Kurs içinde İşletmecilik çalışmaları Sırbistan'da

Karşılaştır Kurslar içinde İşletmecilik çalışmaları Sırbistan'da

İşletmecilik çalışmaları

Hukuk dersleri kişisel gelişimini ilerletmek isteyenler için tasarlanmıştır. İster online olsun ister sınıf içi, birçok uzmanlık çalışma alanı vardır. Bunlardan bazıları düzenleyici teorisi, ticari hukuk ve fikri mülkiyettir.

İşletme eğitimi, öğrencilerin bir işletmeyi nasıl idare edeceklerini öğrenecekleri bir programdır. Reklam, pazarlama, para yönetimi, iletişim, yönetim, işletme plan yazımı ve işe alım ve eğitim gibi konular işlenmektedir.

Sırbistan, Sırbistan resmen Cumhuriyeti, Pannonia Ovası ve merkezi Balkanlar'ın güney kesiminde kapsayan, Orta ve Güneydoğu Avrupa'nın kavşağında yer alan bir ülkedir. Sırbistan 'ın başkenti Belgrad yukarı ve Avrupa'nın gelen başkentlerinden biri olarak seçildi.

Kurs içinde İşletmecilik çalışmaları Sırbistan'da

Devamını oku

John Naisbitt University
Kampüs Tam zamanlı 1 ay June 2019 Sırbistan Belgrade

Program genel uluslararası iş uzmanlık ve deneyimini geliştirmek amacıyla, simüle kültürlerarası yönetim ve müzakere ortamında öğrencilerin becerilerini uygularken, teoriler ve uluslararası ekonomi ve iş temelleri sağlam bir bilgi ile öğrencilere vermeyi amaçlamaktadır. [+]

o çalışma ve bir kültürlerarası farklı grupta çalışmak nasıl bir şey olduğunu için mükemmel bir giriş olarak, bu yılki Yaz Okulu uluslararası ortamın ilham alın.

Bu yıl, bizim odak kültürler arası iş becerilerini geliştirmeye açık. Farklı kültürlerden gelen Bireyler farklı kültürel normlar, uygulamaları ve beklentileri var ve anlamak ve bu uluslararası iş dünyasında başarı için esastır takdir etmek.

Dört haftalık bir süre içinde, Haziran ortasından itibaren Temmuz ayı ortasına kadar, şirket ziyaretleri ile yoğun bir öğretim biçimi dahil ve Sırbistan ile çeşitli geziler, öğrencilerin etkin bir etkileşim sağlayacak becerilerini geliştirmek ve iken diğerleri ile kabul edilebilir bir şekilde olacak farklı kültürel geçmişleri olan gruplar halinde çalışan. ... [-]    www.ry-diplomer.com

    также читайте

    подробнее