Çek Kurs

Çek Kurslar Bak

Birçok saygın uluslararası üniversite ve diğer eğitim kurumları hukuk kursları vasıtasıyla kişisel gelişim olanakları sunmaktadır. Bu kurslar fikri mülkiyet ve düzenleyici teorisi gibi mevcut sorunları ve eğilimleri tartışmaktadılar.

Çek Kurs

Devamını oku

Youth for Understanding USA
Kampüs Tam zamanlı 1 - 2 dönem September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Washington

Tarih açısından zengin Çek Cumhuriyeti, çok sunabileceği küçük bir ülkedir. Pitoresk miras alanlarından büyüleyici köylerine kadar, ülkenin güzelliğini sıcak ve davetkar insanlar ve canlı kültürde bulacaksınız. Çek dili öğrenmeyi deneyin ve leziz yemekleri kaçırmayın! [+]

Tarih açısından zengin Çek Cumhuriyeti, çok sunabileceği küçük bir ülkedir. Pitoresk miras alanlarından büyüleyici köylerine kadar, ülkenin güzelliğini sıcak ve davetkar insanlar ve canlı kültürde bulacaksınız. Çek dili öğrenmeyi deneyin ve leziz yemekleri kaçırmayın!

bakış

Burs İmkanı

385 - Holcomb368 - YFU Topluluk Hibesi384 - YFU Mali Yardım Fonu

Yaş Gerekliliği

Bahar kalkış: 1 Ağustos 1999 - 1 Aralık 2002. Güz kalkış: 1 Şubat 2000 - 1 Ağustos 2003.

Bu yaş gereksinimini karşılamayan veya programına başlamadan önce lise mezun edecek öğrenciler, vaka-vaka bazında kabul için değerlendirilecektir.

Dil: Çekçe Önceki dil çalışması gerekli değildir. Program boyunca 22 kişiselleştirilmiş ders içeren 200 € 'luk bir dil kursu sunulmaktadır.Ev Sahibi Aile Yerleştirme: Çek Cumhuriyeti'ndeki öğrenciler genellikle küçük kasabalara yerleştirilir ancak şehirlerde veya kırsalda yaşayabilirler.Okul: Okul, Eylül başında başlar ve Temmuz başında biter. Genellikle üç günlük sonbahar tatilleri, sekiz ila on günlük Noel tatili, Şubat veya Mart aylarında bir hafta bahar tatili ve Temmuz ayından başlayıp Eylül ayına kadar iki aylık bir yaz tatili vardır.Geziler: Öğrenciler Olomouc, Pilsen ve Prag da dahil olmak üzere Çek Cumhuriyeti çapında çeşitli kasaba ve şehirleri ziyaret etme fırsatına sahip olacaklar. Geziler değişir.Akademik Programlar... [-]


    www.kokun.net

    Наш важный web-сайт со статьями про Прокладка ГБЦ alex-car.com.ua/
    also oncesearch.com