1

o nasıl değerlendirilecek, bu ders çalışma ve nasıl bir şey?

AS ve A Level Biyoloji temel bilgi ve Biyoloji kavramların anlaşılması ve yeni ve değişen durumlarda bu kullanımı için gerekli becerileri geliştirmek için teşvik ediyoruz.

Bilimsel yöntemin bir anlayış geliştirmek ve Biyolojik Bilimler alakalı teknoloji bu bilimsel gelişmelerin farkında olacaktır. Sen değerini ve toplumdaki Biyoloji sorumlu kullanımını takdir edecektir. Buna ek olarak, A Level size Biyoloji farklı alanlardan gerçekler, ilke ve kavramları hakkında bilgi ve anlayış göstermek ve yapmak ve aralarındaki bağlantıyı kullanmayı öğrenmek mümkün olacak.

Bu konferanslar, grup çalışması, uygulamalı çalışma, atama ve projeler aracılığıyla verilecektir. Videolar, BT ekipman ve ziyaretler öğretim yardımcıları olarak kullanılır ve tam donanımlı laboratuvarlarda erişimi ve aynı zamanda BT donanıma sahip olacaktır. Devam eden çeşitli değerlendirmeler testler, kompozisyon ve final sınavı katkıda olmayan diğer egzersizler yapılır.

Sınavlar: AS Düzeyde 2x 1 saat 30 dakika yazılı sınav vardır ve A Level 3x 2 saatlik yazılı sınav vardır.

Ne konular ele alacağız?

Yıl 1 (AS Level):

  • Biyolojik moleküller
  • hücreler
  • Organizmalar çevreleriyle maddeler alışverişi
  • Genetik bilgi, değişim ve organizmalar arasındaki ilişkiler

Yıl 2 (A Düzeyi):

  • ve organizmalar arasındaki enerji transferleri
  • Organizmalar kendi iç ve dış ortamdaki değişikliklere cevap
  • Genetik, nüfus, evrim ve ekosistemler
  • Gen ifadesinin kontrolü

Ne deneyimleri alacak?

(AS Level) Yıl 1: June Yıl 2 Saha gün (A Düzeyi): @Bristol gen teknolojisi gün

Giriş koşulları nelerdir?

Sen sınıf B ek sınıf B bilim ya da yukarıda, ya da Biyoloji ve Kimya dahil olmak üzere yukarıda grade B ya da İngilizce, yukarıda grade B ya da matematik dahil olmak üzere yukarıda evre C veya en az beş GCSE ve bilim konularında iki GCSE ihtiyaç ya da üzerinde. Yukarıdaki A grade D veya A Level yılı 2. ilerleme için yılın 1 yılı sonunda ihtiyaç vardır. Ayrıca sınıf D ya da (sekiz GCSE toplam) Yukarıdaki üç GCSE gerekir.

Bu dersin yanında ne eğitim alabilirim?

Bu ders tam bir program yapmak için diğer dersler ile kombine edilebilir.

Hangi tesisler var?

Bir öğrenme kaynağı merkezine yeni, tam donanımlı laboratuvarlar ve PC'lere erişim yanı sıra erişimine sahip olacaktır. Yeni Bina merkezli bir kafe bulunmaktadır.

Tabii ne için yol açabilir?

Daha yüksek eğitim veya Eczacılık, Tıp, Veterinerlik, Diş Hekimliği ve ilgili konularda bir kariyer için gidebiliriz. Bir bilimsel eğitimi de yaygın pazarlama yönetimi mesleklere bir dizi nihai kariyer için geçerli bir hazırlık olarak kabul edilmektedir. AS Level GCSE ve A Level arasında bir nitelik sunmaktadır. Düzeyleri ve A Düzeyleri OLARAK Hem size Yükseköğretim girmesi için puan kazanmak için bir fırsat sunuyoruz.

herhangi bir ek maliyeti var mıdır?

malzeme ve kaynakların bazı maliyetler vardır.

Öğrencilerimizin ne düşünüyorsunuz?

"Biyoloji hepimizin çevresinde gerçekleşecek süreç ve döngüleri çok alakalı olduğunu."

"Öğretmenler öğretmek ve konuyu anlamanıza yardımcı olmak için eğlenceli ve ilginç yollar düşünüyorum."

Bu ileri eğitim kursu son 3 yıldır İngiltere ve Avrupa Ekonomik Alanında ikamet tüm 16-18 yaşındakiler için ücretsizdir. (Size kursa başlamak takvim yılında 31 Ağustos'ta 19 altında olmalıdır).

Program dili:
Ingilizce

Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Duration
2 yıl
Tam zamanlı
Price
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre

- ,

Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Location
- ,
Son başvuru tarihi
End Date