Lazarski University

Giriş

Varşova prestijli üniversite, özel üniversiteler arasında en eski birinde bu çalışmayı Lazarski. Dziennik Gazeta Yasal sıralanmış hukuk fakülteleri önde 5 yıl Hukuk ve İdare bizim Fakültesi, biz yüksek öğrenim en yaratıcı ve yenilikçi bir kurum için yarışmalar kazanan, Rzeczpospolita ve Perspektifler planda kendimizi bulmak. Çok sayıda uluslararası akreditasyon bizim programların kalitesi dahil olmak üzere - Eğitim Delaware Bölümü İngiliz veya Amerikan Coventry University. Onlar Polonyalıları değil sadece takdir - İngiltere'den, İspanya, Almanya, Çin, İtalya, Litvanya, Letonya, Beyaz Rusya, Tayland, Vietnam, Türkiye ve Rusya - Öğrencilerin% 12 den fazla yabancı Lazarski vardır.

Mezunlarımızın% 96 hemen mezun olduktan sonra iş bulmak!

Wkuwaniu yoğun ve aşırı müfredat unutun. Bizimle teorik ve pratik iyi hazırlanması ile iş piyasasına girmek. Bizim kalite, çok sayıda sertifika ile onaylanır ve teori ve pratik arasındaki denge bizimle işbirliği şirketleri sağlar.

Biz müfredatı işverenlerin beklentilerini karşılamak geliştirdik. Iş uygulamaları ile bir sinerji yaratarak ve İş Konseyi Lazarski üyeleri tarafından onaylanmıştır zaman. Kendi çalışmaları sırasında edinilen pratik becerileri hızlı ilk iş yolunuzu bulmanızı sağlar.

Size ek beceri ve kendi sektöründe onay sertifikalı elde etmek için fırsat verin. Sonuç olarak, işgücü piyasasında başarı şansınızı artıracaktır. Bizim kurslarımızda kendi seçtikleri alanlarda kendi kariyerine başlamak için yeterli hazırlık şans. Örneğin: Uluslararası Hukuk Becerileri - Bu kursu tamamladıktan sonra işinde başarılı seçkin uzmanlar ve profesyoneller tarafından yürütülen uygulamalı eğitim, simülasyon oyunları, vaka çalışmaları, atölye çalışmaları, üzerinde Salzburg büyük önem Uluslararası Hukuk Beceriler için Avusturya Merkezi'nin bir sertifika alabilirsiniz. Eğer konu etkinliği, bilgi ve uygun bir nişan gösterebilirse, öğretmenlerimiz bir iş sunabilir.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce

Öğrenciler ve Kampüs

Originally, Lazarski rented all of its classrooms at several different locations in Warsaw. Now is having its own 20 000 sq. m campus, which is a circle-shaped construction composed of several buildings. This campus is located four metro stops from downtown Warsaw and counts 60 classrooms with 3106 seats. Of those, forty-two classrooms can accommodate up to 40 students, eighteen lecture halls can accommodate more than 40 students, six lecture halls have space for more than 100 students, and the largest lecture hall has the largest has 430 seats. The average number of seats in the classrooms and lecture halls is 28 and 95, respectively.

In addition to this, the Lazarski campus contains:

  • a fully-equipped library with over 135 000 printed books, electronic journals and periodicals
  • 4 computer labs
  • a Christian chapel;
  • an inter-faith prayer room;
  • health centre for personnel and students;
  • 2 cafeterias
  • aboveground and underground parking garages.

In terms of student accommodation, Lazarski offers several accommodation solutions for students at “Lazarski Houses” or at several private dormitories throughout Warsaw. Moreover, Lazarski students have access to “Park Wodny’ swimming pool, as well as ‘Warszawianka’ Sport Complex, gymnasium, aerobic and fitness club, which are located outside the campus.

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Videolar

Lazarski University