Bir 'donmuş' ATPL Ile Ticari Pilot Lisansı (cpl / Ir / Mer)

Asian Academy of Aeronautics

Program Açıklaması

Bir 'donmuş' ATPL Ile Ticari Pilot Lisansı (cpl / Ir / Mer)

Asian Academy of Aeronautics

Bir havayolu prospektif gelen gerektirecektir asgari yeterlilik Birinci Subay bir Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü (ICAO) Ticari Pilot Lisansı olan Bir 'Dondurulmuş' ATPL ile. Maldivlere Lisans normalde küresel icra edilebilir, Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü (ICAO) ile uyumludur ve kolayca başka bir ülkenin eşdeğer dönüştürülebilir.

A 'Dondurulmuş' Havayolu Nakliye Pilotu Lisansı adı Ticari Pilot Lisansı (CPL), Çoklu Motor Piston Değerlendirme (MEP), Çoklu Motor Enstrüman Değerlendirme (ME IR) tutar ve 14 Havayolu Nakliye Pilotu Lisansı (ATPL) teorik sınav geçen bir pilotun yeterlilik verilir .

Uçuş deneyimi gereksinimleri karşılandığında ATPL un dondurulmuş olacak. deneyim normalde ilk subay olarak istihdam sırasında elde edilecektir.

uçuş eğitimi

Bizim amiral gemisi Tabii ki bir zamanlar belirli uçak tipi eğitimi tamamlandı bir havayolu ile Birinci Subayı olarak çalışmak için daha sonra uygun olan yerden yaklaşık 16 ayda bir 'donmuş ATPL' çok az veya hiç önceki uçan deneyimi ile öğrenci alır. Tabii Çoklu Motor Derece ve Enstrüman Derece ile Ticari Pilotlar Lisans içerir. Öğrenci Entegre Dondurulmuş ATPL kursu tamamlandı gibi lisans Dondurulmuş ATPL durumu ile desteklenmektedir. Sen çoğunluğunun tek motor uçakta olmak üzere 190 saat uçacak. Tam saat aşağıda kurslar paketleri bakın.

SÜRE

Tam Zamanlı - 10 ila 12 ay. Part-time CPL Kursları için kullanılabilirliğini görüşmek için lütfen bize ulaşın.

zemin Talimatı

ATPL sınavları JAR-FCL müfredat dayanmaktadır ve MCAA iki Gan veya Colombo (SPK), Sri Lanka bizim tesisimizde adına CAASL tarafından yürütülmektedir.

  • SPK yapılan bu online bilgisayar tabanlı sınavlar iken Gan yapılan sınavlar, basılı soru kağıtları bulunmaktadır.
  • basılı soru kağıtları sonuçlar yaklaşık 10 gün her kağıt tamamlandıktan sonra dayalı sınavlar hemen bildirilen çevrimiçi bilgisayar için sonuçlar iken tüm kağıtları tamamladıktan sonra verilecektir. '
  • Gan herhangi kağıtları temizlemek olmayanlar da ertesi gün hemen hemen herhangi bir un-temizlenir kağıt oturup SPK sınavına oturanlarla iken, bir sonraki girişimi için oturup önce bir gibi büyük bir ay beklemeniz gerekebilir o yüzden isterse.
  • Çoğu öğrenci anlamlı olarak daha yüksek başarı oranları olduğundan SPK online sınav için oturup tercih ederim.
  • CAASL tarafından yürütülen ATPL sınavı MCAA tarafından yürütülmektedir Hava Hukuku hariç 6 konu ve 11 bildiri (detaylar aşağıda) oluşur.
Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Ağu. 2018
Duration
Süre
10 - 12 ay
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
Fiyat
Information
Deadline
Locations
Maldivler - Addu
Başlangıç tarihi: Ağu. 2018
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Ağu. 2018
Maldivler - Addu
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste