Cins bilimi Kurs

Cins bilimi 2 Kurs Eğitimleri İncele

Cins bilimi

Toplumsal cinsiyet kimliği ve temsil odaklanan, Toplumsal Cinsiyet Çalışmaları alt alanlarda bir dizi oluşan bir disiplinler arası bir alandır. Cinsiyet araştırmalar içerisinde kadınlar hakkında bilgi almak için bilgilendirici bir yoldur 's, erkek ' ın ve çağdaş bir ya da tarihsel bakış açısından LGBT sorunları. Medya, ya da bir süre ya da yere özgü odaklanarak bir iş ve liderlik açısı, gelen olsun, her akademik ilgi veya zorunluluk uygun bir Toplumsal Cinsiyet Çalışmaları ders bulmak mümkündür.

Cinsiyet Çalışmaları içerisinde birkaç gün, bir yıl her yerde sürebilir. Bir sertifika ya da diploma armağan ile bazı dersler sonuçlanacak. Diğerleri tam zamanlı öğrenciler için daha uygundur Bazı Cinsiyet Çalışmaları ders, mesleki gelişim isteyen çalışan profesyoneller yöneliktir, ve hala diğerleri sadece Cinsiyet Çalışmaları bir ilgi var kişiler için tasarlanmıştır.Nerede ve nasıl ele alacağız dünya çapında üniversite ve akademik kurumlarda sunulan, Cinsiyet Araştırmaları içerisinde isteyen öğrenciler seçebilirsiniz.

Eğer bir Toplumsal Cinsiyet Çalışmaları kursuna kayıt nasıl öğrenmek istiyorsanız, gidin ve dünya çapında özellikli, akredite okullarda kurs seçenekleri hakkında okuyun. Ayrıca kullanarak seçim ya da kullanışlı web formun okuldan dönmesini istiyorsanız Cinsiyet Çalışmaları kursları hakkında daha fazla bilgi talep edebilirsiniz!

Devamını oku

FutureLearn
Online Yarı zamanlı 2 hafta Açık Kayıt Birleşik Krallık UK Online

Cinsiyet, uluslararası ve topluluk kalkınması ile nasıl ilişkilidir? Bu çevrimiçi kursla öğrenin. [+]

Cinsiyet ve uluslararası kalkınma arasındaki ilişkiyi keşfedin

Cinsiyet, uluslararası kalkınma ile ne ilgisi var? 'Kadın' cinsiyet ve gelişimin merkez noktası mudur? Cinsiyet ve gelişmeyi birlikte getiren nedir?

Bunlar, bu ders hakkında soru soran ve cevaplayacak olduğunuz bazı sorular. Çağdaş uluslararası ve toplumsal kalkınmanın toplumsal cinsiyet boyutlarını inceleyeceksiniz ve nihai olarak toplumsal cinsiyetin nasıl ve neden bu kadar önemli olduğunu öğreneceksiniz.

Ne konular kapsayacaktır?

Çağdaş uluslararası ve toplumsal kalkınmada toplumsal cinsiyetin neden önemli olduğu hakkında bu çevrimiçi derste ele alınan kilit sorular şunları içerir:... [-]


FutureLearn
Online Yarı zamanlı 4 hafta Açık Kayıt Birleşik Krallık UK Online

okuyan, dikkatli bir hazırlık, bir seviyeden sonraki hasta tırmanma - - öğretim sistemi ödülleri davranışları akademik kadınlara bir avantaj vermek gibi görünüyor. Oysa iş dünyasında, insanların işe ve karakteri olduğu kadar biçimsel niteliklere dayalı teşvik. [+]

okuyan, dikkatli bir hazırlık, bir seviyeden sonraki hasta tırmanma - - öğretim sistemi ödülleri davranışları akademik kadınlara bir avantaj vermek gibi görünüyor. Oysa iş dünyasında, insanların işe ve karakteri olduğu kadar biçimsel niteliklere dayalı teşvik.

sınıfta genç kadınların yaşadığı gerekenleri incelenmesi yoluyla bu ders iyi yardım kızlar sınıfta başarılı ve ötesinde, yanı sıra yetkili danışmanlık, rehberlik ve pratik çözümler sunan konusunda öğretmenler arasında bir görüşme başlatmak amaçlamaktadır.

Okulda kız etkileyen faktörleri anlamak

sınıfta çalışmak öğretim stratejilerini keşfetmeden önce, ilk kız öğrenme deneyimlerini etkileyen önemli faktörleri incelemek olacaktır. Özellikle okuldan ve okuldan sonra profesyonel başarı akademik başarıyı destekleyen bir şekilde karakter geliştirmek stratejiler bakacağız. Biz de incelemek ve okulda ve gelecekteki kariyerlerinde tam potansiyellerine ulaşma kız inhibe faktörleri tartışacağız.... [-]