Filter
Ders
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Birleşme ve Devralmalar 4 Kurslar Bul

Bireysel dersler, ek bilgi toplamada lise mezunlarına veya GED sahiplerine yardımcı olabilir. Bu sınıflar, tek bir beceriyi öğrenmeye veya kişinin bir konu alanındaki anlayışını derinleştirmeye yoğun olarak odaklanabilir. Birkaç hafta, birkaç ay hatta birkaç yıl sürebilirler.

Birleşme ve devralmalarda dersler nelerdir? Şirketlerin hissedarların getirilerini arttırmak, piyasalardaki varlıklarını arttırmak ya da daha fazla değer yaratmak için başka şirketlerle nasıl bir şirket satın aldıkları ya da güçlü yönlerini bir araya getirdikleri ile ilgili temel, orta ve ileri düzeydeki öğrenimleri sunuyorlar. Ayrıca bir şirketin değerini belirleme, potansiyel yasal ve vergiyle ilgili sonuçları anlama, risk analizi, stratejik planlama ve birleşme sonrası bir ortamda olumlu bir şirket kültürünü teşvik etme gibi yeniden yapılanma inceliklerini de inceleyebilirler.

Herhangi bir programda olduğu gibi, birleşme ve devralma kursları, işyeri kültürünü etkileyen faktörleri genel bir şekilde kavramaya eğilimli olan öğrencilere, kendi yararlarını sunmaktadır. Kurs katılımcıları, birleşme sürecini etkileyen karmaşık düzenleyici ortam ve bu tür birleşme ve devralmaların daha büyük pazarı nasıl etkileyebileceği hakkında bilgi sahibi olurlar.

Eğitim ve diğer ücretlerin kurumlar arasında büyük farklılıklar gösterebileceği ve ülkeye göre farklılık gösterebileceği düşünüldüğünde, herhangi bir dersin toplam maliyetini tahmin etmek zor olabilir. Her bir okul ile kayıt, materyal ve ders ile ilgili tüm masrafları araştırın.

Bu alanda uzmanlaşan profesyoneller potansiyel olarak kârlı bir mesleğe giriyorlar. İş geliştirme uzmanları ve bağımsız danışmanlar, şirket stratejileri yönetmenleri, finansal analistler, vergi uzmanları ve birleşme ve devralmalarda uzmanlığa sahip hukuk danışmanları ile birlikte çoğunlukla kilit aktörler olduklarını kanıtlamaktadır. Bu rollerin çoğu orta kariyer veya yönetim seviyesi pozisyonları olsa da, bazı mezunlar kendilerini bir M & A ekibinde çalışarak deneyimleme fırsatı veren giriş seviyesi fırsatları keşfedebilirler.

Birçok çalışan profesyoneller için uzaktan eğitim, kişinin programına uyan bir eğitim almak için mükemmel bir yöntemdir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az
Other options within this field of study:
| |

4 Results in Birleşme ve Devralmalar

University of Chicago Booth School of Business

Bu eşsiz disiplinlerarası ders Yöneticiler analitik çerçevesi ve araçları gerekli başarılı birleşme, devralma ve kurumsal yeniden yapılanma yürütmek için verir. ... [+]

küreselleşme, teknolojik değişim ve deregülasyon güçleri birleşme ve devralmalar giderek rekabet avantajı aramak ve hissedarlar için değer maksimize kullanılmakta olan son derece rekabetçi ve dinamik iş dünyası yaratmıştır. Bu eşsiz disiplinlerarası ders Yöneticiler analitik çerçevesi ve araçları gerekli başarılı birleşme, devralma ve kurumsal yeniden yapılanma yürütmek için verir.

&nbsp

öğreneceksiniz Katılımcılar:

- Rekabet avantajı ve pay sahibi değeri bina dayanan bir kurumsal yeniden yapılanma stratejisi oluşturun.

&nbsp

- Bir satın alma aşamalarını entegre etmek için analitik bir çerçeve geliştirin ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Chicago Philadelphia Birleşik Krallık London İspanya Madrid  + 3 Daha fazla
September 2019
Yarı zamanlı
5 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
FutureLearn

Edinme fırsatlarını belirlemek için şirketin mali performansını nasıl değerlendireceğinizi öğrenin. ... [+]

Bu ders, daha iyi sermaye bütçelemesi ve edinim kararları vermek için şirket performansını analiz etmek ve değerlendirmek için serbest nakit akış kavramlarını nasıl kullanacağınıza bakmaktadır.

Serbest nakit akışına ve bileşenlerine bir giriş yapacaksınız ve sermayenin maliyeti hakkında bilgi edineceksiniz. Ayrıca, satın alımlarda serbest nakit akışının nasıl kullanılabileceğine de bakacağız ve bazı yaygın uygulama sorunlarını keşfedeceksiniz.

Hangi konuları kapsayacak?

1. Hafta - Serbest Nakit Akışı

Serbest nakit akış bileşenleri ve firmanın amacı

2. Hafta - Sermaye ve Değiştirilmiş Serbest Nakit Akışı

Sermayenin maliyeti, serbest nakit akımını kullanarak sermaye bütçelemesi ve değiştirilmiş serbest nakit akımları... [-]

Birleşik Krallık UK Online
January 2020
Yarı zamanlı
3 hafta
Online
FutureLearn

Birleşme ve devralmaları nasıl yapılandıracağınızı öğrenin ve anlaşmayı yürütmek için gerekli olan belgeleri, vergileri ve yasal yapıları keşfedin. ... [+]

Birleşme ve devralmaların pratiklerini anlayın

Bu ders, birleşme ve devralma işlemlerinin farklı biçimlerde yapılandırıldığına ayrıntılı olarak bakmaktadır.

Yasal yapılar, hisse senedi alımları, varlık alımları, vergi kayıp birleşmeleri ve ters birleşmeler hakkında bilgi edineceksiniz.

Bu farklı işlem yapılarını keşfederken, hem yasal hem de kurumsal belgeleri ve alıcı ve satıcı için vergi etkilerini göz önüne alacaksınız.

Ne konular kapsayacaktır?

Hafta 1 - İnceleme, Belgeler ve Hukuki Yapılar

Nişan mektupları, gizlilik sözleşmeleri, dönem kağıtları, niyet mektupları ve birleşme ve satın alım işleminin temelini oluşturan yapılar gibi belgeleri anlayın... [-]

Birleşik Krallık UK Online
January 2020
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Online
FutureLearn

Birleşmeler ve devralmalarla ilgili bir programda bu final dersiyle birlikte muhasebe ve vergi ilkelerinin nasıl kullanılacağını anlayın. ... [+]

Bir şirket birleşince veya satın alındığında anlaşmanın başarılı olmasına yardımcı olabilecek birkaç kilit süreç vardır. Bu derste bu süreçlerin bazılarını keşfedeceksiniz ve muhasebe ve federal gelir vergisi ilkelerini proje sonrası kazançlara ve nakit akışlarına, özellikle kombinasyon sonrası varlığa nasıl uygulayacağınızı öğreneceksiniz.

Hangi konuları kapsayacak?

Hafta 1 - Konsolidasyon

Özkaynak yöntem metodu ve maliyet yöntemi, alt kategorileri ve konsolidasyon

2. Hafta - Satın Alma Muhasebesi ve Özel Konular

Satın alma muhasebesini detaylı olarak inceleyin ve Dahili Gelirler Yasası 338. Bölüm, vergiden indirilebilir şerefiye ve maddi olmayan duran varlık gibi diğer alanlarda... [-]

Birleşik Krallık UK Online
January 2020
Yarı zamanlı
2 hafta
Online

    посмотреть ry-diplomer.com

    Этот авторитетный веб портал , он описывает в статьях про poliv.ua.