Tasarım Sertifika

Tasarım Top Sertifikalar

Sertifika, belirli disiplinde ya da beceri alanında uzmanlık göstermektedir. Sertifika programları içerik ve uzunluk bakımından büyük ölçüde değişiklik gösterdiğinden, bir sertifika programından diğerine birçok farklılık olabilir.

Tasarım çalışmaları genellikle mühendislik ilkelerinin ve tasarımının birleşimidir. Mimari, grafik tasarım, perakende ticaret ve konfeksiyon tasarımı, tasarım çalışmaları dersi ile bilgilendirilir. Dijital platformlarda tasarım ve ürün prototipleri tasarımı laboratuarlarında uygulanmaktadır.

Okullarla İletişime Geçin O Tasarım Sertifikalar 2018

Devamını oku

University of California, Irvine - Division of Continuing Education
Online Yarı zamanlı 9 - 12 ay Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri ABD Çevrimiçi

Çevrimiçi öğrenmeyi geliştirme ve sunma becerilerini geliştirme, çevrimiçi eğitim görevini yerine getirmenin ayrılmaz bir parçasıdır. Şirketler, çevrimiçi öğrenmenin değerini giderek daha fazla tanıdıkça, eğitim işlevleri, öğretim yöntemleri ve yeni teknolojideki gelişmelere ayak uydurmalıdır. [+]

Genel bakış

Çevrimiçi öğrenmeyi geliştirme ve sunma becerilerini geliştirme, çevrimiçi eğitim görevini yerine getirmenin ayrılmaz bir parçasıdır. Şirketler, çevrimiçi öğrenmenin değerini giderek daha fazla tanıdıkça, eğitim işlevleri, öğretim yöntemleri ve yeni teknolojideki gelişmelere ayak uydurmalıdır. Eğitim uzmanlarının, eğitimin nasıl üretildiği ve verildiği ile ilgili değişikliklerle güncel kalması önemlidir.

Bu program e-öğrenme stratejilerini iş stratejileri ile uyumlu hale getirmek için gerekli metodoloji, beceri ve teknikler konularını içermektedir. Bu program, örgütsel stratejik amaç ve hedeflere ulaşmak için gerekli bilgi ve becerilerin hizalanmasına odaklanan günümüz eğitim gelişiminin temelini oluşturmaktadır. İçerik ayrıca, tanımlanabilir öğrenme hedefleri, hızlı yazarlık araçları, içerik gereksinimleri ve sonuçlara dayanan günümüzün çeşitli şirket iş ihtiyaçlarını karşılamak için eğitim alanlarında e-öğrenim öğretim planlama ve tasarlama bilgi ve becerileri sağlar.... [-]