Japonca Kurs

Japonca 6 Kurslar Araştır

Japonca dil kursu nedir?

Japon dili nedeniyle zifiri aksan ve fonemik ünsüz / ünsüz uzunluğu olan güveninin Hint-Avrupa dillerinden tamamen farklıdır. Kelime sırası genellikle özne-nesne-fiil ve denilen unsurlar "parçacıklar " kelimeleri dilbilgisi nasıl işlev gösterir içerir. İngilizce konuşanlar kavramak için biraz zor Japon dilinin bir özelliği isimler cinsiyet veya numara özgü olmamasıdır. Ayrıca, fiil çekimleri ses dayalı ve gergin ve sıfatlar da konjuge gerekir edilir.

Japonca dil kursu alarak yararları nelerdir?

Bir kişi, uluslararası şirketler, yüksek teknoloji şirketler veya devlet kurumları için çalışmaya planlıyorsa Japon dilinin en azından temel yönlerini öğrenme neredeyse şarttır.(Çoğunlukla Japonya ve komşu adaları) 130 milyon üzerinde insan tarafından konuşulmaktadır, Japonca dil aynı zamanda diğer Asya ülkelerinde konuşulan dünyanın en önemli dili birini temsil etmektedir.

Ne kadar Japonca bir dil kursuna katılmak için maliyeti nedir?

Bir Japon dil kursu maliyeti 500 $ ders alınması ve üniversite öğrenim ücretleri yere göre $ 1500 USD (400-1200 Euro) kadar değişebilir.

Japonca dil kursu için gereksinimler nelerdir?

Bir lise diploması veya eşdeğeri ile 18 yaşın üzerindeki herkes bir kolej veya üniversite Japonca dil kursu kayıt olabilirsiniz.

Kariyer gelişimi ne tür Japonca dil kursu ile bekleyebilirsiniz?

Japon öğrenme ve dili çevreleyen kültürel nüanslar kesinlikle özellikle hükümet ve iş sektörlerinde, bir öğrenci 's istihdam olanakları genişleyecektir. Ayrıca, birçok ulus ötesi şirketler ve sivil toplum kuruluşları aktif olarak yazmak, çevirmenler aramak konuşmak ve iş işlemlerini hızlandırmak yardımcı olmak için Japon anlamak.

Nerede Japonca dil kursu almak?

 

Japonca dil kursları, online ve çok sayıda Avrupa düzeyinde, Orta Doğu ve Asya üniversite ve kolej sunulmaktadır. Bir öğrenci part-time ya da tam zamanlı öğrenci olup olmadığına bağlı olarak, bir Japon dil kursu tamamlama altı ile 12 hafta arasında sürebilir. 

Devamını oku

International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University
Kampüs Tam zamanlı April 2018 Japonya Kōfu

JSP (Japonya Çalışmaları Programı) Japonya Alan Çalışmaları Programı (JAS) ve Japon Dili Programı (JLP) oluşur. [+]

Japonya Çalışmaları Ders

JSP (Japonya Çalışmaları Programı) Japonya Alan Çalışmaları Programı (JAS) ve Japon Dili Programı (JLP) oluşur. JAS kursları onlar güçlü bir akademik tabanı var hem de öğrencilerin disiplin perspektifler bir dizi Japonya'yı görmek mümkün olduğundan emin olmak için liberal sanat müfredatı içinde gömülürler. Aikido, Judo, Karate ve Shugendo: JAS Noh, Koto, Shakuhachi, Zen, Şinto, Shodo, Sado, Kado içinde ustalar tarafından öğretilen Japon kültürüne deneyimsel atölye çok sayıda ve dövüş sanatları ev sahipliği yapmaktan gurur olduğunu.

JLP sadece Japonca dil başından itibaren profesyonel Japon yazılı ileri seviyelere değil, aynı zamanda dersler arasında değişen kurslar, Japon gazeteleri okuma ve Japonca kamu konuşma içerir. Bizim Dil Edinimi Merkezi (LAK) Japonca ve uluslararası öğrencilerin kompozisyon becerilerini lehçe yardımcı olmak için bir Japon Yazı Masası içerir.... [-]


EF Gap Year
Kampüs Tam zamanlı 6 - 12 ay Açık Kayıt Japonya Tokyo

[+]

Yaş Max : 16 Fiyat Ayrıntıları : Aile yanında konaklama ve yemek planı ders fiyatına dahildir. Kişisel fiyat teklifi için Kabul Ekibiyle iletişime geçin. [-]

IES Abroad
Kampüs Tam zamanlı 1 - 2 dönem August 2018 Japonya Tokyo Hong Kong + 1 daha

[+]

IES Abroad Tokyo öğrencisi, devam eden etnografik araştırmanın bir formuyla meşgul olan bir öğrencidir ve temel odak noktası, öğrencinin anlamak istediği toplumsal ortamdaki insanlara yönelik eylem ve olayların anlamıdır.

Alan Yerleştirme Programının hedefleri şunlardır:

Kolaylaştırılmış bir seminer aracılığıyla, öğrencileri, Japonya'nın toplumsal organizasyonunu tanıma, anlama ve açıklamanın temelini oluşturan alan yerleşimi deneyimlerini toplu olarak paylaşmaya ve yansıtmaya teşvik etmek. Japonya'nın "gerçek dünya" sosyal organizasyonunu keşfetmek için, doğal olarak sergilendiği gibi, bulunması gereken veya bulunması gereken belirli bir çerçeveyi veya kuramsal önyargı koymadan. [-]

IES Abroad
Kampüs Tam zamanlı 1 - 2 dönem September 2018 Japonya Nagoya Hong Kong + 1 daha

[+]

Iş Japonca Klasik Japonca Üniversiteye Hazırlık Japonca

Ek Ders Disiplinleri

Sonbahar döneminde, Nanzan Üniversitesi'ndeki bazı ek dersler IES Abroad öğrencilerine açıktır. Bu 2 kredilik dersler, üniversitenin düzenli lisans programının bir parçasıdır ve çeşitli alanlarda mevcuttur. Son yıllarda kurslar şunları içermektedir:

Japonya ve ABD Siyaset Tartışması Japon Dilbilim Japon Uyruk Kanunu Japonca Dil Etkinliklerinin Gözlemlenmesi ve Analizi Dil Eğitimi İlkeleri Amerikan Dış İlişkiler Semineri: Japonya'dan Bir Bakış Savaş ve Barış Semineri: Uluslar Aşırı Bir Perspektif Japonca Pedagoji Çalışmaları ... [-]

Beppu Mizobe Gakuen College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl April 2018 Japonya Beppu

Bu derste uluslararası öğrenci öncelikle de beslenme ile ilgili özel bilgi elde ederken Japonca dil çalışmaları üzerinde durulacak. Öğrenciler mezun olduktan sonra 4 yıllık bir üniversiteye bir 2 ya da 3 yıl öğrencisi olarak aktararak almış dil ve diğer becerilerini kullanmak hedefleyecektir. [+]

Bu derste uluslararası öğrenci öncelikle de beslenme ile ilgili özel bilgi elde ederken Japonca dil çalışmaları üzerinde durulacak. Öğrenciler mezun olduktan sonra 4 yıllık bir üniversiteye bir 2 ya da 3 yıl öğrencisi olarak aktararak almış dil ve diğer becerilerini kullanmak hedefleyecektir.

[-]

Beppu Mizobe Gakuen College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl April 2018 Japonya Beppu

Onlar Beppu Mizobe Gakuen Koleji bitirdikten sonra diğer üniversitelerde olduğu gibi 2. veya 3. sınıf öğrencileri aktarabilir ya da lisansüstü okula gitmek mümkün böylece olma amacı ile "gerçek anlamda uluslararası insan kaynakları," öğrencilerin yoğun Japon ele alacağız. Öğrenciler, Japonya'nın akademik ve yaşam ortamlarına uyum sağlayacak bir Japon yeterlik ulaşacak. Öğrenciler ikinci yılında Japonca Yeterlilik Sınavı N1 Seviye geçmek amaçlamaktadır. [+]

Onlar Beppu Mizobe Gakuen Koleji bitirdikten sonra diğer üniversitelerde olduğu gibi 2. veya 3. sınıf öğrencileri aktarabilir ya da lisansüstü okula gitmek mümkün böylece olma amacı ile "gerçek anlamda uluslararası insan kaynakları," öğrencilerin yoğun Japon ele alacağız. Öğrenciler, Japonya'nın akademik ve yaşam ortamlarına uyum sağlayacak bir Japon yeterlik ulaşacak. Öğrenciler ikinci yılında Japonca Yeterlilik Sınavı N1 Seviye geçmek amaçlamaktadır.

[-]


    подробнее