Cert HE Yaratıcı Müzik Uygulaması

London College of Creative Media

Program Açıklaması

Cert HE Yaratıcı Müzik Uygulaması

Cert HE Yaratıcı Müzik Uygulaması

Müzik ve tutkuya olan tutkunuzu paylaşan insanları bir grup veya müzikal bir ortaklık kurmak için bir yıllık Yaratıcı Müzik Uygulaması kursumuz mükemmeldir. Amacımız, yapmak istediğiniz müziği yaratmanıza yardımcı olacak beceri, fırsat ve ilham vermektir.

Kurs gereksinimleri

Yüksek Öğrenim kursuna veya BTEC Genişletilmiş Diploma Erişimi, iki tam Seviye 3 yeterliliğine eşdeğer olarak kabul edilecektir.

GCSE notu C / 4 veya üstü Matematik ve İngilizce veya Seviye 2'de bir eşdeğeri (örneğin Fonksiyonel Beceriler).

Ayrıca, olgun öğrencilerden (21 yıl) ve resmi niteliklere sahip olmayan, ancak müziğe karşı gösterilebilen tutkulu ve pratik deneyime sahip başvuruları memnuniyetle karşılıyoruz.

Kişisel açıklama:

Kişisel açıklama, başvurunuzun önemli bir parçasıdır ve bize müzikteki amaçlarınızdan ve neden sizi ilgilendirdiğinden bahsetme şansınızdır. Etkin bir şekilde iletişim kurma yeteneğiniz önemlidir, bu nedenle yazınızın kalitesi, kararımızı nasıl verdiğimiz konusunda bir faktördür. Özellikle, aşağıdakilerden biri veya daha fazlası tarafından gösterilen, müziğe gerçek bir ilgi göstermeniz için sizi arıyor olacağız:

  • öğretilen ya da kendi kendine öğretilen bir enstrümanı öğrenmek
  • okulda, kolejde veya toplumda müfredat dışı müzik etkinlikleri
  • bir solist, bir grup üyesi ya da bir grup oluşturan müzik
  • müzik yazmak veya üretmek

Audition Bilgisi

Başvurunuza ek olarak programa girdiğinizde, seçmen ve görüşmeniz belirlenir. Asgari giriş koşullarını karşılayan ve başvuruları bu programı tamamlayabilme yeterliliğini gösteren tüm adaylara seçmeler sunulacaktır.

Müzik teorisi, notasyon ile ilgili sorular sorulacak ve kulağa aralık ve akor niteliklerini tanımlamanız istenecektir. Bu sürecin amacı, zaten bildiğiniz şeyleri ve ne kadar hızlı öğrenebileceğinizi düşündüğümüzüzü değerlendirebilmemizdir.

Gitaristler, piyanistler, basçılar ve şarkıcılar

Lütfen genellikle bir destek parçası olmadan gerçekleştirilecek kendi seçiminize göre iki şarkı hazırlayın. Şarkılar yeteneğinizin genişliğini göstermek için farklı stillerde olmalıdır. Bir melodi bir orijinal olabilir ama her ikiside değil. Ayrıca teraziler, arpejler, akor sesleri ve görme-okuma gibi enstrümanlarınızla ilgili bir dizi teknik beceri göstermeniz gerekecektir.

Davulcular

Rock, funk, jazz ve Afro-Cuban, düz, swing ve shuffle gibi bir dizi ortak oluk, stil ve his oynamanız istenecektir. Saymak, oyun oynamak ve farklı dolgular yapmak zorunda kalacaksınız. Son olarak, ne oynamak istediğinizi, pirzolalarınızın zamanını göstermeniz istenecek!

Saksafonlar, flüt ve pirinç

Lütfen kendi seçiminize ait iki şarkıyı bir yedek parça ile hazırlayın. Şarkılar yeteneğinizin genişliğini göstermek için farklı stillerde olmalıdır. Bir melodi bir orijinal olabilir ama her ikiside değil. Bir destek parçasına oynamak istemiyorsanız, performans için bir refakatçi getirebilirsiniz. Ayrıca teraziler, arpejler ve görme-okuma gibi enstrümanlarınızla ilgili bir dizi teknik beceri göstermeniz gerekecektir.

Üreticiler, Söz Yazanlar ve Medya Bestecileri

Yazmış olduğunuz veya ürettiğiniz iki şarkı getirmeniz istenecektir. Şarkı sözü yazarları şarkı sözleri, uyum ve form hakkında sorulacak; Çalışmanızın yapımında kullandığınız donanım, yazılım ve enstrümanlar hakkında üreticiler ve medya bestecileri sorulacaktır. Bir enstrüman çalıyorsanız, şarkılarınızdan birini gerçekleştirmeniz istenebilir. Müzik teorisi bilginizin de bir değerlendirmesi olacaktır.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce


Son Güncellenme Tarihi September 22, 2018
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Eki. 2019
Duration
Süre
1 yıl
Tam zamanlı
Price
Fiyat
11,700 GBP
İngiltere / AEA: 5700 £, Uluslararası: £ 11700
Information
Deadline
Locations
Birleşik Krallık - London, England
Başlangıç tarihi : Eki. 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Eki. 2019
Birleşik Krallık - London, England
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste