Kurs içinde İktisadi Araştırmalar Malta'da

Bul Kurs Eğitimleri içinde İktisadi Araştırmalar Malta'da

İktisadi Araştırmalar

Eğer 18 veya daha büyük iseniz Genellikle yüksek öğrenim ders alabilirler. Bunlar düzenli olarak sanat okulları ya da tarım kolejler gibi üniversite, yüksekokul ve meslek kuruluşları öğretilen konum - kendi web siteleri var hemen hemen hepsi. Örneğin, diploma, lisans dereceleri, temel lisans ve lisansüstü, beceri geniş bir yelpazede alabilirsiniz.

Ekonomi ve yönetim birçok farklı disiplinlerin bir birleşimidir. Profesyoneller işletme, makro ve mikro ekonomi, kamu politikaları ve diğer alanlarda eğitim görerek ulusal ve global finansal resmi anlama ve analiz etme yeteneğine sahip olurlar.

Malta Akdeniz'in Sicilya 80 km güneyinde ve 333 km Libya kuzeyinde bir Güney Avrupa ülkesidir. Malta, dünyanın 'en küçük ve en yoğun nüfuslu ülkelerinden biri yapma, biraz üzerinde 316 km ² kapsar.

Kurs içinde İktisadi Araştırmalar Malta'da

Devamını oku

Learnkey Training Institute
Kampüs Yarı zamanlı 21 yıl January 2019 Malta Birkirkara

Bu ders, öğrencilere bir Ofis veya Muhasebe Departmanında çalışmak için gerekli becerileri kazandıracak ve ACCA yeterliliği için okumaya başlamak için, Beceri modülüne önerilen zorunlulukların esnek bir açık giriş yolu sağlıyor. Bu dersi tamamlayan öğrenciler, Muhasebe alanında Seviye 5 ACCA Diploması kazanmış olurlardı. [+]

Bu ders, Malta Yeterlik Çerçevesi Seviye 5'de Yaşam Boyu Öğrenme için Avrupa Yeterlilikler Çerçevesi ve Daha Fazla ve Yüksek Öğretim Ulusal Komisyonu (NCFHE) tarafından kabul edilmektedir.

Kurs Hedefleri:

Bu ders, öğrencilere bir Ofis veya Muhasebe Departmanında çalışmak için gerekli becerileri kazandıracak ve ACCA yeterliliği için okumaya başlamak için, Beceri modülüne önerilen zorunlulukların esnek bir açık giriş yolu sağlar. Bu dersi tamamlayan öğrenciler, Muhasebe alanında Seviye 5 ACCA Diploması kazanmış olurlardı.

yetki

Tamamlandıktan sonra biri aşağıdaki rollerle çalışmaya hak kazanır:

Temel defter tutmaBir ticaret organizasyonunda veya muhasebe uygulamasında stajyer muhasebeciKatipin kamuoyunda hesaplanmasıResepsiyonistClerk / Sekreter... [-]

Learnkey Training Institute
Kampüs Yarı zamanlı 5 ay September 2018 Malta Birkirkara

Bu Ödül, bireylerin iş yapısının her kademesinde çeşitli işletme disiplinlerinin pratik yeteneklerinin yanı sıra teorik bir anlayış geliştirmelerini sağlar. Bu Ödül, bir bütün olarak iş anlayışını genişletmek isteyen herkes için veya belirli işyeri becerileri geliştirmeyi isteyenler için idealdir. [+]

Bu Ödül, bireylerin iş yapısının her kademesinde çeşitli işletme disiplinlerinin pratik yeteneklerinin yanı sıra teorik bir anlayış geliştirmelerini sağlar. Bu Ödül, bir bütün olarak iş anlayışını genişletmek isteyen herkes için veya belirli işyeri becerileri geliştirmeyi isteyenler için idealdir.

Muhasebe ve Finans araştırmaları, mesleki muhasebede doğrudan kariyer yapmayı düşünen öğrencilerin yanı sıra, istekleri daha geniş işletme yönetiminde yatan öğrenciler için popüler bir seçimdir. Sıkıştırılmış nicel, hesaplama ve analitik becerilerin kazanılması yoluyla, uzmanlaşmış ve profesyonel niteliklere devam etmeniz veya finansal veya muhasebe kariyerinizde ilk adımları atmanız için konumlandırılmış ve kalifiye olursunuz.... [-]