Brezilya Portekizcesi dil kursu

Via Mundo

Program Açıklaması

Brezilya Portekizcesi dil kursu

Via Mundo

Via Mundo Portekiz dili

Ne?

Brezilya'da en iyi konuşulan Portekiz'i öğrenin ve öğrenin: São Luís do Maranhão.

Süre ve Program Tarihleri

Kurslarımız, ihtiyaçlarınıza odaklanmaktadır. En az 2 haftadan 48 haftaya kadar ne kadar süre öğrenim görmek istediğinizi seçebilirsiniz.

Neden?

UNESCO'nun tahminlerine göre, Portekiz en hızlı büyüyen dillerden biridir.

Latin Amerika'da Brezilya, çoğu ülkenin en büyük ticari ortağıdır. Öğrencilerimizin birçoğu Portekizli bilgiye sahip oldukları için iş bulmuş ve kariyer fırsatları bulmuşlardır.

Kim?

Bir Portekizce eğitim programına katılabilmek için en az 16 yaşında olmalısınız. Portekizce bilgisine gerek yoktur.

NASIL?

Ders seçenekleri

GENEL PORTEKİZ PROGRAMLARI (gençler ve yetişkinler), farklı bağlamlarda genel iletişim kurmak için Portekizce öğrenmek / geliştirmek isteyen öğrenciler için Başlangıç ​​- İleri seviyeler arasında farklı seviyelerde.

İŞ PROGRAMLARI İÇİN PORTEKİZ - Zaten bir dil bilen, ancak Portekizce konuşulan bir çalışma ortamına özel hazırlık gerektiren öğrenciler için.

CELPE-BRAS HAZIRLIK PROGRAMI - CELPE-BRAS yeterlik sınavını almaya ve çalışma veya çalışma amacıyla dilinde uluslararası bir sertifika almaya niyetli öğrenciler içindir.

Sınıflar yeni başlayanlar için her ayın ilk Pazartesi günü başlar.

Derslerin ilk gününde, yerleştirme sınavına girersiniz ve Portekiz seviyenize göre yerleştirilirsiniz. Sınıflar sabah vardiyasında gerçekleşir ve öğleden sonra kenti keşfetmek ve diğer etkinliklerin tadını çıkarmak için zamanınız vardır.

Konaklama

Program sırasında, bir öğrenci evi, ortak bir daire veya otel (varsa) gibi bir aile yanı konaklama veya başka bir konaklama türü arasından seçim yapabilirsiniz.

Via Mundo Portekiz dili

Daha fazla bilgi

İsteğe Bağlı Geziler ve Etkinlikler

Program boyunca, ilgi alanlarınıza dayalı organize etkinlikler yapılacaktır. Dans dersleri, futbol, ​​plaj voleybolu, uçurtma sörfü, Capoeira, sosyal projeler, perküsyon atölyeleri, tarihi merkeze yapılan ziyaretler, müzeler vb. Gibi kültür, spor, boş zaman ve sosyal projeler / etkinlikler.

Buna ek olarak, VIA MUNDO Brezilya'nın etrafındaki harika destinasyonlara özel geziler düzenliyor: Rio de Janeiro; Amazon Ormanı; Kuzeydoğu kıyıları; Diğerleri arasında.

Ekstra Hizmetler (isteğe bağlı)

VIA MUNDO, konaklamanız süresince size daha fazla konfor ve güvenlik sağlamak için ekstra isteğe bağlı hizmetler sunmaktadır: HAVALİMANI YARAR; SİGORTA; BİR BİB DERSLER; Ve ÜNİVERSİTE KILAVUZU.

Başvuru Süreci

Başvuru Formunu, kendi ülkenizdeki bir ortak kuruluştan veya doğrudan Via Mundo'nun ofisi ile doldurmalısınız (ülkenizde bir ortak ajans bulunmaması durumunda). Program ekibi, Başvuru Formu'nu aldıktan sonra gözden geçirecek, bekleyen bilgileri kontrol edecek ve vize amacıyla kabul ve yerleştirme mektupları yayınlayacaktır.

Vize başvurusu

Brezilya Hükümeti, ülkede yapılacak çalışmalar için geçici bir vize gerektirir (lütfen istekleriniz hakkında ajansınızla veya doğrudan bizimle daha fazla bilgi edinin). Vize şartları, ülkenizdeki bir Brezilya Konsolosluğu / Elçiliği tarafından onaylanmalıdır. Via Mundo, vize başvurusu için gerekli belgelerden bazılarını çıkaracak ve onları ortak kuruluşuna veya önceden size gönderecektir.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Portuguese (Brazil)
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Oca. 2019
Duration
Süre
2 - 48 hafta
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
Fiyat
Information
Deadline
Bilgi iste
Classes start every first Monday of the month for complete beginners.
Locations
Brezilya - São Luís, State of Maranhão
Başlangıç tarihi : Oca. 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Classes start every first Monday of the month for complete beginners.
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Oca. 2019
Brezilya - São Luís, State of Maranhão
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Classes start every first Monday of the month for complete beginners.
Bitiş tarihi Bilgi iste