Korece Kurs

Korece 2 Kurslar Hepsini İncele

Eğer 18 veya daha büyük iseniz Genellikle yüksek öğrenim ders alabilirler. Bunlar düzenli olarak sanat okulları ya da tarım kolejler gibi üniversite, yüksekokul ve meslek kuruluşları öğretilen konum - kendi web siteleri var hemen hemen hepsi. Örneğin, diploma, lisans dereceleri, temel lisans ve lisansüstü, beceri geniş bir yelpazede alabilirsiniz.

Kore Güney Kore, Kuzey Kore yaşayan milyonlarca insan tarafından ve birçok Çinli illerinde konuşulur. Ancak, kelime kullanımı ve dilbilgisi hafif farklılıklar Güney ve Kuzey Koreliler tarafından konuşulan Kore dili arasında var. Öğrenme Kore ayrıca, tonal ve deyimsel farklılıkların dayalı diyalektik farklılıklar öğrenme içerir. Ancak, bu lehçeler kısmen anlaşılır ve ya ilçelerinde iletişim kurarken genellikle küçük bir sorun teşkil etmektedir.

Korece Kurs

Devamını oku

Kookmin University
Kampüs Tam zamanlı 3 - 15 hafta March 2019 Kore Cumhuriyeti Seoul

Kore Dili Eğitimi yabancı öğrenciler Kore dili ve kültürünü öğrenmesine yardımcı olmak için başladı. Merkez, öğrencilerin taleplerini karşılamak için çeşitli sistematik eğitim programları sunmaktadır ... [+]

IIE Kore Dil Merkezi Programları

IIE Kore Dil Merkezi Programları

Kore Dili Eğitimi yabancı öğrenciler Kore dili ve kültürünü öğrenmesine yardımcı olmak için başladı. Merkez, öğrencilerin taleplerini karşılamak için çeşitli sistematik eğitim programları sunmaktadır.

Kısa vadeli Kore Dili Programı (3 haftalık program)

Öğrenciler, kısa süre içinde yoğun Kore dili ve kültürünü öğrenmek için bir program olarak tasarlanmıştır. Kültürel bir deneyim sınıfı her gün olacak.

Yoğun Kore Dili Programı (10 haftalık program, 4 yarıyıl / yıl)

Program, dinleme, yazma ve Kore dili becerilerinin okuma, konuşma yoğun öğrenciler yetiştirmek için tasarlanmıştır. Tabii altı seviyeleri ayrılmıştır ve her sınıf onbeş öğrenci veya daha az oluşur.... [-]


Coursera
Online Yarı zamanlı 5 hafta September 2018 Amerika Birleşik Devletleri USA Online

Bu, 4 seviyeli 5 dersden oluşan ve temel düzeyde bir Kore dili dersidir ve okuma, yazma, dinleme ve konuşma olmak üzere 4 beceriyi kapsar. [+]

Bu, 4 seviyeli 5 dersden oluşan ve temel düzeyde bir Kore dili dersidir ve okuma, yazma, dinleme ve konuşma olmak üzere 4 beceriyi kapsar. Başlıca konular arasında gündelik hayatta kullanılan selamlama, kendinizi tanıtma, aileniz ve bir günlük hayat hakkında konuşma gibi temel ifadeler bulunmaktadır. Her ders diyaloglar, telaffuz, kelime dağarcığı, dilbilgisi, sınavlar ve rol oyunları içerir.

Bu dersi tamamladıktan sonra, 1. Korece alfabe okumak ve yazmak.

Korece temel ifadelerle iletişim kurmak. Kore kültürüne ilişkin temel bilgileri öğrenir.

Takip etmek eğlenceli ve kolaydır! Tadını çıkar!

[-]


    читать дальше

    посмотреть agroxy.com

    еще по теме agroxy.com