bilgi almak için kurşun formu kullanmak için aşağıdaki listeleme programı kullanmak. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

Devamını oku Daha Az
Other options within this field of study:
| | |

5 Results in Kurumsal Finans

London Business School

Elde bir finans olarak başarıya ulaşmak için gereken araç seti profesyonel Finans uzmanları günümüzün hızlı iş ortamında giderek daha karmaşık görevler karşısında. ... [+]

Programın genel bakış

Elde bir finans olarak başarıya ulaşmak için gereken araç seti profesyonel Finans uzmanları günümüzün hızlı iş ortamında giderek daha karmaşık görevler karşısında. Başarılı olmak için, onlar kurumsal finansman araçları geniş bir master ve bunların nasıl kullanıldığını anlamak gerekir.

Kurumsal Finansman Akşam Programı terim (pazartesi veya çarşamba) başına on akşamları, üç dönem bu araçları elde etmenizi sağlar.

Finansal Muhasebe ve Analizi (dönem 1), okuma ve yorumlama mali tablolar açıklıyor

Kurumsal Finansman ve Değerleme (dönem 2), değerleme teknikleri ve uygulamaları bakar ... [-]

Birleşik Krallık London
August 2019
30 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Kellogg School of Management at Northwestern University

Dersler, davalar, tartışmalar, ve güncel araştırma sonuçlarının gözden geçirilmesi, önemli sorular keşfetmek ve yaptığınız gereken yatırımlar, sen, elden ne olması gerekt ... [+]

stratejik planlama ve finansman ve yatırım kararları entegre ederek Build hissedar değeri. Bu programda, Yönetimi Maliye Bakanlığı ve diğer önde gelen uzmanların Kellogg School kıdemli öğretim etkili ve finansman entegre için gerçek dünya ve analiz etme ve değer finansal kararlar için en son teknikleri incelemek için sınıf akademik deneyim ve kapsamlı bir çerçeve keşfetmek getirmek yatırım kararları sırayla değer yaratma üst düzeye çıkarmak. Dersler, davalar, tartışmalar, ve güncel araştırma sonuçlarının gözden geçirilmesi, önemli sorular keşfetmek ve yaptığınız gereken yatırımlar, sen, elden ne olması gerektiği, elde gereken şirketler ve ne finansman stratejisinin etkisi olarak sağduyulu cevap bulmanıza yardımcı sizin alt sınırda. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Evanston Midland
September 2019
Yarı zamanlı
5 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
London Business School

Program, üç müstakil modülleri araçları satın sağlayan size malzeme emmek için yeterli zaman verir. ... [+]

Programın genel bakış

Kazanmak profesyonel bir finans olarak başarıya ulaşmak için gereken araç seti

Finans profesyonellerinin günümüzün hızlı iş ortamında giderek daha karmaşık görevler karşısında. Başarılı olmak için, onlar kurumsal finansman araçları geniş bir master ve bunların nasıl kullanıldığını anlamak gerekir.

Kurumsal Finansman Modüler Program, üç müstakil modülleri bu araçları elde etmenizi sağlar size malzeme emmek için yeterli zaman vermek için altı ila sekiz hafta arayla ayarlayın.

Finansal Muhasebe ve Analizi (modül 1) nasıl okumak ve yorumlamak mali tablolar açıklıyor

Kurumsal Finansman ve Değerleme (modül 2) değerleme teknikleri ve uygulamaları bakar ... [-]

Birleşik Krallık London
August 2019
Yarı zamanlı
3 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
London Business School

Ders karmaşık finansal karar verme aleme götürecek ve nasıl standart araçları tanımlamak için öğretiyoruz. ... [+]

Programın genel bakış

kararlar finansman kurumsal ve öğrenin nasıl mücadele girift değerleme etkili

&nbsp

İleri Kurumsal Finansman finansal karar verme karmaşık dünyasına götürecektir. Çeşitli sanayi ve mali kararlar bir dizi özellik ülkeden çekilmiş gerçek iş vaka çalışmaları bir dizi ile karşı karşıya olacak.

&nbsp

Amacı olmayan ve sipariş gerçek iş karmaşıklığı karşılamak için uyarlanması gerekmektedir her iş durumu, uygun hangi standart araçları belirlemektir.

&nbsp

Bu gelişmiş bir ders olarak Kurumsal Finansman Modüler Program kapsamında standart değerleme ve finansman araçları, bilgi varsayılır olmak. ... [-]

Birleşik Krallık London
August 2019
Yarı zamanlı
5 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IEB - Instituto De Estudios Bursátiles

El Programa Avanzado de Especialización en Renta fija: Deuda Soberana y Corporativa es presencial, se imparte en Madrid y tiene un precio de 2,700 € ... [+]

Programa Avanzado de Especializacion en Renta fija: Deuda Soberana y Corporativa

El Programa Avanzado de Especialización en Renta fija: Deuda Soberana y Corporativa es presencial, se imparte en Madrid y tiene un precio de 2,700 €.

Objetivos DEL Programa Avanzado DE ESPECIALIZACIÓN EN RENTA fija: Deuda Soberana Y corporativa

El Objetivo ilkel del Programa es el de explicar en profundidad los diferentes instrumentos que se engloban dentro del universo de los Activos de Renta fija, lo que resulta Esencial para poder analizar posiciones de Mercado, realizar inversiones de manera profesyonel, poder gestionar este tipo de Activos con soltura, y realizar asimismo un EFICIENTE kontrol del riesgo.... [-]

İspanya Madrid
March 2019
Yarı zamanlı
93 saatleri
Kampüs
İngilizce Devamını oku

    ry-diplomer.com

    ry-diplomer.com

    резина континенталь производитель