Finlandiya'da Sertifikalar

Finlandiya'da Top Sertifika Karşılaştır 2018/2019

Yüksek lisans

Sertifika bir bireyin, belirli bir alanda başarıyla eğitim ya da kurs tamamladığını, ve aynı zamanda bir kişinin belirli bir testi ya da testleri geçtiğini de gösterebilmektedir.

Finlandiya'da Yüksek düzeyde bilim adamları kolayca uygulamaya yönelik teknik okullarda veya üniversitelerde yüksek öğrenim kursları erişin. Fin kültürü, hükümetin kültür, gençlik politikaları, spor ve uluslararası işbirliği geliştirmek için sorumlu bir bakanlık belirledi beri öğrenmek kolaydır.

Finlandiya'da Top Kurs Eğitimleri, Bilgi İsteyin 2018/2019

Devamını oku

Aeropole Flight Training
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 18 - 24 ay Açık Kayıt Finlandiya Helsinki + 1 daha

Aeropole şimdi uçmaya olan tutku ile yüksek motivasyonlu kişilerden Elmas Cadet ab initio Havayolu Taşımacılığı Pilot Kursumuzu (donmuş ATPL) kabul ediyor. Kurs kendi kendine finanse ediliyor ve kurs ücreti 119 800 € olup bir havayolu ile hayalinizdeki iş başvurusunda bulunmanız gereken tüm eğitimi içermektedir. [+]

Havayolu Taşımacılığı Pilot ab-initio ATPL Kursu

Aeropole, uçmaya olan tutku ile son derece motive olmuş kişilerin çığır açan Elmas Cadet ™ ab initio Havayolu Taşımacılığı Pilot Kursuna (donmuş ATPL) başvuruları kabul ediyor. Kurs ücreti 119 800 € * olup bir havayolu ile hayalinizdeki iş başvurusunda bulunmanız gereken tüm eğitimleri içermektedir. Kurs ücreti aylık taksitlerle ödenecektir.

Havayolu pilotun iş hassasiyet ve bilgi birikimini, ancak hiçbir olağanüstü beceri ya da fiziksel uygunluk gerektirir. gökyüzü için amaç ve en önemlisi güçlü bir sürücü ve motivasyon - yalnızca normal görme (veya gözlük olmadan) ve genel sağlık durumu iyi gerekecek! Eğer sıkı çalışmak ve en iyinin en iyisi olmak için motivasyona sahipseniz, aradığınız kişi sizsiniz!... [-]