Kurs Programları

Mevcut birçok program vardır: online kurslardan yaz kurslarına ve yoğun kurslara. Her öğrenci için aldığı eğitim farklı amaçlara hizmet etmektedir: Bazen farklı akademik çalışmalar arasında köprü kurmak bazen de ek eğitim almak üzere bu kurslara katılmaktadırlar. Kozmetolojiden mühendisliğe, yiyecek içecek çalışmalarından hukuka, biyolojiden modaya kadar çeşitli konularda kurslar vardır. Birçok eğitim programının olması sizi endişelendirmesin - karar vermenize engel olmasın! Aşağıda listelenen en popüler programlar bakarak araştırmaya başlayın.

Yeni eklenen Kurslar

North Central College

Akademik Amaçlı Yoğun İngilizce Kursu

Kasım 9, 2018
Yoğun İngilizce programı yıl boyunca çalışır. Yoğun bir şekilde İngilizce eğitimi almak isteyen öğrencilere (haftada 20 saat) ve İngilizce becerilerini akademik ya da mesleki amaçlarla geliştirmek istemektedir.

Milano Fashion Institute

Moda Kursu için Başlangıç

Kasım 8, 2018
Bu ders, yenilik, yaratıcılık ve girişimciliğe odaklanarak, moda endüstrisinde, bir düşünceden ve araştırmadan projenin geliştirilmesine kadar, yaratıcı ve yenilikçi bir start-up yaratmak için tüm sürecin tüm aşamalarında öğrencilere eşlik eder. İş planından markalaşmaya ve iletişimden, risk sermayesi finansmanından zaman içinde stratejik büyümenin ta… [+]nımına kadar. [-]

STAR Studium ArchitecturAe Florence Design School

Mimarlıkta Yarıyıl Programı

Kasım 8, 2018
Bu dersleri tasarlamadaki motivasyonumuz, öğrencilere "mekan tasarım deneyimi" adı verilen duyusal bir deneyim aracılığıyla yeni bir bilgi biçimini aşılamak istememizdir. Bunu nasıl yapıyoruz? Tarihin seyrini değiştiren ve bize yeni bir alan anlayışı kazandıran gerçekleri keşfettiğimiz ve anladığımız bir yerin (her hafta yeni bir site) tarihi hakkında… [+] bilgi alarak, kabul aşamaları ile başlıyoruz. [-]

Üniversiteler Türkiye

Konumu değiştir

Ne türk farklı kurslar seçebilirim?

Kısa kursları, online kursları, uzaktan eğitim kurslarını veya işletme kurslarını araştırabileceğiniz sayfaya hoş geldiniz. Bazı kişiler eğitimlerine kısa kurslarla başlayıp daha sonra sertifika ve diploma kurslarına geçmeyi tercih etmektedirler. Bazı ofis yöneticileri çalışanlarını kurslarımızdan birine yönlendirip bilgi ve becerilerini geliştirmeleri konusunda destek olmaktadırlar. Amacınız ister İşletme ve Finans alanında eğitim almak, isteryüksek lisans derecesine sahip olmak ya da alanınızda bilgilerinizi güncellemek olsun, muhakkak kendinize uygun bir program bulabilirsiniz!


Bazı kişiler kısa kursları tercih etmektedir. Kısa Kurslar aşağıdaki alanlarda özel eğitim almak üzere tasarlanmıştır Tasarım, Eğitim, Bilgisayar, Mühendislik, Psikoloji, ve diğer birçok alanda. Bazı kısa kurslar birkaç günde, birkaç hafta ya da ayda tamamlanabilmektedir. Örneğin, bilgisayar bilimi ya da bilgi işlem alanıyla ilgilenen biri önce kısa kurslara katılıp daha sonra sertifika programlarına geçebilir.

Kısa kurslar aynı zamanda bilgi teknolojileri, eğitim veya diğer alanlarda sağlam bir eğitime sahip olan ama birkaç haftadan kısa bir sürede belirli bir konuda kendini geliştirmek isteyen bireyler için de uygundur.


Online Kurslar

Online öğrenme çalışan ya da iş yeri olan bireylerin eğitimlerine yatırım yaparken aynı zamanda çalışmaya devam etmeleri için tasarlanmış programlardır. Online kurslar sayesinde eğitim programınızı kendiniz şekillendirebilir ve istediğiniz sürede tamamlayabilirsiniz. Bu kurslar sayesinde belirli bir alanda eğitiminizi oldukça kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz. Bazı kurslar çok spesifik olurken bazıları da daha geniş alanda konuları içerebilmektedir. Çalışanlarının belirli beceriler kazanmaları ya da alt dallarda eğitim almalarını sağlamak için bazı iş verenler çalışanlarını online kurslara yazdırmaktadırlar. Bu sayfada inceleyebileceğiniz yüzlerce online kurs bulunmaktadır, bu nedenle listelenen kurslara bir göz atın.


Uzaktan eğitim kursları

Uzaktan eğitim kurslarında, online kurslarda olduğu gibi tam bir eğitim programına katılabilir ya da ihtiyacınıza göre bir ya da iki ders alabilirsiniz. Yavaş başlayın ve zamanınız oldukça daha fazla uzaktan eğitim programına katılabilirsiniz! İşletme, hukuk, psikoloji ve teknoloji gibi birçok alanda uzaktan eğitim fırsatı vardır.

 

BAZI POPÜLER KURS KATEGORİLERİ


1. Psikoloji Kursları

Psikoloji
 insanların davranışlarını inceleyen ve çocuk gelişimi teorileri üreten aklı ve davranışları ele alan bir disiplindir. Psikoloji eğitimi sizi insan davranışlarını inceleme üstüne bir kariyere hazırlayacak ve klinik psikolog, danışman, sosyal hizmetli, araştırmacı ve benzeri alanlarda çalışma olanağı sağlayacaktır. Bu alan insanoğlunun motivasyonunu ve davranış psikolojisini incelediği için çok popüler bir alandır ve gün geçtikçe gelişmektedir. Bazı psikoloji mezunları spor, eğlence ve pazarlama gibi alanlarda bile çalışabilmektedir.

Psikoloji alanındaki kurslar insan davranışları, insanoğlu gelişim teorileri, deneysel psikoloji ve benzeri alanları içermektedir. Bu kurslara katılmak size psikoloji alanında temel bir eğitim sağlayacaktır ve bu bilgilerinizi kullanarak başka kurslarla birleştirebilir ya da diploma programlarına geçiş yapabilirsiniz.


2. Hukuk Kursları

Hukuk alanındaki kurslar hem yerel hem de uluslar arası hukuk konularını inceler ve sizi hukuk alanında bir kariyere hazırlar. Birçok eğitim kurumu hukuk iletişim kursları ve hukuk disiplininin birçok farklı alanında programlar sunmaktadır. Hukuk kariyeri sizin için oldukça kazançlı olabilir ve özel avukat, hukuk danışmanı, avukat asistanı ve benzeri mesleklerde çalışma imkanı yakalayabilirsiniz. Hukuk alanına ilgi duyan biri kısa kurslarla eğitimine başlayabilir ve sonrasında tam bir eğitim programına geçiş yapabilir.


3. İşletme Kursları

Katılabileceğiniz birçok İşletme kursu mevcuttur ve iş verenler çalışanlarını bu tip programlara yazdırarak büyük kazançlar elde etmektedirler. Bazı işletme kursları yönetim becerilerinizi geliştirme, çalışan performansını arttırma ve kazanç yükseltme gibi alanlara eğilmektedir. Bu kurslar ve benzerleri diğer çalışanlarla birlikte öğrenerek kazanç arttırma üzerine çalışma olanağı sağlamaktadır. Bu kursların bazıları "iş geliştirme planı" olarak anılır ve çalışanlarınıza kendilerini geliştirme ve işe katkıda bulunma fırsatı sağlar.

 

Faydalar

Bu kursların faydaları çok yönlü olabilir. Bu programlar yoğun çalışan profesyonellere okula dönme fırsatı sunarken aynı zamanda iş verenlere de çalışanları kendilerini geliştirtiği ve değişen iş dünyasına ayak uydurdukları için faydalar sağlamaktadır.

Ayrıca yoğun annelere de ihtiyaçlarına göre istedikleri zaman ve istedikleri kadar eğitim alma fırsatı sunabilmektedir. İlgilendiğiniz alanda daha fazla bilgi edinmek için master yapın, ileri seviye diploma ya da sertifika programlarına katılın.

Uzaktan eğitime uluslar arası arenadan oldukça fazla başvuru vardır çünkü bu programlar tüm uluslara ve farklı kültürlerden insanlara istedikleri yerde ve istedikleri şekilde eğitim alma fırsatı sunmaktadır.


Süre ve Maliyet farkları

Bu sitede birçok üniversitenin, okulun ve kolejin programlarını inceleyebilirsiniz. Farklı okullar göz atın ve maliyetlerini karşılaştırmaktan çekinmeyin. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun bir program bulacaksınız.

İhtiyacınız tek bir kurs ya da diploma programı olsa da birçok seçeneğiniz olacaktır. Aşağıda listelenen birçok alanda kurs bulabilirsiniz İşletme, İletişim, Muhasebe ve Pazarlama danHukuk, Danışmanlık, Otel Yönetimi, Fotoğrafçılık ve Sanata kadar!

https://www.a-diplomus.com

gefest-sv.kiev.ua

https://winnerlex.com.ua