2 yıl A seviyesi

A seviyeleri, en iyi üniversitelere giden geleneksel yol olup, yüksek öğretimde lisans eğitimi için derinlemesine hazırlık yapmaktadır. Dahası, uluslararası alanda tanınırlar. Öğrencilerimizin çoğunluğu iki yıllık programa katılıyor ve 22 ders arasından seçim yapmak ve zaman çizelgesi kısıtlamaları olmaksızın, öğrenciler kendi geleceği için doğru yolu yaratabilirler. Uluslararası öğrencilerimizin çoğu, ilk dilde ek bir A düzeyi sınavına devam etme opsiyonunu kullanıyor. Genellikle ana dili İngilizce olan öğrenciler, ilk yılda dört ders alırlar ve AS sonuçlarına bağlı olarak bu derslerin üç veya dörtünü ikinci yıllarına kadar sürdürecektir. Bazı durumlarda, öğrenciler yılın ikinci ayında da farklı bir AS dersi eklemeyi seçebilirler. Anadili İngilizce olmayan öğrenciler, konu seçimlerinden biri olarak IELTS (International English Language Testing System - Uluslar Arası İngilizce Dil Test Sistemi) alma fırsatı bulmaktadırlar. IELTS sınavları Kasım, Mart ve Mayıs aylarında düzenlenir. A seviyelerini okuyan tüm öğrenciler A2'ye ilerlemek için üç AS sınavında en az bir C notu almalıdırlar.

57793_57724_Studentsenroute.jpg

18 ay / 1 yıllık A seviyesi

18 aylık kurs, Aralık ayında kendi ülkelerinde Lise'yi tamamlayan uluslararası öğrencilere yöneliktir ve Bosworth'de eğitim alabilmek için Eylül ayına kadar beklemek istememektedir. Bu ders, Ocak - Haziran döneminin ilk iki döneminde yoğunlaşmaktadır ve öğrencilerin çalışma hızıyla baş edebilmek için akademik geçmişe ve uygun dil becerilerine sahip olmaları gerekir. Ocak ayında daha az konu var ve birçok öğrenci üç konuyu AS düzeyinde inceleyecek ve ardından Eylül ayında dördüncü bir konu ekleyeceklerini lütfen unutmayın. Sadece 18 aylık A seviyesindeki programlara istisnai başvuru sahiplerini kabul ediyoruz. Uluslararası öğrencilerin IELTS 6.5 sertifikası veya eşdeğeri olması gerekir. Bir yıllık A seviyesinde eğitim almış olanlar daha önce A seviyesindeki standartlara (veya eşdeğerliğe) sahip olacaklardır ve genellikle konularından önce bilgiye sahip olacaklardır. Bir örnek olarak, normal olarak, A2 düzeyinde diğer iki dersin yanı sıra, bir ders için bir yıl AS / A2 seviyesinde okumak isteyen öğrencileri yeniden almak için de iyi bir sonuçtur. Bir yılda bir çözüm bulup destekleyemeyeceğimizi görmek için her bir davaya ayrı ayrı bakıyoruz.

Konular

A seviyeli Muhasebe A seviyeli İngiliz Edebiyatı Düzeyde Fotoğraf
A düzeyinde Sanat A seviyeli Fransızca A seviyeli Fizik
A seviyeli Biyoloji A-level Daha Fazla Matematik A düzeyinde Politcs
A Düzeyinde İşletme Çalışmaları A düzeyi Coğrafya Bir seviye Psikolojisi
A seviyeli Kimya A seviyeli Almanca Bir seviye Sosyolojisi
A seviyeli Bilgisayar Bilimleri Bir seviye Tarihi Bir düzey İspanyolca
A Düzeyi Ekonomi A seviyeli Matematik
A seviyeli İngilizce Dil A seviyeli bir felsefe

57794_57720_A-levelChemistry.jpg

Üniversiteye Geçişin Desteklenmesi

Her öğrenci, Birleşik Krallık'ta veya yurt dışında başvuruda bulunup bulunmadıklarına bakılmaksızın, Kişisel Öğretim Görevlisi ve Asistan Asistanı tarafından üniversite başvuru sürecinde desteklenir. Bu hazırlık, öğrencilerin üniversite seçimlerini düşünmeye ve üniversiteye mümkün olan en güçlü uygulamayı yapmak için neler yapabileceklerini bulmaya başladığı ilk yılın başlarında başlar (AS veya BTEC 1. Yıl). Bu sunumlar yoluyla üniversite kabul danışmanları, AS Kurs Direktörü ve Müdür Yardımcısı tarafından verilir. Bu odak kişisel öğretmen toplantılarında ve öğrencilerin bireysel araştırmalarında devam eder. Öğrencilerin üniversite yaşamını deneyimlemek için açık günler ve tadıcı günlerine katılmaları teşvik edilir. Bu yılın sonunda, tüm öğrenciler seçimleriyle ilgili görüşmek, ilerlemelerini gözden geçirmek ve hedef belirlemek için UCAS üyeleriyle bire bir görüşme yapıyor. İkinci sınıflarında, tüm öğrenciler kendi özel öğretmenleri ve özel bir UCAS ekibi tarafından üniversite başvurularını tamamlamaya destek verilir. Bu, çevrimiçi başvurularını tamamlamaya yönelik yardım vermek için haftalık bir atölye çalışması, üniversite seçimleri ve kişisel ifadeleriyle ilgili bireysel tavsiyelerle birlikte verilmektedir. Tüm öğrencilere becerilerini uygulamak için bir mock röportajı verilir.

En son A seviye sonuçları için lütfen www.bosworthcollege.com adresinden çevrimiçi görünün. Burada, öğrencilerin derecesi seçimlerini ve ilerlediklerini belirten üniversiteleri de görebilirsiniz. Doğru üniversiteyi seçmek, araştırma ve mevcut pek çok seçeneğin anlaşılmasını gerektirir. Bunu aklımızda tutarak, UCAS süreci boyunca öğrencilere rehberlik etmek ve uygulamalarına nasıl değer katacağını onlara tavsiyelerde vermek için düzenli öğretmen odaklı oturumlar düzenliyoruz.

57790_57721_A-levelBiology.jpg

Oxbridge, Tıbbi ve Yüksek Rekabetçi Konular Hazırlama

Her yıl istisnai bir akademik yeteneğe sahip birkaç öğrenci, Oxford Üniversitesi veya Cambridge'e başvurmayı veya lisans düzeyinde Tıp veya diğer oldukça rekabetçi dersleri incelemeyi düşünecek. Bu kurumlar ve derece kursları dünyanın en rekabetçi üyeleri arasındadır ve Bosworth konuk konuşmacılar, eski öğrencilerden gelen ziyaretler, rehberli tartışmalar ve UCAS rehberliğinde öğrencileri üniversite seçimi zorluklarına hazırlayan mülakatlar ile zorunlu bir haftalık hazırlık çalıştırmaktadır. Öğrenciler bu yerler için yoğun rekabetle karşı karşıya. Yalnız düzeydeki bir başarı yeterli değildir ve bu nedenle öğrencilere hedeflerine ulaşma şanslarını artırmak için daha geniş programlar ve ek atölye çalışmaları ve etkinlikler sunmaktayız. Bu, bunları görüşme tekniklerine, güncel olaylara ve eleştirel düşünmeye bırakmayı içerir.

57791_57723_StudyHall.jpg

Giriş Koşulları

  • Giriş Koşulları: 5 GCSE (A seviyesinde incelenecek konular için B derecesi gereklidir) veya eşdeğeri. Uluslararası öğrenciler Lise çalışması ve nitelikleri hakkında kanıt üretmelidirler
  • Dil Gereksinimleri: Yoğun çalışma programları için IELTS 5.5, IELTS 6.0 ve 6.5 (veya dengi)
  • Yaş: Genellikle iki yıllık program için 16 yıl, 18 ay için 17 yıl ve bir yıllık yoğun program için 18+'dir
  • Başlangıç ​​Tarihi: Bir ve iki yıllık dersler için Eylül, 18 aylık program için Ocak
  • İdeal İçin : Yüksek öğrenime devam etmek isteyen İngiltere ve uluslararası öğrenciler

Uluslararası Ücretler 2018 - 2019

Çalışma Programları Öğretim Denetleme Yatılı
Çift kişilik oda*
Toplam Yıllık Ücret
Bir Düzey program - 2 yıl (4 konu veya 3 konu + EFL) £ 21,000 £ 9300 = £ 30,300
Bir Düzey program - 18 ay (ilk yıl ücretleri, Ocak-Haziran 2018) £ 14,000 £ 5580 = £ 19,580
Bir Seviye programı - 1 yıllık yoğun (AS & A2, sadece 3 konu) £ 24,300 £ 9300 = £ 33,600


* Tek bir oda için akademik yıl başına 1.200 papalık, Ocak ayında ise 800 papalık

Kayıt ve Kayıt Ücretleri
Kayıt ücreti (iade yapılmaz) £ 150 (tek seferli ödeme)
Para yatırma (kurs bitiminde iade edilebilir) £ 1,500

Seçilen konular için ek maliyetler
A Seviye: Sanat, Biyoloji, Kimya, Coğrafya ve Fizik Konu başına / yılda 200 £
  • Ayrıca, 18 yaş üzeri öğrenciler için üst düzey ev biniş seçenekleri ve 16 yaş üzeri öğrenciler için sınırlı sayıda aile yanında aile alanı var. Lütfen daha fazla ayrıntı isteyin.

Yerli ve AB / AEA Ücretleri 2018-2019

Aşağıdaki ücretler, aşağıdaki ülkelerde daimi ikamet eden başvuru sahipleri için geçerlidir:

İrlanda, İtalya, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Norveç, Fransa, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre ve Birleşik Krallık.

akademik programlar Yıllık Öğrenim Ücreti
A Düzeyi program - 2 yıl (3 veya 4 konu) £ 12,600
A Düzeyi program - 1 yıllık yoğun (AS / A2, sadece 3 ders) £ 12,600

Lise Deneyimi önerilebilir, daha fazla ayrıntı için lütfen bizimle iletişime geçin.

Yatılı Yıllık Ücret Tam pansiyon
(çift kişilik oda)
Haftalık
(Sadece 5 gece)
Tek oda
ek maliyet
Denetlenmiş yatılı ev £ 9300 £ 7440 £ 1,200

Kayıt ve Kayıt Ücretleri
Kayıt (iade yapılmaz) £ 150 (tek seferli ödeme) Depozito (iade edilebilir) £ 400 (£ 1.500 yatılı depozit)
Ek takviyeler
A Seviye: Sanat, Biyoloji, Kimya, Coğrafya ve Fizik

Konu başına / yılda 200 £

57792_57722_BoardingHouse.jpg

Program dili:
Ingilizce
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Duration
1 - 2 yıl
Tam zamanlı
Price
21,900 GBP
Yurtiçi ve AB / AEA (2 yıllık A Düzeyi) için yılda bir kez. Daha fazla ayrıntı için Program Açıklamasına bakın.
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre

- ,

Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Location
- ,
Son başvuru tarihi
End Date

Kelvin

Maria

Bosworth Results