Filter
Ders
Bolivya

İncele Kurs Eğitimleri içinde İspanyolca Bolivya'da

Eğitim sağlayıcıları Dünyanın önde gelen gelen ulusal olarak tanınan Mesleki yeterlilik ve eğitim kursları yüzlerce vardır. Dersin amacı öğretim yöntemleri ve öğrenci ilgi yol açacaktır.

yazılı ve sözlü İspanyolca dünyada yirmi ülkede resmi dil ve daha birçok önemli küçük dil, yeterlilik gibi uluslararası çalışmak isteyen öğrenciler oldukça yararlı olabilir.

Andes Dağları ve Güney Amerika'da Amazon Nehri arasında yer alan Bolivya Batı yarımkürede en eski üniversitelerinden biri içeren şaşırtıcı sağlam yükseköğretim sistemine sahiptir. Son yıllarda, hükümet artırmak ve üniversitelerde eğitim kalitesini standardize etmek yasayı geçti.

Kurs içinde İspanyolca Bolivya'da

Read More Read Less

1 Results in İspanyolca, Bolivya

FSD - Foundation for Sustainable Development

Uluslararası Dil Geliştirme Programı ile stajyerler, uluslararası gelişim alan çalışması öncesinde ve sırasında dil becerilerini artırabilir. ... [+]

FSD Uluslararası Kalkınma Staj Programı ile birlikte FSD, Dil Daldırma Programı Bolivya'daki Cochabamba'daki sitemizde. FSD Uluslararası Kalkınma Stajları, öğrencilerin ve genç yetişkinlerin, sürdürülebilir kalkınma ve doğrudan deneyim yoluyla elde edilebilecek diğer kültürler hakkında deneyim kazanmaları için bir fırsattır ve dil, başarılı proje uygulaması için önemli bir bileşendir. Ile Dil Daldırma ProgramıStajyerler uluslararası gelişim alan çalışması öncesinde ve sırasında dil becerilerini artırabilirler.

Bu program, Seviye 1: Başlangıç ​​ve Seviye 2: Orta olmak üzere iki seçenekle özelleştirilmiştir. Bu Dil Daldırma Programı sayesinde, stajyerler bireysel dil eğitimi, FSD'nin Intern Abroad programının (ev sahibi aile, saha ekibi desteği, yönlendirme, vb.) Benzer program bileşenleri ve esnek ders seçenekleri alır.... [-]

Bolivya Cochabamba
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Bolivya
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Cochabamba
    )

)
1
September 2019
Full-time
9 - 52 hafta
Kampüs

İngilizce Devamını oku

  Узнать как купить подлинник диплома недорого с доставкой.
  www.agroxy.com

  velotime.com.ua