English Resmi açıklamayı okuyun

Bir Seviye İşletme, öğrencilere küçük bir işletme kurma pratik adımlarını öğreterek başlar. Dell Computer Plc gibi büyük bir şirketin yönetiminde yer alan ayrıntılı sorunları tartışarak sona erer.

DLD'de İşletme Nedir?

DLD Koleji'ndeki A Level Business, Sosyal Bilimler Fakültesi'nin bir parçası, öğrencilerin yerel, ulusal ve küresel bağlamlarda çizim yaparak, çeşitli iş sektörlerinde ve çevrelerinde örgütlerin bütünsel bir anlayış geliştirmelerini sağlar. Yaratıcılığı benimsiyoruz ve nihayetinde 'herkese uyan tek bir yaklaşım' yaklaşımından kaçınan haklı yargılara yol açan soruları ele almak için ölçülmüş bir yaklaşımı teşvik etmek için çalışıyoruz.

Öğrenciler, iş fırsatlarını ve problemleri araştırmak için bir kaç analiz, yatırım değerlendirme araçları ve oran analizi gibi analitik teknikleri uygulayacaklardır. Bir dizi bağlamda uygun iş stratejisini belirlemek için donanımlı olacaklar. DLD'deki İşletme Eğitmenleri, konu malzemenin sunulması, teşvik edilmesi ve küresel ticari ortamdaki olaylar ve meseleler hakkında farkındalığı besleyen bir atmosfer yaratmayı amaçlamaktadır.

Programın ilk yılında yer alan öğrenciler AS yeterlilik için çalışacak. İlk yılın içeriği, ikinci yılda tamamlanan Eduqas A Seviyesi'nin temelini oluşturur.

Günümüzün dijital çağında, öğrenicilerin eğitimlerini geleceklerini kanıtlamaları esastır.

Neden iş seçmelisiniz?

İş, toplum için inkar edilemez bir alan. İşletmeler ve iş liderleri, dijital çağın ve içinde yaşadığımız küreselleşmiş dünyanın kilit mimarları olmuştur. Sonlu kaynakların bir paydaş ağını tatmin edecek şekilde yönetme zorluğu belki de her zamankinden daha büyük ve daha heyecan verici. İşletmelere ve ticari dünyaya eleştirel olarak girme yeteneği, gençleri kariyerlerinde üstünlük sağlama ve toplumun ilerleyişine anlamlı bir katkı sağlama araçlarıyla donatır. Birçok öğrenci için A Level Business, heyecan verici ve kazançlı bir kariyere zemin hazırlayacaktır.

Neye ihtiyacım var?

En iyi İşletme öğrencileri, çok yönlü bir akademik güçler kümesine sahiptir. Yazma kabiliyetleri analitik olarak test edileceğinden öğrenciler deneme yazarlarına güvenmelidir. Aynı zamanda, kurs, öğrencilerin kendinden emin bir aritmetik anlayışına ve rasyonel kararları desteklemek için verileri manipüle etme kabiliyetine sahip olmasını gerektirir. Son olarak, ticari dünyaya olan gerçek coşku ve ilgi paha biçilmezdir ve öğrencilerin ilerlemelerini hızlandırmalarına yardımcı olur.

İyi Konu Kombinasyonları

A Seviye İşletme'nin geniş yapısı, Üniversitede sunulan diğer A Seviye kurslarının mükemmel bir tamamlayıcısı olduğu anlamına gelir. Ekonomi , Coğrafya , Sosyoloji , Hükümet ve Politika gibi diğer Sosyal Bilimler ile aynı zamanda Psikoloji , Medya Çalışmaları , Drama ve hatta Sanat gibi diğer konularla da önemli örtüşmeler var. Eleştirel düşünme becerilerinin önemi İngilizce ile paylaşılıyor ve nicel analize olan ihtiyaç A Seviye Matematik'i değerli bir kombinasyon haline getiriyor.

Uluslararası Öğrenciler için Giriş Koşulları

A Seviyeleri incelemek için, mevcut veya beklemede olan sınav sonuçlarınız en az 5 derse ve en az İngilizce IELTS 5.0'a eşdeğer GCSE (Genel Ortaöğretim Sertifikası) sınavına eşdeğer veya daha yüksek olmalıdır.

Her akademik yılın başında, GCSE veya IGCSE İngilizce Dilindeki C derecesinde geçişi olmayan bir A Seviyesi kursunu takip eden ya da Akademik İngilizce puanının 6.5 altında olması, akademik süre boyunca Akademik İngilizce eğitim kursuna katılmalıdır. A-Level dersleri ile birlikte programlanacak yıl.

İngilizce seviyeniz A-Seviye programına giriş kriterlerini karşılamaya yetmiyorsa, normal olarak İngilizce becerilerinizi yükseltmek için Abbey DLD Kolejleri Bir Yıl Pre-sessional (Pre A-Level) üzerine bir yer verilecektir. gerekli seviyeye.

DLD'den sonra

A Seviye İşinde öğretilen teori, çoğumuz girişimci olmak yerine çalışanlar olarak çalıştığından, hayatın her kesiminde faydalıdır. İşletmelerin çalışma şekli hakkında çalışma bilgisi her zaman belirli firmaların beklentilerini değerlendirmede ve dolayısıyla kariyer planlamada yardımcı olacaktır. Bununla birlikte, İş ile ilgili yüksek öğrenim niteliklerinin geniş bir yelpazesi vardır; birçoğu başka bir konuyu içeren ortak derecelerdir. Bunlar, modern iş dünyasında özellikle yurtdışında staj şeklinde uluslararası bir boyut içeren işletme dereceleri olarak değerlidir. İşletme ile ilgili 'Sandviç kursları' (öğrencilerin lisans kurslarının bir parçası olarak bir işe yerleştirmeyi tamamladıkları) da çok popülerdir.

Birçok DLD öğrencisi yüksek öğrenim yolunu takip ederken, büyük ölçüde bir azınlık doğrudan işyerinde stajyer olarak veya finansal hizmetler ile mülk endüstrilerinin belirli yönlerinde stajyer olarak işe gitmektedir.

Bütün bunlar A Seviye İşletme'nin hem üniversite hem de çalışma dünyası için bir sahne olabileceğini gösteriyor.

Program dili:
  • Ingilizce

DLD College London için 5 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Mart 4, 2019
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Duration
2 yıl
Tam zamanlı
Price
- Fiyatlarımız, öğrencilerin Yurt içi / AEA veya Uluslararası olmasına bağlı olarak değişmektedir. Ayrıca İngiltere'de 3 kampüse sahibiz ve fiyatlar yere göre değişiyor. 2018-2019 Londra'daki 2 yıllık A Seviye Kursu için uluslararası ücretler (AEA)
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre

Birleşik Krallık - London, England

Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Location
Birleşik Krallık- London, England
Son başvuru tarihi
End Date