Ders - Cambridge Sınavı Hazırlık

Crest Schools of English

Program Açıklaması

Ders - Cambridge Sınavı Hazırlık

Her yıl 3 milyon kişi dünya çapında 150'den fazla ülkede Cambridge ESOL sınavlarına. Cambridge Sınavları dört dil becerisini test tarafından İngilizce etkili iletişim adayların yeterliliğini değerlendirmek - okuma, yazma, dinleme ve konuşma.

Dünyada üniversiteler, şirketler ve devlet kurumları Binlerce İngilizce seviyenize kanıtı olarak Cambridge Sertifikaları tanır.

Hangi sınav benim için en iyisidir?

Bizimle ya da ilk gününde kayıt sırasında, İngilizce seviyenizi değerlendirmek için kısa bir test alacaktır. Test sonuçları ve sizinle röportaj dayalı, bizim danışmanlarımız sizin için en iyi sınıf tavsiye ve sizin için en uygun olacağını sınavı bildirecektir.

Biz Cambridge Genel İngilizce Sınavları için hazırlık kursları, yeterlilik (KET, PET, FCE, CAE, CPE) ile pre-intermediate seviyeleri.

Biz de Cambridge İş İngilizcesi Sınavları (BEC) ve Mali (ICFE) ve Hukuk İngilizce Sınavları (ILEC) için hazırlayabilirsiniz.

Gibi ders nedir?

Eğitiminiz süresince, ilerleme yakından takip edilecek, ödev verilmiş ve bizim ücretsiz online ve offline kendi kendine çalışma materyalleri kullanmaya teşvik edilecektir. Siz sınavı beklemek ne için hazırlamak yardımcı ve ayrıca sınav revizyon ve teknik tavsiye verilecektir geçmiş sınav kağıtları erişimine sahip olacaktır.

Eğer sınav hazırlık kursu yanında Genel İngilizce dersleri almak istiyorsanız, biz sizin programınıza etrafında uygun dersleri düzenlemek için çalışacağız. Bizim Genel İngilizce dersleri telaffuz, kelime ve sosyal ve deyimsel İngilizce geliştirirken, okuma, yazma iyileştirilmesi, dinleme ve konuşma becerilerini odaklanmak yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

İngilizce sorguç Okulları İngiltere'de büyük Cambridge ESOL sınav merkezlerinden biri olan Londra Crest Open Merkezi, ile bağlanmıştır. İngilizce öğrencileri Crest Okulları (Ocak 2013) sınav ücreti kapalı bir% 10 indirim alarak yarar.

Hızlı Gerçekler

  • Yaş sınırı: 16 - Seviye: pre-intermediate yeterlilik (C2 A2) için - Öğrenim: Dersin Süresi - her zaman: Esnek - Özel Teklif: sizin Cambridge Sınav ücretinin% 10 indirim - 6 - Haftada 30 saat Başlangıç ​​Tarihi
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Açık Kayıt
Duration
Süre
Tam zamanlı
Price
Fiyat
Information
Deadline
Locations
Birleşik Krallık - Edgware, England
Başlangıç tarihi : Açık Kayıt
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Açık Kayıt
Birleşik Krallık - Edgware, England
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste