Cellbiology, Hayvan ve Bitki Fizyolojisi


Ayrı dersler konferanslar, seminerler, ve pratik laboratuvar çalışmaları içermektedir. Cellbiology ders modern Moleküler Hücre Biyolojisi en merkezi bölgelerinde kapsamlı teorik bilgiye içermektedir. Derste ayrıca kötü huylu hücre büyümesi kavramını kapsar ve tümör ilerlemesi arkasında moleküler mekanizmaları örnekleri sağlar. Hücreli hayvanların ve vasküler bitkilerde Hayvan ve Bitki Fizyolojisi ders odağı. Farklı bir organizma seviyeleri, molekül fizyolojik için entegre edilmiştir. Yapı ve aşağıdaki kapsamda değerlendirilir hayvan organ ve organ sistemlerinin fonksiyonu; dolaşım, solunum, sinir sistemi, endokrin sistem, boşaltım, beslenme ve gelişim biyolojisi. Bitkilerin fotosentez ile ilgili, hücre duvarlarının, anatomi, büyüme ve çiçeklenme özel vurgu vardır.


Eğitim Seviyesi: Akademik deneyime sahip Temel

Uygunluk: İsveç lise ders İngilizce B. İngilizce eşdeğer Yeterlik Moleküler Biyoloji ve Genetik klasik Biyokimya 7,5 ECTS-kredileri ve ayrıca 15 ECTS-kredileri dahil olmak üzere Kimya 30 ECTS kredilik.

Genel Bilgi

30.0 AKTS

Dönemi: Bahar Dönemi 2013 haftalar 04-23

Yer: Umea

Dil ingilizce

Çalışma şekli: Gündüz,% 100 tempo Normal Çalışmaları

Seçim: Akademik kredisi


Kurslar


Hücre Biyolojisi, 15.0 AKTS

Hayvan ve Bitki Fizyolojisi, 15.0 AKTS


Hayvan ve Bitki Fizyolojisi

Hayvan ve Bitki Fizyolojisi Bu temel ders, çok hücreli hayvanlar ve bitkiler damar odaklanın. Farklı bir organizma seviyeleri, molekül fizyolojik için entegre edilmiştir. Yapı ve aşağıdaki kapsamda değerlendirilir hayvan organ ve organ sistemlerinin fonksiyonu; dolaşım, solunum, sinir sistemi, endokrin sistem, boşaltım, beslenme ve gelişim biyolojisi. Bitkilerin fotosentez ile ilgili, hücre duvarlarının, anatomi, büyüme ve çiçeklenme özel vurgu vardır.


Ücretler Hakkında Bilgi


Uygulama ve öğrenim ücretleri güz dönemi 2011 ile başlayan, AB / AEA ve İsviçre dışındaki vatandaşlar için sunulacak.


Öğrenim ücreti, ilk taksit: SEK 67500
Toplam ücreti: SEK 67500

Program taught in:
Ingilizce
Bu kurs bir
Start Date
Oca. 2019
Eyl. 2019
Duration
19 hafta
Full-time
Price
67,500 SEK
Deadline
By locations
By date
Start Date
Eyl. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Oca. 2019
End Date
Application deadline

Oca. 2019

Location
Application deadline
End Date

Eyl. 2019

Location
Application deadline
End Date