Gazetecilik Sertifika

Gazetecilik En iyi Sertifika Programları

odak üniversite ve alan tarafından belirlenen derslerin belirli sayıda tamamlayarak bunu bir sertifika kazanç isteyen öğrenciler. diğerleri birden fazla yıl sürecek iken bu programların uzunluğu, tek bir dönem çalışmalarını bitirme bazı öğrenciler ile değişkenlik gösterir.

gazetecilik sertifika nedir? Programın bu tip öğrencilere profesyonel gazeteciler tarafından yapılan pratik çalışmalar doğrudan tercüme edecek becerileri bir dizi vermeyi amaçlamaktadır. Kurslar raporlama, transkripsiyon ve fikir makaleleri de dahil olmak üzere yazı stilleri, sayısı içerebilir. Alimler genellikle haber fotoğrafçılığı, hatta podcasting gibi belirli bir gazetecilik ortamı yolundaki çalışmalarını, yönlendirme seçeneği var. Diğer olası sınıflar kültürel çalışmalar, iletişim ve uluslararası ilişkiler yanı sıra modern medya çıkışları kapsayan kurslar herhangi bir sayı yer alır.

Yazarlar, fotoğrafçılar ve raporlama ilgi duyan bireylerin herhangi bir sayı gazetecilik sertifika yararlanabilir. Alan büyük ve sürekli, ortamlar gelişmekte uygun eğitim ile gazeteciler için daha fazla iş fırsatları lider içerir.

bu tip bir program için maliyet tabii uzunluğu ve çalışma alanını tam olarak bağlıdır. Öğrenciler fiyatlandırma hakkında daha fazla bilgi için doğrudan belirli üniversite başvurması tavsiye edilir.

istihdam, birçok farklı türde olasılıkla açık kapı gazetecilik sertifika olacak Kazanç. Mezunlar, standart süreli haber bloglar ve podcast, haber kaynakları herhangi bir sayı iş için bakabilirsiniz. Bazı gazeteciler bulma ve çoklu satış için ilgi hikayeleri kapsayan, serbest çalışma yapmak için tercih. fotoğrafçılık üzerine sertifika programı odaklı olanlar görsel medyayı üretmek ve fotoğrafları karşılık arıyoruz çeşitli şirketlerde işler için arama yapabilirsiniz.

Gazetecilik bilgilerin dijital patlama büyük ölçüde yararlanmıştır bir alandır ve bu sertifika bireylerin büyüyen bir pazar katılmak yardımcı olabilir. Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

Devamını oku

Saddleback College
Kampüs Tam zamanlı 32 hafta September 2019 Amerika Birleşik Devletleri Mission Viejo

Çeşitlilik ve mükemmellik için bir taahhüt Saddleback Koleji gazetecilik programı başarının anahtarları. Gazetecilik müfredatı daha alanındaki kişinin çalışmalarını tamamlamak için bir Gazetecilik Lab ile, büyük bir iletişim olarak dört yıllık kolej veya üniversite transfer etmek gerekli akademik alanlarda aralığında öğrencilerin eğitimi sunmaktadır. Vurgu medya hukuku, etik, tarih ve teori öğretilecek. [+]

Çeşitlilik ve mükemmellik için bir taahhüt Saddleback Koleji gazetecilik programı başarının anahtarları. Gazetecilik müfredatı daha alanındaki kişinin çalışmalarını tamamlamak için bir Gazetecilik Lab ile, büyük bir iletişim olarak dört yıllık kolej veya üniversite transfer etmek gerekli akademik alanlarda aralığında öğrencilerin eğitimi sunmaktadır. Vurgu medya hukuku, etik, tarih ve teori öğretilecek. gazetecilik programında dersler, gazete, dergi yazı işleri bölümlerinde, endüstriyel içi yayınlar, iş ya da hükümet halkla ilişkiler programları ve radyo ve televizyon sektöründe ilgili pozisyonda çalışmak için gerekli becerilerini bilemek için öğrencilere.... [-]