Küresel Yönetim Kurs

Küresel Yönetim Kurs Eğitimleri Karşılaştır

Küresel Yönetim

Eğer iş dünyasına girmesini planlıyoruz zaman alabilirsiniz, uluslararası iş uygulamalarına kadar pozlama gerekiyor. Küresel yönetim dersler için kaydolarak uluslararası işletmeler ile müreffeh ilişkiler sürdürmek için başarılı bir kariyer öğrencileri koyabilirsiniz.

Küresel yönetiminde bir ders nedir? Çalışmanın bu alanda Kursları küresel pazara geçerli iş konularına odaklanma eğilimindedir. Farklı dersler genellikle uluslararası pazarlama ve uluslararası iş görüşmesi gibi konularda başlayarak, hem lisans ve lisansüstü derecesi ile yayılan. Gelişmiş kurslar uluslararası insan kaynakları, küresel hazine yönetimi ve uluslararası finans kapsayabilir. Bir iş yabancı dil öğrenmek de bir seçenek olabilir.

Küresel yönetim kurslarına katılarak Faydaları tüm dünyada ülkede iş uygulamalarına maruz kalma ve kritik bir yabancı dil öğrenmek için bile fırsat bulunmaktadır.Derslerin Bu tür birçok kurumlarda gelişmiş iş derece takip için idealdir. Bazı kurslar bile uzaktan öğrenenler ve uluslararası öğrenciler için onları uygun hale online olabilir.

küresel yönetim dersin maliyeti elbette kurum ve uzunluğuna bağlı olarak değişir. İlgilenen öğrencilerin iyice her program ile ilgili harç ve ücretleri hakkında bilgi için kendi seçtikleri dersi araştırma için teşvik edilir.

Küresel yönetim dersleri ile ilgili kariyer birçok farklı türleri vardır. Öğrenciler ya da yerli ve yabancı şirketler için mal satın alma sorumlu ajanlar satın alma olarak uygun pozisyonları bulabilirsiniz. Uygun olabilir başka bir pozisyon insan kaynakları ve çalışan performansını denetlemek yardımcı kurumsal hizmet yöneticisidir. Finansal Yöneticisi başka bir seçenektir.Finansal yöneticiler genellikle uluslararası finansman ve genişletilmesi yoluyla birleşmeler, satın almalar ve konsolidasyonlar ile katılıyor.

Küresel yönetim bir ders tamamlama başarılı bir uluslararası iş kariyer doğru iyi bir yolda öğrencilere koyabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku

Stephen M. Ross School of Business at the University of Michigan
Kampüs Yarı zamanlı 12 gün February 2019 Hindistan Bengaluru Amerika Birleşik Devletleri Ann Arbor Birleşik Arap Emirlikleri Dubai Tayland Bangkok + 6 daha

Bu program özellikle üst düzey yöneticileri gerekli bakış açısı geliştirmelerini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır ve beceri küresel pazarda excel. [+]

değer yaratma ve rekabet * Kazanç yeni perspektifler * Kazanç kritik bilgi ve becerileri küresel rekabet hızlandırmak için sonraki uygulamalar için * Build yeni yetenekler * Daha yerel ve küresel en iyi uygulamaları Kimler Katılmalı Bu program özellikle üst düzey yöneticileri gerekli bakış açısı geliştirmelerini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır ve beceri küresel pazarda excel. küresel rekabet bağlamında yönetme, bu program için "temasıyla ve hatta firmaların global rakiplerin kaçınamazlar yerel pazarlarda sadece durduğu temel dayanak noktası olduğunu ortaya koymaktadır. Bu kurs özellikle de onların küresel iş dünyasında yer alan ve üzerinde yoğunlaşmaktadır olanlara değerlidir: küresel bir strateji oluşturarak, küresel dış kaynak ürün geliştirme ve ortak girişimler ve ittifaklar yönetmek için örgütlüyor. ... [-]    также читайте

    эмаль пф-115

    лак для паркета