Dağ Uçuşu Kursu - Helikopter

Balearic Helicopters

Program Açıklaması

Dağ Uçuşu Kursu - Helikopter

Balearic Helicopters

SINIFLARINIZI PUSH

Bir helikopterde uçan dağ, kendinizi bulmak için zorlayıcı bir ortam olabilir. Balearic Helicopters , sadece dağlarda uçmak için değil, aynı zamanda bazı tuzaklardan kaçınmak için yeteneğinizi geliştirecek şekilde yapılandırılmış bir eğitim kursunu sunabilir.

Coğrafi olarak, havalimanından 5 dakika içinde dağ uçuşu yapabilirsiniz. Mallorca, en deneyimli broşürü bile test etmek için muhteşem dağlara sahiptir.

Rüzgar yönü ve yargıç yüksekliği gibi basit şeyleri tanıyabilme yeteneği, dağlık bir çevrede zorlayıcı olabilir. Gün içerisinde yapılacak aktiviteler hakkında detaylı bilgiler, uçuş günlerine başlamadan önce öğretmeniniz tarafından verilecektir. Dağlarda uçtuğunuzda nefes kesen manzara ve denizin içine kaybolan uçsuz bucaksız kayalıklarla hayran kalacaksınız. Neden unutulmaz bir deneyim için bir arkadaşınızı yanınıza almayın.

Ders içeriği, hava durumu işaretlerini, güç sınırlarını, pinnacle ve sırt üstü uçuş ve acil durum prosedürlerini okumayı içerir. EHEST HE7 Mountain Flying Safety Broşürü ile birlikte tam kurs malzemesi de sağlanmaktadır.

3500 ft'lik bir dağa iniş, hem beceri hem de deneyim kazanır; Kendiniz için deneme fırsatı bulacaksınız.

Bu, kesinlikle unutmayacağınız beş saatlik uçuş olacak.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce


Son Güncellenme Tarihi October 9, 2018
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Açık Kayıt
Duration
Süre
1 saat
Tam zamanlı
Price
Fiyat
299 EUR
Helikopter Gezi Turu: 15 dakika: IVA dahil 299,00 €; 30 dakika: IVA dahil 449,00 €; IVA dahil 45 dakika 559,00 €; IVA dahil 60 dakika 699,00 €
Information
Deadline
Locations
İspanya - Palma, Balearic Islands
Başlangıç tarihi : Açık Kayıt
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Açık Kayıt
İspanya - Palma, Balearic Islands
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste