University of the Commonwealth Caribbean

Giriş

UCC - Mükemmellik Geleneği

UCC Londra Üniversitesi bağlı / tanınan bir kurumdur. UCC programları da tanınan bölgesel akreditasyon kuruluşu tarafından akredite ve Karayipler'de en iyi özel üniversitelerden biri olarak kabul edilmektedir. UOL uluslararası akredite ve dünyanın en prestijli üniversitelerinden biri olarak kabul edilmektedir.

BİZ KİMİZ

Commonwealth Karayip Üniversitesi (UCC) Jamaika büyük özel kurum ve Amerikan Devletleri Örgütü (OAS) Konsorsiyumu üyesidir.

2002 yılında, Yönetim Bilimleri Enstitüsü (IMS - est Est - Ocak 1992) Yönetim Enstitüsü ve Üretim (IMP ile birleşti. Ocak 1976) UCC, bireylere esnek çalışma seçenekleri ve sorunsuz ödeme seçenekleri arasında akademik hayallerini takip yeteneği sağlayan bir öncü yükseköğretim tesis kurmak için.

NE YAPMIYIZ?

Biz dünya standartlarında eğitim programları ve yüksek eğitimli ve nitelikli öğretim öğrencilere sunmaktan gurur duyuyoruz. Bizim program teklifleri uluslararası standartlara karşı benchmarked ve mezunlarımızın hızlı tempolu küresel pazarda rekabet edebilecek şekilde dizayn edilmiştir.

NEREDEN OLUR

Bizim ulaşmak Jamaika kıyılarında ötesine uzanır. Biz bölgesel ve küresel çok tanınmış yükseköğretim kurumları ile ortak tüm aday öğrenciler için fırsatlar çeşitli bir yelpazede bir araya getirmek.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce

Kursları inceleyin »

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Kampüs Tam zamanlı 3 - 9 hafta Açık Kayıt Jamaika Kingston

Bu kurs yeni başlayanlar için hem de zaten İngilizce bilgisine sahip ya da geçmişte İngilizce okumuş öğrenciler için tasarlanmıştır. [+]

Ders: İngilizce İkinci Dil olarak

Bu kurs yeni başlayanlar için hem de zaten İngilizce bilgisine sahip ya da geçmişte İngilizce okumuş öğrenciler için tasarlanmıştır. vurgu düzenli konuşma uygulamaları, kelime geliştirme yoluyla akıcılık iyileştirilmesi, yanı sıra eleştirel okuma da dahil olmak üzere akademik hazırlık becerileri geliştirme, dinleme-anlama ve yazma ile öğrencilerin İngilizce iletişim becerilerini artırmaya üzerinde. ders içeriği öğrencilerin yaşamlarıyla ilgili olduğunu.

[-]

Kampüs Tam zamanlı 2 hafta September 2018 Jamaika Kingston

Bu program yoğun (kampüs) Eğitim ve saha deneyimi ile Jamaikalı kültürünü araştırıyor iki (2) hafta süren, üç (3) kredi tekliftir. [+]

Ders: Jamaika Kültür Daldırma Programı

Bu program yoğun (kampüs) Eğitim ve saha deneyimi ile Jamaikalı kültürünü araştırıyor iki (2) hafta süren, üç (3) kredi tekliftir. Konular ülkenin, dilsel, tarihsel, coğrafi, sosyo-politik, ekonomik, ve sanatsal ifadelerin genel bakışlar vardır.

[-]

Kampüs Tam zamanlı 1 - 2 dönem September 2018 Jamaika Kingston

UCC'de okumak isteyen yurtdışı bir öğrenci misiniz? Yoksa yurtdışında eğitim fırsatı arayan UCC öğrencisiniz mi? Yurtdışı Yurttaşlık Karayip Üniversitesi ve Değişim programları, öğrencilerin yeni kültürlerde ve yeni bir ülkede eğitim görmelerini sağlar. [+]

Gelen

UCC'de okumak isteyen yurtdışı bir öğrenci misiniz? Yoksa yurtdışında eğitim fırsatı arayan UCC öğrencisiniz mi?

Yurtdışı Yurttaşlık Karayip Üniversitesi ve Değişim programları, öğrencilerin yeni kültürlerde ve yeni bir ülkede eğitim görmelerini sağlar.

UCC, yurtiçi öğrencilerin yurtdışında eğitim görme fırsatlarını artırmak ve yurtdışı öğrencilere UCC'de yaşam deneyimi yaşatmak ve daha yuvarlak küresel vatandaşlar olmak için dünyadaki kurumlarla birlikte çalışıyor.

Denizaşırı üniversite öğrencileri, lisans eğitim programlarımızdan herhangi birinde UCC'de bir dönem veya yıl çalışmak üzere başvurabilirler. Bununla birlikte, öğrencilerin ön koşulları yerine getirmesi gerekir. Yurtdışında eğitim gören öğrenciler, aksi onaylanmadıkça, dönem başına en az 5 ders ve en fazla 6 ders alabilirler. UCC, öğrencinin yurtdışında öğrenim programını tamamlaması üzerine bir transkript verir.... [-]


Videolar

Study Jamaica

İletişim
Yer adresi
University of the Commonwealth Caribbean - Main Academic Campus: 17 Worthington Avenue
Kingston, St. Andrew Parish, JM