Filter
Ders
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Kodlama 4 Kurs Eğitimleri Bul

Çoğu kurs, 18 yaş üstü yetişkinlere lise diplomasıyla daha yüksek öğrenim sağlar. Katılımcılar, bir dereceye ya da potansiyel yeni bir kariyer yoluna koymak için yeni beceriler öğrenme seçeneğine sahiptir.

Kodlamada ders nedir? Web sitesi geliştirme kodlama kursları tipik olarak CSS, JavaScript ve HTML'yi ve bunları nasıl birleştireceğinizi öğretir. Bazı kurslar belirli bir platform veya kodlama diline ve nasıl kullanılabileceğine odaklanır. Çoğu kurs, öğrencilerin deneyim ve çimento bilgisi sağlamak için çalışacakları çeşitli problemler veya projeler sunmaktadır. Seçilen kursa bağlı olarak, tamamlanma sadece sekiz saatten üç aya kadar değişmektedir.

Kodlama becerileri, katılımcıların çevrimiçi olarak daha iyi bilgi bulmasına, esnek çalışma programları oluşturmasına ve hatta uygulamalar oluşturmasına yardımcı olabilir. Web tasarım becerileri ve problem çözme becerileri, iş, eğitim ve bilgi teknolojisinin ötesinde daha fazla yardımcı olabilir.

Kodlama kursları için maliyetler, belirli bir konuya, dersin uzunluğuna ve bulunduğu yere bağlıdır. Maliyetler hakkında daha fazla bilgi için, web sitesine bakınız veya bir karar vermeden önce bir kabul danışmanı çağırın.

Bilgisayar kodlamanın çok yönlülüğü, kendini bilgi teknolojisindeki pozisyonlara borçludur. Kodlama, uzaktan çalışma ve esnek programlar için potansiyel sunar. Arka uç ve ön uç dil geliştiricileri, çeşitli sektörlerde yüksek talep görmektedir. Uygulama geliştiriciler, girişimciler ve serbest çalışanlar, katılımcılar için potansiyel fırsatlar sunan diğer konumlardır. Müzisyenler, gazeteciler ve aktivistler, daha verimli çalışmak için bir kodlama kursta öğrendikleri becerileri kullanabilirler. Veri bilimcileri ve analistleri çoklu kodlama dillerini öğrenmekten yararlanabilir.

Esnek programlar, çevrimiçi ortamda veya kolej, üniversite veya kurumdaki bir sınıfta tam veya yarı zamanlı olarak katılımcılar için kullanılabilir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| |
Ders › › Kodlama

4 Sonuçlar Kodlama

Dereceler
Konum
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| |
General Assembly

JavaScript'in popüler ve güçlü programlama dili olan dinamik, etkileşimli kullanıcı deneyimleri oluşturun. ... [+]

Popüler ve güçlü programlama dili olan JavaScript ile dinamik, etkileşimli kullanıcı deneyimleri oluşturun.

Dinamik olun

JavaScript, geliştiricileri istemci tarafında web uygulamalarını programlamak için yetkilendirir. 10 haftalık kursumuzla bu talep üzerine yarışmak için gerekli becerileri öğrenin.

Temellere odaklanın

Programlamanın temelleri ve JavaScript dilinin sözdizimi hakkında güçlü bir temel oluşturun.

Gelişmiş web siteleri oluşturun

Olayları işlemek için HTML ve CSS'yi bir sonraki seviyeye taşıyacak efektler eklemek için jQuery'den yararlanın.

Ön uç etkileşim ekleme

Kullanıcılarınıza yanıt veren dinamik ve güzel kullanıcı arabirimleri oluşturun.... [-]