Hindi Kurs

Hindi Kurs Eğitimleri Hepsini İncele

Eğer 18 veya daha büyük iseniz Genellikle yüksek öğrenim ders alabilirler. Bunlar düzenli olarak sanat okulları ya da tarım kolejler gibi üniversite, yüksekokul ve meslek kuruluşları öğretilen konum - kendi web siteleri var hemen hemen hepsi. Örneğin, diploma, lisans dereceleri, temel lisans ve lisansüstü, beceri geniş bir yelpazede alabilirsiniz.

Hindi Kurs

Devamını oku

Hindihour
Kampüs Tam zamanlı 3 hafta Açık Kayıt Hindistan Jaipur

Bu kurs, Hint toplumunuzda çalışmak için dilin temellerini kapsamaktadır. Bu dersin sonunda, günlük durumlarla başa çıkmak için geniş bir kelime hazinesi olacak. Yol tarifi verebilir, kendiniz ve aileniz hakkında konuşabilir, ortak nesnelerin isimlerini anlayabilir, alışveriş yapabilir ve hatta basit bir hikaye anlatabilirsiniz! [+]

Yeni başlayanlar Hintçe Kursu

Bu kurs, Hint toplumunuzda çalışmak için dilin temellerini kapsamaktadır. Bu dersin sonunda, günlük durumlarla başa çıkmak için geniş bir kelime hazinesi olacak. Yol tarifi verebilir, kendiniz ve aileniz hakkında konuşabilir, ortak nesnelerin isimlerini anlayabilir, alışveriş yapabilir ve hatta basit bir hikaye anlatabilirsiniz!

Bu, dilin tüm yönlerini kapsayacaktır; okuma yazma

Kurs, yeni gelenleri Hindistan'da günlük yaşamla tanıştırmak için dilde 3 haftalık bir daldırma olarak tasarlanmıştır. Bir sonraki seviyeye ilerlemeden önce sağlam bir kelime tabanı sağlar.

Önkoşul: Önkoşul bulunmamaktadır, ancak birçoğu Hintçe betik öğrenmeye başlamak için faydalıdır.... [-]