Korece Kurs

Korece Kurslar Hepsini İncele

Koreli bir dil kursu alarak yararları nelerdir?

Korece öğrenme, Japonca ve Çince öğrenmenin faydaları benzer öğrencilerin uluslararası işletmelerin yüksek teknoloji, biyomedikal ve hükümet alanları içeren özel sektör istihdamını elde etmenize yardımcı olacaktır. Çeviri konumları yanı sıra, siyasi veya idari-tipi istihdamda yüksek ücretli işler yol açabilecek her zaman mevcuttur.

Korece dil kursu nedir?

Sanılanın aksine, Kore dili Japonca dil tamamen farklıdır ve yazılı metin halinde birçok Çince karakterler (hanja) içerir. Kore Güney Kore, Kuzey Kore ve birkaç Çinli illerinde yaşayan milyonlarca insan tarafından konuşulmaktadır.Ancak, kelime kullanımı ve dilbilgisi hafif farklılıklar Güney ve Kuzey Koreliler tarafından konuşulan Kore dili arasında var. Korece öğrenmek de Seul, Güney Kore ve Pyongyang, Kuzey Kore'de bulunan tonal ve deyimsel farklılıkların dayalı diyalektik farklılıklar öğrenme içerir. Ancak, bu lehçeleri kısmen anlaşılır ve ya ilçelerdeki iletişim kurarken genelde küçük bir sorun teşkil.

Koreli bir dil kursu için gereksinimler nelerdir?

Öğrenciler 18 olması gerekir ve bir lise diploması veya Korece dil kursuna kayıt için uygun eşdeğer ödülünü kazandık. Bir öğrencinin dersin bir sonraki seviyeye geçmek için izin verilmeden önce Sınavları genellikle verilir.

Ne Kadar Bir Kore Dil Kursu için Maliyet mi?

Koreli bir dil kursu tamamladıktan dil okulu ücret politikaları ve tabii uzunluğuna bağlı olarak değişecektir. Tam zamanlı bir Kore dili programına kayıtlı öğrenciler, genellikle bir yıl içinde dersi tamamlamak.

Öğrenciler Nerede Kore Dil Kursları alın miyim?

 

Avrupa üniversitelerinde bir dizi Korece dil çalışmalarının yanı sıra Kore ve Çin Seul ve Pekin yüksek öğrenim kurumlarını sunuyoruz.

Nasıl Korece bir Kursuna kayıt için?

 

Aşağıdaki program için arama ve kurşun formu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku

Kookmin University
Kampüs Tam zamanlı 3 - 15 hafta March 2019 Kore Cumhuriyeti Seoul

Kore Dili Eğitimi yabancı öğrenciler Kore dili ve kültürünü öğrenmesine yardımcı olmak için başladı. Merkez, öğrencilerin taleplerini karşılamak için çeşitli sistematik eğitim programları sunmaktadır ... [+]

IIE Kore Dil Merkezi Programları

IIE Kore Dil Merkezi Programları

Kore Dili Eğitimi yabancı öğrenciler Kore dili ve kültürünü öğrenmesine yardımcı olmak için başladı. Merkez, öğrencilerin taleplerini karşılamak için çeşitli sistematik eğitim programları sunmaktadır.

Kısa vadeli Kore Dili Programı (3 haftalık program)

Öğrenciler, kısa süre içinde yoğun Kore dili ve kültürünü öğrenmek için bir program olarak tasarlanmıştır. Kültürel bir deneyim sınıfı her gün olacak.

Yoğun Kore Dili Programı (10 haftalık program, 4 yarıyıl / yıl)

Program, dinleme, yazma ve Kore dili becerilerinin okuma, konuşma yoğun öğrenciler yetiştirmek için tasarlanmıştır. Tabii altı seviyeleri ayrılmıştır ve her sınıf onbeş öğrenci veya daha az oluşur.... [-]    читать дальше

    www.agroxy.com

    agroxy.com