Lazarski University

Giriş

Lazarski University , Polonya'nın başkenti Varşova'da bulunan ve Avrupa'nın merkezinde bulunan uluslararası odaklı bir kurumdur. İşletme, ekonomi, uluslararası ilişkiler, finans ve muhasebe, yönetim, hukuk ve yönetim alanlarında Lehçe ve İngilizce dil programları sunmaktadır. Lazarski University , Polonya'daki en iyi kamuya açık olmayan üniversiteler arasında yer alıyor ve aynı zamanda ülkenin en uluslararası üniversitelerinden biri. Lazarski University eğitim programları uygulanabilirlik ve gerçek hayat uygulamaları üzerine güçlü bir vurgu yapıyor. Programlarımızdan mezun olanlar, Polonya'da ve yurtdışında siyaset ve ticarette başarılı kariyere başlamak için yoluna devam ettiler. Uluslararası bir ortamda kaliteli bir eğitim almak istiyorsanız Lazarski University sizin için doğru bir yerdir - başarının öğrenildiği bir üniversite.

Sıralama ve Prestij

- Polonya'nın en iyi devlet dışı hukuk okullarının sıralamasında 1. sırada yer alan "Dziennik Gazeta Prawna" ya göre - "Küçük Dergi" uyarınca iş dünyasıyla işbirliği için 1. - Halk üniversiteleri arasında ilk " Poznan, Polonya'daki Akademik Bilgi Merkezi'ne (Akademickie Centrum Informacyjne) göre "Güvenilir Eğitim Kurumu" na göre - "Rzeczpospolita" gazetesi ve "Perspektywy" dergisi tarafından sıralamaya göre Polonya'daki tüm üniversiteler arasında uluslararasılaşma için ilk 3

İngiliz Derece, Coventry Üniversitesi

İngiliz yüksek öğrenim sistemi, dünyanın en iyi okullarından biri olarak kabul edilmektedir. Bu bağlamda, Lazarski University öğrencileri için en kaliteli eğitim sağlamak için İngiliz öğretim standartlarını ve program içeriğini benimsemiştir. Lazarski University İngilizce dil programlarının dördüncüsü Büyük Britanya'daki Coventry Üniversitesi ile birlikte işletilmektedir - İngiltere'de 12. En İyi Üniversitedir. Bu, mezun olduktan sonra, bu programların öğrencileri, Lazarski University biri ve Coventry Üniversitesi'nden olmak üzere iki derece alıyor demektir.

Uygulamalı Eğitim

Lazarski University , işverenlerin beklentilerini karşılayan eğitim programları geliştirmiştir. Yerel ve uluslararası işletmelerle olan ilişkilerimizde, Polonya Avrupa'sında en çok aranan uzmanları eğiten kurslar düzenledik.

Çokkültürlü Bir Çevre

İngilizce dil programlarımızdaki öğrencilerin yüzde 80'inden fazlası Polonya, Ukrayna, Beyaz Rusya, Almanya, Gürcistan, Azerbaycan, Türkiye, Çin, Vietnam, Hindistan, Gana, Zimbabwe ve diğer birçok ülkeden geliyor. Çok farklı bir çevrede öğrenciler, diğer kültürlerden ders alabilir ve gelecekte kendileri için faydalı olacak değerli yaşam deneyimi kazanabilir.

Gerçekler ve Rakamlar

- Varşova'da - 4500'den fazla öğrenci - İngiltere'de Coventry Üniversitesi ile birlikte 4 çift lisans programı - İngilizce dil programlarındaki öğrencilerin% 80'inden fazlası yabancı doğumlu

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce

Öğrenciler ve Kampüs

Originally, Lazarski rented all of its classrooms at several different locations in Warsaw. Now is having its own 20 000 sq. m campus, which is a circle-shaped construction composed of several buildings. This campus is located four metro stops from downtown Warsaw and counts 60 classrooms with 3106 seats. Of those, forty-two classrooms can accommodate up to 40 students, eighteen lecture halls can accommodate more than 40 students, six lecture halls have space for more than 100 students, and the largest lecture hall has the largest has 430 seats. The average number of seats in the classrooms and lecture halls is 28 and 95, respectively.

In addition to this, the Lazarski campus contains:

  • a fully-equipped library with over 135 000 printed books, electronic journals and periodicals
  • 4 computer labs
  • a Christian chapel;
  • an inter-faith prayer room;
  • health centre for personnel and students;
  • 2 cafeterias
  • aboveground and underground parking garages.

In terms of student accommodation, Lazarski offers several accommodation solutions for students at “Lazarski Houses” or at several private dormitories throughout Warsaw. Moreover, Lazarski students have access to “Park Wodny’ swimming pool, as well as ‘Warszawianka’ Sport Complex, gymnasium, aerobic and fitness club, which are located outside the campus.

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Videolar

Lazarski University Campus Tour

Students Say's Aderito - Mozambique

Students Say's Levan - Georgia

Students Say's Maya - Ukraine

İletişim

Adres Lazarski University, ul. Świeradowska 43
02-662 Warsaw, Masovian Voivodeship, Polonya
web sitesi
Telefon +48 22 543 53 68