Siam Technology College

Giriş

Siam Teknoloji Koleji Tarihi

Siam Teknoloji Koleji Yüksek Öğrenim Komisyonu Ofisi altında özel bir eğitim kurumudur. Siam Teknoloji Koleji aspirasyon öğrencileri hızla ve değişiklikleri ayak uydurmak edebilmek için akademik ve mesleki becerilerini sağlayarak teorileri ve çeşitleri alanlarında pratik bölümünde lisans ve yüksek lisans hem de mezunları oluşturmak için eğitim yönetmek için teknolojileri. mezunları, özellikle endüstriyel dönemin (Sanayileşme) 'de, ülkenin ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmak için kendi bilgelik ve mesleki becerilerini kullanır gibi Siam Teknoloji Koleji'nden mezun mezunları, emek piyasasını karşılamak arzu özelliklere sahip.

Siyam

Siam Teknoloji Koleji taahhüt olarak Tayland gibi sanayileşmiş ülkeye yaklaşım, ama yoluna ülkemizi itmek için hazır bilgi ve becerisine sahip nitelikli personel sıkıntısı var o Dr. Narong Mongkhonvanit için umut. Dr Narong Mongkhonvanit o sanayi beceri nitelikleri ile çalışanların sıkıntısı öngörmüştür sosyal ihtiyaçlar için taahhüt sorumluluklara sahip epitomes biridir. Bu taahhüt Dr. Yani Narong Mongkhonvanit kararlılıkla geniş vizyonlar ortaya adlı "Teknoloji Siam Kurumu" ile, 1965 yılında sağlanan bilgi ve Endüstriyel Sanatlar becerileri için Tayland'ın ilk özel meslek kurumu açmak ve ileriye taşımayı hedefliyoruz karar verdi. Uzun yıllardır Siam Teknoloji Koleji (Siam Tech) Tayland meslek yüksekokulu ön planda durdu gelen müfredata Ticaret Bölümü ekleyerek Siam Teknoloji Koleji (Siam Tech) "," Teknoloji Siam Kurumu onların adı değişti " günümüze kadar ilk günden itibaren kaliteli eğitim. kurumun büyümesi ve taahhüt lideri değil takipçisi olmaya Tayland gençlere ve topluma belirgin şekildedir.

Siyam

2005 yılında, o kurumun 40 yıllık işareti ve o Dr. göre hedefe yolculuk yeni bir adım Narong Mongkhonvanit uğurlu. Sonra Siam Teknoloji Koleji (Siam Tech) Dr. devam etmek için "Siam Teknoloji Koleji" olarak adlandırılan yeni bir kampanya kurdu Narong Mongkhonvanit bağlılığı hakkında daha sonra, hızla gelişen modern teknoloji ile mevcut koşullar altında pratik performans ölçümü aracılığıyla, hep birlikte "Siam Teknolojisi teorik bilgi ve mesleki becerilerin bir arada sunarak yüksek kalitede ve yüksek nitelikleri ile oluşturulan işgücü sosyal ihtiyaçlarını, karşılık kolej "2006 yılında açıldı. Siam Teknoloji Koleji orantılı iki kurum arasında ayırarak, "Siam Teknoloji Koleji (Siam Tech) bitişik 816,75 metrekare alanlar toplam sahiptir. "Siam Teknoloji Koleji" nin ilk yılında, vurgulamak "Siam Teknoloji Koleji (Siam Tech)" mezun mezunları, eğitim devamı ile ilgili.

Siam Teknoloji Koleji Siam Teknoloji Koleji (Siam Tech) derslerin tümünü destekler teknoloji ve iş idaresi lisans derecesi açtı. Sonra bu Siam Teknoloji Koleji sonra eğitim süreklilik ve diğer kurumlardan mezun diğer öğrencilerin eşitliği odaklanan Tay iş ve endüstri, hem ihtiyaç duyduğu daha binbaşı, genişletti.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce

Görmek Sertifikalar »

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Sertifika

Online Tam zamanlı Yarı zamanlı 120 saatleri June 2019 Tayland Bangkok + 1 daha

Online tam akredite TESOL sertifikası 29 birimleri, 120 saat, sadece 3000 Bahtı olduğunu ve Milli Eğitim Tay Bakanlığı tarafından onaylanmıştır anlam TESOL Derecesi Bachelors doğru üç kredi değerindedir. [+]

Tesol Belgesi

Online tam akredite TESOL sertifikası 29 birimleri, 120 saat, sadece 3000 Bahtı olduğunu ve Milli Eğitim Tay Bakanlığı tarafından onaylanmıştır anlam TESOL Derecesi Bachelors doğru üç kredi değerindedir.

sırayla ilk adım herhangi bir yabancı okul tarafından ciddiye alınması gereken bir TESOL elde sertifikası (Diğer Dil Konuşanlar için İngilizce öğretmek) etmektir. Biz multi medya dersleri görmek ve her bir ünite ile çevrimiçi sınavlar almasına izin veriyor Moodle adında bir öğrenme yönetim kullanın. Eğer tüm birimler bitirdikten sonra Siam Teknoloji Koleji bir TESOL Sertifikası verilecektir.

ŞİMDİ UYGULA

... [-]