Bilgisayar Mühendisliği Kurs

Bilgisayar Mühendisliği Kurslar İncele

Bilgisayar Mühendisliği

Bir kurs, farklı eğitim seviyelerinde sunulabilecek bir dizi derstir. Bazı dersler liseyi bitiren öğrencilere açıktır, diğerleri ise yüksek lisans derecesine sahip öğrencilere açıktır. Çoğu ders bir sömestr sürer, ancak bazıları birkaç hafta ile birkaç yıl arasında olabilir.

Bilgisayar mühendisliğinde dersler nelerdir? Yazılım sistemleri, ağ oluşturma, bilgisayar mimarisi, gömülü sistemler ve bilgi güvenliği konularına odaklanan derslerdir. Bir kursun tam olarak odaklanması bir derece programı, akademik seviye veya üniversite tarafından belirlenebilir. Çoğu zaman, bilgisayar mühendisliği, elektrik mühendisliği, bilgisayar bilimleri, bilgisayar donanım mühendisliği, elektronik, iletişim mühendisliği veya elektrik bilimleri alanlarında lisans eğitimi alan akademisyenler bu konuda dersler alırlar. Bu kurslar, öğrencilerin öğrenmesine yardımcı olmak için laboratuar çalışması, dersler, tartışmalar veya atölyeler kullanabilir.

Bilgisayar mühendisliğindeki pek çok ders, katılımcıların eleştirel düşünme, matematik ve yönetim becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu yetenekler başarılı kariyerlere ve kişisel yaşamlara yol açabilir. Bu eğitime sahip bazı öğrenciler, daha yüksek başlangıç ​​maaşları veya daha hızlı promosyonlar için uygun bulabilirler.

Bir kursun maliyeti genellikle üniversiteye, akademik seviyeye ve yılın zamanına bağlıdır. Çok fazla faktör öğrenmeyi etkileyebileceğinden, başvuru sahipleri doğrudan üniversitelerden tahminler almalıdır.

Bilgisayar mühendisliği eğitimi alan birçok akademisyen, bilgisayar mühendisliği yapmak için devam ediyor. Elbette, öğrenciler için mevcut olan tam kariyer fırsatları, derecelerine ve önceki çalışma tarihlerine bağlıdır. Diğer potansiyel iş olanakları arasında yazılım mühendisi, mühendislik yöneticisi, öğretmen, telekomünikasyon mühendisliği uzmanı, yazılım geliştiricisi ve iletişim bilgisi danışmanı bulunmaktadır. Öğrenciler bu kursları yüksek öğretim veya profesyonel sertifikalara basamak taşları olarak da kullanabilirler.

Bu tür bir kursu nereden alabilirsin? Dünyadaki üniversiteler, bilgisayar mühendisliğinde çevrimiçi veya kampüste kurslar sunabilir. Başvurmak için, aşağıdaki programınızı arayın ve seçtiğiniz formu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku

Simpliv
Online Tam zamanlı Yarı zamanlı 7 - 8 saatleri Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri Fremont + 1 daha

Kurs sizi sağlam bir orta seviyeye götürür. Amaç, sizi gerçekten harika bir IoT uygulaması hayal ederseniz, onu nasıl uygulayacağınızı bağımsız olarak öğreneceğiniz bir noktaya getirmektir. [+]

Stanford ve IIT Madras'tan bir elektrik mühendisleri ekibi tarafından öğretildi.

Ahşabın Pi'sini kullanarak Ev Otomasyonu etrafında inşa edilen, herkes için mutlak acemi düzeyinden sağlam bir orta seviyeye erişebilen erişilebilir ancak ciddi bir Internet-Of-Things dersi.

Bu herkes için bir derstir. Bir elektrik mühendisi veya mühendis olmanız gerekmez. Tüm mühendislik veya otomasyon kavramlarını mutlak sıfırdan açıklıyoruz.

Bu, sadece Ahududu Pi kursundan ziyade İnternette Bir Şey dersidir. Bu önemlidir, çünkü çok fazla ders, Ahududu Pi, veya Arduino veya bazı özel donanım aygıtı gibi kılavuzlar haline gelmektedir. Bu ders genellemeye özen gösteriyor... [-]