Cert HE Yaratıcı Müzik Uygulaması

Müziğe olan tutkunuzu ve bir grup ya da müzik ortaklığı kurma konusundaki kararlılığınızı paylaşan insanlarla tanışmak istiyorsanız, bir yıllık Yaratıcı Müzik Uygulaması kursumuz mükemmel. Amacımız, yapmak istediğiniz müziği yaratmanıza yardımcı olacak beceri, fırsat ve ilham vermektir.

Kurs pratiktir. Yaparak öğreneceksiniz. Gruplar oluşturabilir ve diğer öğrencilerle işbirliği yapabilir, birlikte yazarak ve gerçekleştirerek öğrenebilirsiniz. Tabii ayrıca isteğe bağlı atölye çalışmaları ve destek sınıfları sunmaktadır. Bunlar, değerlendirme baskısı olmadan teknikleri ve kavramları uygulamanıza izin verir.

Hepsi sınıf dışında müzisyenler olarak profesyonelce çalışan deneyimli öğretmenlerimiz, sizi hedeflerinize yönlendirmek için hazır olacaktır.

  • Yüksek Öğrenim kursuna veya BTEC Genişletilmiş Diploma Erişimi, iki tam Seviye 3 yeterliliğine eşdeğer olarak kabul edilecektir.
  • GCSE notu C / 4 veya üstü Matematik ve İngilizce veya Seviye 2'de bir eşdeğeri (örneğin Fonksiyonel Beceriler).
  • Ayrıca, olgun öğrencilerden (21 yıl) ve resmi niteliklere sahip olmayan, ancak müziğe karşı gösterilebilen tutkulu ve pratik deneyime sahip başvuruları memnuniyetle karşılıyoruz.

Kişisel açıklama:

  • Kişisel açıklama, başvurunuzun önemli bir parçasıdır ve bize müzikteki amaçlarınızdan ve neden sizi ilgilendirdiğinden bahsetme şansınızdır.

Audition Bilgisi

  • Başvurunuza ek olarak programa girdiğinizde, seçmen ve görüşmeniz belirlenir. Asgari giriş koşullarını karşılayan ve başvuruları bu programı tamamlayabilme yeterliliğini gösteren tüm adaylara seçmeler sunulacaktır.
Program dili:
Ingilizce

Son Güncelleme June 23, 2019
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Eki 2019
Duration
1 yıl
Tam zamanlı
Price
9,250 GBP
İngiltere / AEA: £ 9250
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre

- ,

Start Date
Eki 2019
End Date
Son başvuru tarihi

Eki 2019

Location
- ,
Son başvuru tarihi
End Date