Cae sınav hazırlık ile gelişmiş genel ingilizce kursu

Wimbledon Language Academy

Program Açıklaması

Cae sınav hazırlık ile gelişmiş genel ingilizce kursu

Bu seviyede, öğrenciler dört becerileri kapsayacaktır: okuma, yazma, konuşma ve dinleme. Dilbilgisi oldukça geniş, kelime geniş bir konu yelpazesini kapsamalı ve telaffuz neredeyse bir yerli konuşmacı o kadar akıcı olmalıdır. Bir ders kitabı dersin bir parçası olarak kullanılacaktır, ancak sık sık sınıf ve öğrencilerin ilgi alanlarına bağlı olarak değişecektir diğer önde gelen kaynaklardan otantik bir malzeme yelpazesi ile takviye edilecektir.

WLA Bir ders, İngilizce önemli bir gelişme yapmak için fırsat öğrencilere sağlar. Bu "bir Londralı olarak hayat" deneyimi ve dünyanın en büyük uluslararası şehirlerinden biri ile aşina olmak için öğrencilere olanak sağlar. Bir Cambridge Üniversitesi Sınav giden uzun bir İngilizce kursu CV / Özgeçmiş güçlendirecek ve birçok işveren yurt dışında başarıyla okudu potansiyel bir çalışan tarafından etkilendim olacak ve dünyanın önde gelen uluslararası dilde etkin iletişim kurabilir.

Bütün sınıfları yabancı dil olarak İngilizce öğretiminde nitelikli eğitilmiş öğretmenler tarafından verilmektedir. Sabit çalışma ile birlikte bizim fantastik İngilizce kursları büyük sonuçlar anlamına gelebilir.

Öğrenciler (ayrı Mayıs ve Ağustos ayında Bank tatilleriyle itibaren) herhangi bir Pazartesi başlayabilir. Biz Eylül / Ekim ayında Noel için 2 hafta ve Paskalya için bir hafta ve bir hafta boyunca kapalı.

Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Ağu. 2019
Duration
Süre
Yarı zamanlı
Price
Fiyat
Information
Deadline
Locations
Birleşik Krallık - London, England
Başlangıç tarihi : Ağu. 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Ağu. 2019
Birleşik Krallık - London, England
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste