Filter
Ders
Beyaz Rusya Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Hepsini İncele Kurslar içinde İktisadi Araştırmalar Beyaz Rusya'da

Bir ders özel bir çalışma programı ifade eder. Genellikle kampüsünde yer alır ama çevrimiçi teslim edilebilir. Dersler bir konuda özel bilgi almak isteyenler için popülerdir.

Ekonomi ve yönetim uzmanları hem makro ve mikro ekonomi eğitimi almış olan kişilerdir. Tarihi analiz etmek ve ekonomi ilkelerini anlamak, aynı zamanda finans, kamu politikaları ve işletme konularında bilgi edinmek, uzmanlara kısa ve uzun vadeli önerilerde bulunmakta yardımcı olmaktadır.  

Beyaz Rusya özellikle gelişmiş öğretim üyesi-öğrenci ilişkisi en iyi üniversite eğitim vermektedir. Eğitimin bu sistem sadece uluslararası öğrenciler ülkenin öğrenciler çekti ama değil. Ülkenin ülkedeki en iyi üniversite olarak Belarus üniversite ile 15 üniversite bulunmaktadır.

Kurs içinde İktisadi Araştırmalar Beyaz Rusya'da

Devamını oku Daha Az
Other options within this field of study:
| | |

1 Results in İktisadi Araştırmalar, Beyaz Rusya

IPM Business school

CFO, ekonomi müdürleri, kontrolörler, baş muhasebeciler: Program için tasarlanmıştır ... [+]

Program için tasarlanmıştır: CFO, ekonomi müdürleri, kontrolörler, baş muhasebeciler

Program hakkında eşsiz nedir?

Program uzun vadeli ortağı ile işbirliği halinde hazırlanır - Denetleyici Akademie AG (Almanya) ve uygun Controlling Uluslararası Grubu (İsviçre). Denetleyici Akademie AG (Almanya, www.controllerakademie.de) 1971 yılında kuruldu. Albrehtom Dayle (Albrecht Deyhle) ve onun müşterilerine Almanca ve İngilizce olarak açık ve kurumsal bir dizi program sunarak eğitim Kontrolünde alanında bir dünya lideri olarak kabul bugün.

program ve nihai proje başarılı savunma mezun olduktan sonra, öğrenciler Kontrolör Akademie AG (Almanya) dan Denetçi'nin diplom alırlar.... [-]

Beyaz Rusya Minsk
October 2019
Yarı zamanlı
120 saatleri
Kampüs
İngilizce Devamını oku

    ry-diplomer.com/diplom-ptu

    agroxy.com

    seo раскрутка сайтов