Asia Hindi Kurs

Asia Hindi Kurslar Karşılaştır 2018

Kurslar kalifiye öğretmenler tarafından verilen ve katılımcıların belirli bir disiplinde bilgi ve deneyimini arttırmayı amaçlayan akademik programlardır. Kurslar uzunluğu, içeriği ve süresi açısından geniş ölçüde farklılık gösterebilmektedir.

Asya'da derecesi bir parçası tamamlayan öğrenciler sayıları artmaktadır. Şu anda, ikinci ve üçüncü büyük ekonomiler Asya'da bulunmaktadır. Herhangi bir sınırlama olmaksızın, öğrencilerin hayatlarının en iyi deneyimi olarak Asya'da zaman tarif var. Bugün, dünyanın dört en kalabalık ülkelerinden üç Asya'da şunlardır: Çin, Hindistan ve Endonezya.

Asia Hindi Kurslar Araştır 2018

Devamını oku

Hindihour
Kampüs Tam zamanlı 3 hafta Açık Kayıt Hindistan Jaipur

Hintçe Saat, Hindistan'ın Jaipur şehrinde Hintçe bir dil okulu. Hint dilinde yoğun bir dil çalışması ve kültürler arası öğrenmeyi kolaylaştıran Jaipur'da üç haftalık bir ev kalışı sunuyoruz. Değişen gereksinimleri olan öğrenciler için kurslar düzenledik. Programımız theguardian.com tarafından dünyanın dört bir yanındaki etkinlik tatillerine sahip en iyi dil kurslarından 10'u arasında yer alıyor. [+]

Yeni başlayanlar Hintçe Kursu

Bu kurs, Hint toplumunuzda çalışmak için dilin temellerini kapsamaktadır. Bu dersin sonunda, günlük durumlarla başa çıkmak için geniş bir kelime hazinesi olacak. Yol tarifi verebilir, kendiniz ve aileniz hakkında konuşabilir, ortak nesnelerin isimlerini anlayabilir, alışveriş yapabilir ve hatta basit bir hikaye anlatabilirsiniz!

Bu, dilin tüm yönlerini kapsayacaktır; okuma yazma

Kurs, dilde 3 hafta / 40 saat daldırma olarak tasarlanmıştır.

Orta Hintçe Kursu

Elbette hayatta kalma, günlük konuların ustalığı için yetkinlik kazanmayı amaçlamaktadır. Kendinizi doğru ifade etmek için dilbilgisini anlama ve sondaj yapmaya odaklanabilirsiniz. Kelime dağarcığınız, arkadaşlık, aile ve yemek gibi günlük konularda genişleyecektir. Birisini işe almak için gerekli dili öğrenecek ve gelecek için umutları ifade edebileceksiniz. Hayatınızdaki olayları anlatırken ve yardımcınız ile paylaştığınız deneyimleri anlatırken hikayeler önemli bir odak haline gelecektir.... [-]