Filter
Ders
Sırbistan Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Karşılaştır Kurslar içinde İşletmecilik çalışmaları Sırbistan'da

Kurslar kalifiye öğretmenler tarafından verilen ve katılımcıların belirli bir disiplinde bilgi ve deneyimini arttırmayı amaçlayan akademik programlardır. Kurslar uzunluğu, içeriği ve süresi açısından geniş ölçüde farklılık gösterebilmektedir.

İşletme eğitimi, kurumlarda çalışmak isteyen öğrenciler için temel oluşturmaya yönelik bir programdır. Tüm dünyada üniversiteler ve işletme okulları tarafından sunulan bu program finans ve yönetim gibi işletmenin temellerini oluşturan konuları kapsamaktadır.

Sırbistan, Sırbistan resmen Cumhuriyeti, Pannonia Ovası ve merkezi Balkanlar'ın güney kesiminde kapsayan, Orta ve Güneydoğu Avrupa'nın kavşağında yer alan bir ülkedir. Sırbistan 'ın başkenti Belgrad yukarı ve Avrupa'nın gelen başkentlerinden biri olarak seçildi.

Kurs içinde İşletmecilik çalışmaları Sırbistan'da

Devamını oku Daha Az
Other options within this field of study:
| | |

1 Results in İşletmecilik çalışmaları, Sırbistan

John Naisbitt University

Program genel uluslararası iş uzmanlık ve deneyimini geliştirmek amacıyla, simüle kültürlerarası yönetim ve müzakere ortamında öğrencilerin becerilerini uygularken, teori ... [+]

o çalışma ve bir kültürlerarası farklı grupta çalışmak nasıl bir şey olduğunu için mükemmel bir giriş olarak, bu yılki Yaz Okulu uluslararası ortamın ilham alın.

Bu yıl, bizim odak kültürler arası iş becerilerini geliştirmeye açık. Farklı kültürlerden gelen Bireyler farklı kültürel normlar, uygulamaları ve beklentileri var ve anlamak ve bu uluslararası iş dünyasında başarı için esastır takdir etmek.

Dört haftalık bir süre içinde, Haziran ortasından itibaren Temmuz ayı ortasına kadar, şirket ziyaretleri ile yoğun bir öğretim biçimi dahil ve Sırbistan ile çeşitli geziler, öğrencilerin etkin bir etkileşim sağlayacak becerilerini geliştirmek ve iken diğerleri ile kabul edilebilir bir şekilde olacak farklı kültürel geçmişleri olan gruplar halinde çalışan. ... [-]

Sırbistan Belgrade
June 2019
Tam zamanlı
1 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku

    www.ry-diplomer.com