2009 yılında, Rus Direktörü Molugova Nadezhda'nın ve Akademisyenlerin ilhamıyla Floransa'da kurulan Akademi , İtalyan Floransa şehrinde stratejik bir konuma sahiptir. sanatın öğrenilmesi ve geliştirilmesi ve gözün her gün tarihi İtalyan sanatının tarihsel güzellikleri tarafından yakalandığı, yaşanabileceği ve gerçek " dolce vita " yaşandığı bir yaşam için ideal bir yer.

Sanatçıya fayda sağlayan, ilham kaynağı olarak bilinen bir yer. Floransa, sanat çalışmaları ve yaşam için harika ve zengin bir yaşam deneyimi sunan zengin ve teşvik edici bir ortam sunmaktadır. Burada Michelangelo , Leonardo da Vinci ve Botticelli'nin yanısıra, hepsi de aynı şehirde isimlerini alan birçok büyük ustanın eserleriyle doğrudan temas halindesiniz . Birçok sanat galerisi ve müzesi arasında dünyaca ünlü " Uffizi Galerisi " ve " Pitti Sarayı " bulunmaktadır.

Şehrin canlı ve güvenli bir gece hayatı ve tüm tasarımcıların moda mağazaları, çok sayıda bar ve restoran bulunmaktadır. Akademimiz , merkezden yaklaşık 20 dakika yürüme mesafesinde, çok iyi hizmet verilen bir bölgede bulunmaktadır.

Öğretim Metodumuz , Rus sanatçıların geliştirdiği 300 yıl önce doğdu; özellikle Rönesans ve sonraki dönemlerde İtalyan ve Fransız ustalarından esin kaynağı oldu . Bu metoda çeşitli ünlü sanatçılar katkıda bulundu: Bunların arasında Repin , Surikov , Serov , Levitan , Vasnetsov ve Kuindzhi vardı .

Akademimizin Misyonu, bu kadar büyük gelenekleri inşa etmek ve öğrencilerin zamanlarında ilk " Avant garde " sanatçıların yaptığı gibi yeni yollar keşfetmelerine yardımcı olmaktır. Bu, entegre akademik bir yaklaşımla kazanılan tekniklerin derin bir anlayışı ile kendilerini yeni yollarla ifade etmek demektir.

Profesörlerimiz, en iyi Rus akademilerinden mezun yetenekli sanatçılardır. Öğrencilerin yoğun olarak çalışması gereken, ancak profesörlerimiz her zaman dinlemeye, rehberlik etmeye ve teşvik etmeye hazır bir ortamda çok samimi bir ortamdadır.

Tecrübelerinden ötürü, boyama , çizim , anatomi , kompozisyon , kromatoloji , perspektif ve sanat tarihi gibi konularda çalışan potansiyellerini ifade etme ve profesyonel sanatçı olma konusunda onlara yardımcı olarak öğrencilere yardımcı olabilirler.

Programs taught in:
Ingilizce
Rusça

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Florence Classical Arts Academy

Floransa'daki Rus Sanatı Akademisi, bir yıl sürecek olan Üç Yıllık Kursuna kadar uzatılabilen Bir Yıllık Kursu'na katılmanızı sağlar. Bir akademik yıl boyunca, si ... [+]

Floransa'daki Rus Sanatı Akademisi, bir yıl sürecek olan Üç Yıllık Kursuna kadar uzatılabilen Bir Yıllık Kursu'na katılmanızı sağlar. Bir akademik yıl boyunca, sizi temelden komplekse götürecek bir adım adım programa gireceksiniz. Basit geometrik figürler okuyarak başlayacak ve daha sonra portresini çizip boyayarak yılını bitireceksiniz. Bu ders, akademik çizim ve resim yapma becerilerini geliştirmek isteyen herhangi bir sanatçı için temel bir eğitim üssüdür.

[-]
İtalya Florence
October 2019
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Florence Classical Arts Academy

Program, tasarımlarını mesleklerini yapmak isteyenler için ve tasarım stüdyosunda, reklamcılıkta veya markalaşma ajansında ve yayınevinde başarılı bir kariyer gerçekleşti ... [+]

Program, tasarımlarını mesleklerini yapmak isteyenler için ve tasarım stüdyosunda, reklamcılıkta veya markalaşma ajansında ve yayınevinde başarılı bir kariyer gerçekleştirmeyi amaçlayan kullanıcılar içindir. Ayrıca karikatür / animasyon film endüstrisinde illüstratör veya hikaye tahtası sanatçısı olarak kariyer yapabilir.

Bu eşsiz bir kurs neden kılan nedir?

Uygulamalı eğitim:

Eskizler, kaligrafi, sanatsal anatomi ve suluboya teknikleri alanında derin bilgi birikiminin uygulanması, çizim ve boyamada yoğun eğitim.

Programın Hedefleri

Grafik tasarımı, üretim, planlama, yönetim ve iletişim gibi geniş bir yelpazede projeler için profesyonel bir kariyer için yetenekli ve tam yetkili kişiler hazırlamak.... [-]

İtalya Florence
October 2019
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Diploma

Florence Classical Arts Academy

Bu üç yıllık dersi alan öğrencilere Görsel Sanatlar alanında özel bir kurumsal diploma verilecek. Kurs, Görsel Sanatlarda kariyer yapmak isteyen öğrenciler için tasarland ... [+]

Bu üç yıllık dersi alan öğrencilere Görsel Sanatlar alanında özel bir kurumsal diploma verilecek. Kurs, Görsel Sanatlarda kariyer yapmak isteyen öğrenciler için tasarlandı. Kurs, çizim, resim, kompozisyon, perspektif, anatomi, renk bilimi ve eskiz çalışmaları da dahil olmak üzere öğrencilere çeşitli yetenekler sunmaktadır.

[-]
İtalya Florence
October 2019
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Sertifika

Florence Classical Arts Academy

Program, eski ustaların resimlerinin kopyalanmasını ve eserleri yeniden üretmeyi öğrenirken orijinal tekniklerini öğrenmeyi içerir. Üç yıllık programın tamamlanmasıyla, ö ... [+]

Program, eski ustaların resimlerini kopyalamayı ve sanat eserlerini geri kazanmayı öğrenirken orijinal tekniklerini öğrenmeyi içerir. Üç yıllık bir programın tamamlanması üzerine öğrenci diploma ile mezun olur. Bir yıllık programın tamamlanmasıyla öğrenciler sertifika alırlar.

Bu program, yüksek mesleki eğitim gereksinimine göre oluşturulmuştur. Akademi şu anda, Floransa'nın en önemli müzelerinden Palazzo Pitti'nin işbirliğiyle, büyük boyutlu, antika orijinal bir resim restorasyon projesi gerçekleştiriyor. Programın müfredatının bir kısmı, eski ustaların tablolarını kopyalayıp orijinal tekniklerini öğrenmeyi içerir. Üç Yıllık Kursun bitiminde öğrenci Diploma alır.... [-]

İtalya Florence
October 2019
Tam zamanlı
1 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku