Zurich Institute of Business Education

Giriş

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited
Zurich Institute of Business Education farklı bir ticaret okuludur. Sayısız yenilik bizi ön plana çıkarıyor; Hem eğitiminiz sırasında hem de sonrasında yararlandığınız yenilikler.
Modüler Programlar
Tüm programlarımız kompakt ve oldukça esnek bir modüler sistem üzerine kurulmuştur. Zurich Institute of Business Education programınızın bir parçası olarak tamamlamanız gereken modülleri öngörürken, ne zaman ve hangi modülü almak istediğinizi belirlersiniz. Modüllerin çoğunun yılda birkaç kez sunulması nedeniyle, istediğiniz zaman başlayabilir ve programın kişisel çalışma planınızı bir araya getirme esnekliğinden yararlanabilirsiniz. Devamsızlıklarını en aza indirgemek için, tam zamanlı işinize devam ederken tüm programlarımız tamamlanabilir. Başlangıçta bütün bir programdan ziyade sadece bir modülü seçmeyi tercih ederseniz, daha sonra tam bir programa kaydolmaya karar verirseniz, kredileri aktarmak kolaydır.
Ağ Önde Gelen Fakülte

Her ders, kendi alanlarında dünya lideridir en az bir öğretim üyesi tarafından denetlenir. Üstün sonuçlar elde etmek için teori ve pratiğin harmanlanmasına hakim olan birinci sınıf bir profesörlerden ve deneyimli uygulayıcılardan oluşan bir ağımız var. Tüm öğretim üyeleri, eğitim liderleri üzerinde uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Sağlam akademik uzmanlıkları sadece etkileyici profesyonel geçmişi ile eşleştirilir.

Vizyonumuz - Değerlerimiz
Zurich Institute of Business Education küresel ticaret uygulamaları ve akademik teori dünyasını bir araya getirir. Orta ve üst yönetimdeki nitelikli yöneticiler için modüler ve esnek yüksek lisans programları, kısa açık kayıt programları ve özel kurslar sunuyoruz. Karşılıklı, öğrenmeyi teşvik eden ve farklı kariyer evrelerinde gerçekçi ve iyimser değer yaratma için verimli bir buluşma yeri olarak hizmet eden bir ortamı destekliyoruz.
Tüm kararlarımız şu üç soruyla test edilir:
  • Paydaşlara fayda sağlıyor mu?
  • Küresel ekonomiye fayda sağlıyor mu?
  • Yenilikçi mi?
Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce

Görmek Sertifikalar »

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


Kampüs Yarı zamanlı 12 - 12 gün February 2019 İsviçre Horgen

Bir sertifika veya diploma CEIBS ile bir tarlada kariyer umutlarını artırmak değil, aynı zamanda kişisel olarak geliştirmek sadece. [+]

sunan sertifika ve diploma programları Zurich Institute of Business Education bir konu alanında kompakt uzmanlaşan. Sadece profesyonel başarı daha iyi, ama aynı zamanda kişisel olarak gelişir. bir sertifika ve / veya diploma edinimi ile, aynı zamanda yönetim eğitimine kapıyı açmak - Bizim CEIBS Global Executive MBA programı ile örneğin. “Yönetimde Sertifika” için kısa programlarımızdan üç adet 2 günlük atölye seçmeniz yeterlidir. başlatın: her an mümkün süresi: 6 gün Fiyatı: CHF 7'500 Bir "Gelişmiş Yönetim Programı" için, Zürih'te CEIBS'de dört adet 3 günlük modüle katılmalısınız. başlatın: Ekim 2018 süresi: 12 gün Fiyatı: 18.000 ABD Doları ... [-]

Videolar

Lorange Institute of Business - Welcome Movie

Testimonials

İletişim

Adres Hirsackerstrasse 46
CH-8810 Horgen, Zurich, İsviçre
web sitesi
Telefon +41 44 728 99 44