Kurs içinde İktisadi Araştırmalar Beyaz Rusya'da

Hepsini İncele Kurslar içinde İktisadi Araştırmalar Beyaz Rusya'da

İktisadi Araştırmalar

Hukuk kursları ticari hukuk, düzenleyici teorileri ve fikri mülkiyet gibi birçok yaygın konuyu incelemektedir. Bu uzmanlıkların bir çoğu belirli endüstrilerdeki düzenleyici problemlerini ve eğilimleri inceleyen kursları içermektedir.

Ekonomi ve yönetim uzmanları hem makro ve mikro ekonomi eğitimi almış olan kişilerdir. Tarihi analiz etmek ve ekonomi ilkelerini anlamak, aynı zamanda finans, kamu politikaları ve işletme konularında bilgi edinmek, uzmanlara kısa ve uzun vadeli önerilerde bulunmakta yardımcı olmaktadır.  

Belarus, üniversite eğitimi akademik eğitim takip en üst seviyesidir. Ayrıca diğer ilgili mesleki eğitim sağlayan ekstra sonrası orta öğretim düzeyinde, vardır. Lisans derecesi sonra, eğitim sistemi yüksek lisans veya doktora seviyelere akademik peşinde uzatmak için sizin eğitimini ilerletmek için bir fırsat verir.

Kurs içinde İktisadi Araştırmalar Beyaz Rusya'da

Devamını oku

IPM Business school
Kampüs Yarı zamanlı 120 saatleri October 2018 Beyaz Rusya Minsk

CFO, ekonomi müdürleri, kontrolörler, baş muhasebeciler: Program için tasarlanmıştır [+]

Program için tasarlanmıştır: CFO, ekonomi müdürleri, kontrolörler, baş muhasebeciler

Program hakkında eşsiz nedir?

Program uzun vadeli ortağı ile işbirliği halinde hazırlanır - Denetleyici Akademie AG (Almanya) ve uygun Controlling Uluslararası Grubu (İsviçre). Denetleyici Akademie AG (Almanya, www.controllerakademie.de) 1971 yılında kuruldu. Albrehtom Dayle (Albrecht Deyhle) ve onun müşterilerine Almanca ve İngilizce olarak açık ve kurumsal bir dizi program sunarak eğitim Kontrolünde alanında bir dünya lideri olarak kabul bugün.

program ve nihai proje başarılı savunma mezun olduktan sonra, öğrenciler Kontrolör Akademie AG (Almanya) dan Denetçi'nin diplom alırlar.... [-]    ry-diplomer.com/diplom-ptu

    agroxy.com