Filter
Ders
Amerika Birleşik Devletleri California Rowland Heights Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Rowland Heights Amerika Birleşik Devletleri En iyi Kurslar 2019

Kurslar kalifiye öğretmenler tarafından verilen ve katılımcıların belirli bir disiplinde bilgi ve deneyimini arttırmayı amaçlayan akademik programlardır. Kurslar uzunluğu, içeriği ve süresi açısından geniş ölçüde farklılık gösterebilmektedir.

ABD uluslararası öğrenciler için dünyanın en popüler olmaya devam etmektedir. ABD'de Üniversiteler dünya sıralamasında hakim ve ülke aynı zamanda heyecan verici çalışma yerlerde geniş bir yelpazede sunuyor. Devlet üniversitesi sistemleri kısmen eyalet hükümetleri tarafından sübvanse edilir ve binlerce öğrenci yüzlerce devlet yayılmış birçok kampüsleri, olabilir.

Rowland Heights ABD'nde Kurslar Bul 2019

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Dereceler
Konum
Amerika Birleşik Devletleri
California
Rowland Heights
Eğitim türü
Hız
American English College

American English College'da, misyonumuz İkinci Dil (ESL) kendi kişisel başarısı için İngilizce dilinde, mükemmel, kapsamlı ve uygun fiyatlı eğitim öğrencileri olarak İngi ... [+]

YOĞUN İNGİLİZCE PROGRAMI

Bu program için Who Is

Amerikan İngilizcesi Koleji'nde (http://www.aec.edu/), misyonumuz İkinci Dil (ESL) kendi kişisel başarısı için İngilizce dilinde, mükemmel, kapsamlı ve uygun fiyatlı eğitim öğrencileri olarak İngilizce sağlamaktır. En kısa sürede İngilizcelerini geliştirmek isteyen öğrenciler için uygundur. Bu profesyonel bir ortamda bir ABD üniversiteye girdiği, üniversite veya konuşma kullanım için akıcılık arayan öğrenci oluşturmaktadır.

Gramer, kelime bilgisi, konuşma, telaffuz, dinleme-anlama, okuma ve yazma: Program dahil olmak üzere önemli dil becerilerinin tümünü kapsar.

16 yaşından asgari yaş.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Rowland Heights Monterey Park Alhambra
Açık Kayıt
Tam zamanlı
12 - 48 hafta
Kampüs

    HT