Filter
Sertifika
Finlandiya

Finlandiya'da Top Sertifika Karşılaştır 2019

Sertifika, belirli disiplinde ya da beceri alanında uzmanlık göstermektedir. Sertifika programları içerik ve uzunluk bakımından büyük ölçüde değişiklik gösterdiğinden, bir sertifika programından diğerine birçok farklılık olabilir.

Finlandiya örgün yükseköğretim sistemi 7-3-2-2 kalıptır. Üniversite iki yıl mesleki veya teknik eğitim ve son olarak iki yıllık yüksek öğretim öncesi eğitim alır. Finlandiya da çeşitli kamu hem de öğrencilere yüksek öğrenim etkin erişilebilirlik özel üniversite bulunmaktadır.

Finlandiya'da Top Kurs Eğitimleri, Bilgi İsteyin 2019

Read More Read Less

Results

Aeropole Flight Training

Aeropole , Diamond Cadet ab initio Havayolu Taşımacılığı Pilot Eğitim Kursu (donmuş ATPL) için başvuruları kabul ediyor ve uçmaya tutkusu olan yüksek motivasyonlu bireyle ... [+]

Aeropole" src="//cdn02.masterstudies.com/element_db/37/37622_Pilots.jpg" alt="Aeropole" />

Havayolu Taşımacılığı Pilotu ab-initio ATPL Kursu

alt = "Aeropole şu anda çığır açan Diamond Cadet ™ ab initio Havayolu Taşımacılığı Pilot Eğitim Kursu (donmuş ATPL) için uçuşları tutkusu olan yüksek motive olmuş kişilerden başvuruları kabul ediyor. Kurs fiyatı 124 800 € * ve alacaksınız. Hayalinizdeki işe bir havayoluyla başvurmanız gerekiyor, kurs ücreti aylık taksitler halinde ödenir.

Havayolu pilotunun işi hassasiyet ve bilgi gerektirir, ancak istisnai bir beceri veya fiziksel uygunluk yoktur. Sadece normal görüş (gözlüklü veya gözlüksüz) ve iyi genel sağlık - ve en önemlisi gökyüzünü hedef alan güçlü bir sürüş ve motivasyona ihtiyacınız olacak! Çok çalışmak ve en iyilerin iyisi olmak için motivasyona sahipseniz, aradığımız kişi sizsiniz!... [-]

Finlandiya Helsinki
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Finlandiya
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Helsinki
    )

)
1
Açık Kayıt
Full-time
Part-time
18 - 24 ay
Kampüs
Online ve Kampüs Kombineli

İngilizce Devamını oku