Filter
Ders
Amerika Birleşik Devletleri Georgia Savannah Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Savannah Amerika Birleşik Devletleri En iyi Kurslar 2019

Eğitim sağlayıcıları Dünyanın önde gelen gelen ulusal olarak tanınan Mesleki yeterlilik ve eğitim kursları yüzlerce vardır. Dersin amacı öğretim yöntemleri ve öğrenci ilgi yol açacaktır.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Savannah tarihi bir şehir ve Gürcistan, ABD en eski şehri olarak kabul edilir. Çağdaş yüksek öğrenim kurumlarının hemen hemen her türlü şehirde mevcuttur.

Savannah ABD'nde Kurslar Bul 2019

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Dereceler
Konum
Amerika Birleşik Devletleri
Georgia
Savannah
Eğitim türü
Hız
Savannah State University

The English Language Institute prepares non-native English speakers to succeed in undergraduate or graduate studies at an American university. Students who enroll in our ... [+]

The English Language Institute prepares non-native English speakers to succeed in undergraduate or graduate studies at an American university. Students who enroll in our program take intensive classes in Listening/Speaking, Writing/Grammar, Reading, and Computer-Assisted Language Learning.

Why enroll in our program?

Students choose our program because they:

have qualified teachers who are caring and friendly take 21 hours of classes each week converse with English speakers in the Global Friendship Program go to classes on a beautiful campus next to coastal islands enjoy a good climate live in historic Savannah, Georgia with lots of opportunities to practice English [-]
Amerika Birleşik Devletleri Savannah
Eylül 2019
Tam zamanlı
3 ay
Kampüs

    HT