Birleşme ve Devralmalar Kurs

Birleşme ve Devralmalar 5 Kurslar Bul

Bireysel dersler, ek bilgi toplamada lise mezunlarına veya GED sahiplerine yardımcı olabilir. Bu sınıflar, tek bir beceriyi öğrenmeye veya kişinin bir konu alanındaki anlayışını derinleştirmeye yoğun olarak odaklanabilir. Birkaç hafta, birkaç ay hatta birkaç yıl sürebilirler.

Birleşme ve devralmalarda dersler nelerdir? Şirketlerin hissedarların getirilerini arttırmak, piyasalardaki varlıklarını arttırmak ya da daha fazla değer yaratmak için başka şirketlerle nasıl bir şirket satın aldıkları ya da güçlü yönlerini bir araya getirdikleri ile ilgili temel, orta ve ileri düzeydeki öğrenimleri sunuyorlar. Ayrıca bir şirketin değerini belirleme, potansiyel yasal ve vergiyle ilgili sonuçları anlama, risk analizi, stratejik planlama ve birleşme sonrası bir ortamda olumlu bir şirket kültürünü teşvik etme gibi yeniden yapılanma inceliklerini de inceleyebilirler.

Herhangi bir programda olduğu gibi, birleşme ve devralma kursları, işyeri kültürünü etkileyen faktörleri genel bir şekilde kavramaya eğilimli olan öğrencilere, kendi yararlarını sunmaktadır. Kurs katılımcıları, birleşme sürecini etkileyen karmaşık düzenleyici ortam ve bu tür birleşme ve devralmaların daha büyük pazarı nasıl etkileyebileceği hakkında bilgi sahibi olurlar.

Eğitim ve diğer ücretlerin kurumlar arasında büyük farklılıklar gösterebileceği ve ülkeye göre farklılık gösterebileceği düşünüldüğünde, herhangi bir dersin toplam maliyetini tahmin etmek zor olabilir. Her bir okul ile kayıt, materyal ve ders ile ilgili tüm masrafları araştırın.

Bu alanda uzmanlaşan profesyoneller potansiyel olarak kârlı bir mesleğe giriyorlar. İş geliştirme uzmanları ve bağımsız danışmanlar, şirket stratejileri yönetmenleri, finansal analistler, vergi uzmanları ve birleşme ve devralmalarda uzmanlığa sahip hukuk danışmanları ile birlikte çoğunlukla kilit aktörler olduklarını kanıtlamaktadır. Bu rollerin çoğu orta kariyer veya yönetim seviyesi pozisyonları olsa da, bazı mezunlar kendilerini bir M & A ekibinde çalışarak deneyimleme fırsatı veren giriş seviyesi fırsatları keşfedebilirler.

Birçok çalışan profesyoneller için uzaktan eğitim, kişinin programına uyan bir eğitim almak için mükemmel bir yöntemdir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku

University of Chicago Booth School of Business
Kampüs Yarı zamanlı 5 gün September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Chicago Philadelphia Birleşik Krallık London İspanya Madrid + 5 daha

Bu eşsiz disiplinlerarası ders Yöneticiler analitik çerçevesi ve araçları gerekli başarılı birleşme, devralma ve kurumsal yeniden yapılanma yürütmek için verir. [+]

küreselleşme, teknolojik değişim ve deregülasyon güçleri birleşme ve devralmalar giderek rekabet avantajı aramak ve hissedarlar için değer maksimize kullanılmakta olan son derece rekabetçi ve dinamik iş dünyası yaratmıştır. Bu eşsiz disiplinlerarası ders Yöneticiler analitik çerçevesi ve araçları gerekli başarılı birleşme, devralma ve kurumsal yeniden yapılanma yürütmek için verir.

&nbsp

öğreneceksiniz Katılımcılar:

- Rekabet avantajı ve pay sahibi değeri bina dayanan bir kurumsal yeniden yapılanma stratejisi oluşturun.

&nbsp

- Bir satın alma aşamalarını entegre etmek için analitik bir çerçeve geliştirin ... [-]


University of Management and Technology
Kampüs Yarı zamanlı 2 gün September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Arlington Ashburn + 1 daha

dış satıcılardan mal ve hizmet satın alma ile ilgili temel sorunları pratik bir anlayış kazandırmaktır [+]

Bu dersin sunucuları dışarıdan mal ve hizmet satın alma ile ilgili önemli konuların sağlar öğrencilerle anlayış pratik. Hedefleri dış satıcılardan mal ve hizmet satın alma ile ilgili temel sorunları pratik bir anlayış kazandırmaktır Öğrencilerin becerileri sözleşmeleri ile verimli çalışmasını elde yardımcı olmak. Talimat Yöntemi: Anlatım, vaka çalışmaları, sınıf çalışmaları, ödev Malzeme: Ders kitabı PMBOK Bilgi Alanları - Uyum Yönetimi - Kapsam Yönetimi - Maliyet Yönetimi - Satın Alma Yönetimi Konular Kapalı - Ihtiyaç ve gereksinimleri anlamak - Yakalama ihtiyaçları ve çalışma tablosu (SOW) ve üzerinden gereksinimleri / veya Bildirimi Amacı (çook) - Solicitati için Planlama üzerinde - Farklı sözleşme yöntemleri - Sole kaynak vs rekabetçi sözleşmeleri - İhraç bir RFP (teklif istek) - Bir talep tepki - Bir öneri Yazma - Kapalı teklif sözleşmeleri görüşülen sözleşmeler daha farklı şekilde nasıl da (İD RFP vs) - Holding satıcı soru-cevap oturumları - Sözleşme oluşturulması - Yapılandırma Sözleşme (TDP, CPFF, CPAF, CPIF, zaman-ve-materyal) - Post-ödülü sözleşme yönetimi - Bu işe doğrulama çalışmaları performans ölçümü ile yapıldı - Yapımı hakedişleri - Fon yapıldı çalışmaya hazır olduğunu doğrulama - Fikri mülkiyet - Veri hakları - Sigara gizlilik anlaşmaları - Sigara rekabet anlaşmaları - Satın alma fonksiyonu - Sözleşme yaşam döngüsü - Sözleşme uzman Rolü - Kapanış dışarı sözleşmeleri - Müşteri kabul testleri - Punch listeleri kullanımı - Nihai ödemeler yapma Dersin Süresi Bu dersin lengt değişen geliyor hs kurumunuzun ihtiyaçlarına bağlı olarak değişebilir. Proje Yönetimi Uzmanları (PMP) Bu dersi alan için Mesleki Gelişim Birimi (PDU) kazanmak için uygundur. ... [-]


FutureLearn
Online Tam zamanlı Yarı zamanlı January 2019 Birleşik Krallık UK Online + 1 daha

Birleşme ve devralmaları nasıl yapılandıracağınızı öğrenin ve anlaşmayı yürütmek için gerekli olan belgeleri, vergileri ve yasal yapıları keşfedin. [+]

Birleşme ve devralmaların pratiklerini anlayın

Bu ders, birleşme ve devralma işlemlerinin farklı biçimlerde yapılandırıldığına ayrıntılı olarak bakmaktadır.

Yasal yapılar, hisse senedi alımları, varlık alımları, vergi kayıp birleşmeleri ve ters birleşmeler hakkında bilgi edineceksiniz.

Bu farklı işlem yapılarını keşfederken, hem yasal hem de kurumsal belgeleri ve alıcı ve satıcı için vergi etkilerini göz önüne alacaksınız.

Ne konular kapsayacaktır?

Hafta 1 - İnceleme, Belgeler ve Hukuki Yapılar

Nişan mektupları, gizlilik sözleşmeleri, dönem kağıtları, niyet mektupları ve birleşme ve satın alım işleminin temelini oluşturan yapılar gibi belgeleri anlayın... [-]


FutureLearn
Online Yarı zamanlı 3 hafta January 2019 Birleşik Krallık UK Online

Edinme fırsatlarını belirlemek için şirketin mali performansını nasıl değerlendireceğinizi öğrenin. [+]

Bu ders, daha iyi sermaye bütçelemesi ve edinim kararları vermek için şirket performansını analiz etmek ve değerlendirmek için serbest nakit akış kavramlarını nasıl kullanacağınıza bakmaktadır.

Serbest nakit akışına ve bileşenlerine bir giriş yapacaksınız ve sermayenin maliyeti hakkında bilgi edineceksiniz. Ayrıca, satın alımlarda serbest nakit akışının nasıl kullanılabileceğine de bakacağız ve bazı yaygın uygulama sorunlarını keşfedeceksiniz.

Hangi konuları kapsayacak?

1. Hafta - Serbest Nakit Akışı

Serbest nakit akış bileşenleri ve firmanın amacı

2. Hafta - Sermaye ve Değiştirilmiş Serbest Nakit Akışı

Sermayenin maliyeti, serbest nakit akımını kullanarak sermaye bütçelemesi ve değiştirilmiş serbest nakit akımları... [-]


FutureLearn
Online Yarı zamanlı 2 hafta January 2019 Birleşik Krallık UK Online

Birleşmeler ve devralmalarla ilgili bir programda bu final dersiyle birlikte muhasebe ve vergi ilkelerinin nasıl kullanılacağını anlayın. [+]

Bir şirket birleşince veya satın alındığında anlaşmanın başarılı olmasına yardımcı olabilecek birkaç kilit süreç vardır. Bu derste bu süreçlerin bazılarını keşfedeceksiniz ve muhasebe ve federal gelir vergisi ilkelerini proje sonrası kazançlara ve nakit akışlarına, özellikle kombinasyon sonrası varlığa nasıl uygulayacağınızı öğreneceksiniz.

Hangi konuları kapsayacak?

Hafta 1 - Konsolidasyon

Özkaynak yöntem metodu ve maliyet yöntemi, alt kategorileri ve konsolidasyon

2. Hafta - Satın Alma Muhasebesi ve Özel Konular

Satın alma muhasebesini detaylı olarak inceleyin ve Dahili Gelirler Yasası 338. Bölüm, vergiden indirilebilir şerefiye ve maddi olmayan duran varlık gibi diğer alanlarda... [-]    посмотреть ry-diplomer.com

    подробнее

    Этот авторитетный веб портал , он описывает в статьях про оросители.