Anda Sprachschule, çok yakın ve samimi bir atmosferde çok çeşitli dillerin öğretildiği konuksever bir dil okuludur.

Okulumuz, Berlin'in en merkezi mahallelerinden ikisinde iki farklı lokasyondan oluşmaktadır: Friedrichshein ve Prenzlauer Berg. Her iki mahalle de Berlin'in yeraltı kültürünü örneklendiriyor ve kentin koşuşturmacasından uzaklaşmak için geniş pub, kafe ve park alanları için biliniyor.

Anda Sprachschule'de, yetişkinler için olduğu kadar, şirketler için de Almanca, İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca ve Portekizce kursları sunuyoruz. Öğretmenlerimizin tamamı anadili konuşanlar ve nitelikli ve deneyimli ve dil öğretmek için gerçek bir tutkumuz var. Anda'da, ortalama 6 öğrenciden oluşan küçük gruplar halinde dil öğrenme şansına sahip olacaksınız. En başından beri iki ana odağımız iletişim ve sağlam bir dilbilgisi tabanıdır. Esnek öğretim yöntemlerini kullanıyor ve kişisel dikkatini veriyoruz, böylece tüm öğrencilerimiz hedeflerine ulaşıyor ve okulumuzda kaldıklarından en iyi şekilde faydalanabiliyor. Tüm derslerimiz, Diller İçin Ortak Avrupa Referans Çerçevesi ile bağlantılıdır.

Öğrencilerimizin sadece hedef dilde iletişim kurabilmelerini ve sosyalleşebilmelerini istemekle kalmayıp aynı zamanda kültür alış verişinde bulunma şansına sahip olmalarını istiyoruz çünkü sıklıkla dili öğrenmekten ziyade yeni bir dil öğrenmeyi düşünüyoruz. Bu entegrasyonu teşvik etmek için öğrencilerin şehir ve kültürü hakkında biraz daha bilgi sahibi olabilmesi için her hafta farklı kültürel etkinlikler düzenliyoruz. Bunun da ötesinde, onları birbirlerini daha iyi tanıması için onlara büyük bir fırsat olarak görüyoruz. Hem paylaşılan dairelerde, hem de misafir ailelerde öğrenciler için konaklama imkânı sunuyoruz, ayrıca tavsiye isteyen öğrencilere destek ve bilgi veren bir haftalık Yardım masası da bulunmaktadır.

Gün boyunca, çok rekabetçi ve uygun fiyatlı geniş bir yelpazede ders sunuyoruz. Ayrıca ücretsiz deneme dersi alma olanağı da bulunmaktadır. Bizi ziyaret edin ve deneyin!

Programs taught in:
Ingilizce
Almanca
Ispanyolca
Fransızca
Italyan
Portekizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Anda Sprachschule

Berlin'de Bizim Alman kursları merkezde öğrenci koydu. Bizimle Berlin'de Almanca öğrenmek ve bu şehrin sunduğu güzellikleri zevk. Biz İspanyolca, İtalyanca ve İngilizce k ... [+]

Berlin'de Bizim Alman kursları merkezde öğrenci koydu. Bizimle Berlin'de Almanca öğrenmek ve bu şehrin sunduğu güzellikleri zevk.

Biz İspanyolca, İtalyanca ve İngilizce küçük hesaplı gruplar, Alman anadili ve nitelikli ve kişiselleştirilmiş yardım profesörler Alman dersler sunuyoruz.

en iyi yer Almanya'da Almanca öğrenmek için! Zaten dil bilgisine sahip olursa, ne seviyeniz görmek için ücretsiz test gerçekleştirebilir. Eğer Anda okulda Almanca öğrenirken sunduğu Berlin sahip olduğu tüm kaçırmayın!

Berlin'de KONAKLAMA memnuniyetle öğrencilerimiz yoğun kurslar daireler, paylaşılan daire veya ev sahibi ailelerde Berlin'de kendileri için en uygun konaklama bulmak yardımcı olur. İlk Anda SPRACHSCHULE yoğun Almanca kursları birine kayıtlı olması gerekir sonuçlarını başlatın.... [-]

Almanya Berlin
October 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 48 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Anda Sprachschule

Fransızca kurslarımızda en önemli şey öğrenci olması nedeniyle azaltılmış gruplarda çalışıyoruz. Öğretmenimiz ders içeriğini geliştirmek için öğrencilerimizin ihtiyaçları ... [+]

Fransızca kurslarımızda en önemli şey öğrencidir, bu yüzden azaltılmış gruplarda çalışıyoruz.

Hocamız tabii içeriğini geliştirmek için öğrencilerimizin ihtiyaçlarını analiz. Zaten bazı Fransızca dil becerilerine sahipseniz, seviyenizi belirlemek için ücretsiz sınava girebilirsiniz. Lütfen, sorularınız varsa veya randevu almak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Biz her grubun ihtiyaçlarına göre seçilen farklı ve hedefli çalışma malzeme kullanın. Size ihtiyacınız olacak ve bunlar bizim okulda ya da her zamanki tedarikçilerden satın alınabilir ne malzeme önceden size bilgi verecektir.

Berlin'de küçük gruplar halinde (ortalama 5 katılımcı) Fransızca öğrenin!... [-]

Almanya Berlin
October 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Anda Sprachschule

Berlin'de İngilizce kurslarımız merkezde öğrenci koydu. Öğretmenlerimiz Öğrenci yeterince buna uyum ve böylece ders içeriklerini karar vermesi gerekiyor analiz edin. ucuz ... [+]

Berlin'de İngilizce kurslarımız merkezde öğrenci koydu. Öğretmenlerimiz Öğrenci yeterince buna uyum ve böylece ders içeriklerini karar vermesi gerekiyor analiz edin.

yerli öğretmenler ve nitelikli ve ucuz olan, küçük gruplar halinde bizimle İngilizce öğrenin. senin tek endişe İspanyolca öğrenmek bu yüzden ek olarak biz, dört dilde kişiselleştirilmiş destek sunuyoruz.

Zaten dil bilgisine sahipseniz, ücretsiz yerleştirme testini tamamlayabilirsiniz. Randevu almak için bizimle irtibata geçin.

Her ders için biz grubun çıkarları bağlı seçin belirli malzeme kullanın. Önceden okulda veya herhangi bir kitapçıda doğrudan satın alınacak size malzemeyi söyleyecektir.... [-]

Almanya Berlin
October 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 12 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Anda Sprachschule

Berlin'de İspanyolca kurslarımız merkezde öğrenci koydu. ucuza yerli öğretmenler ve nitelikli ve birlikte küçük gruplar halinde bizimle İspanyolca öğrenin. senin tek endi ... [+]

Berlin'de İspanyolca kurslarımız merkezde öğrenci koydu. yerli öğretmenler ve nitelikli ve ucuz olan, küçük gruplar halinde bizimle İspanyolca öğrenin. senin tek endişe İspanyolca öğrenmek bu yüzden ek olarak biz, dört dilde kişiselleştirilmiş destek sunuyoruz.

Zaten İspanyolca bilgisine sahipseniz size ücretsiz seviye testi elde edebilirsiniz. Bir toplantı düzenlemek için bizimle irtibata geçin.

Berlin'de bizim İspanyol kursların başlangıç ​​tarihleri ​​hakkında okuyun! Ücretsiz Deneyin!

Tüm kurslarımız dil bilgisi için Avrupa Ortak Başvuru Çerçevesi dayanan ve referans Avrupa çerçeve birçok dilde ki ustalık dengeleme Avrupa'da seviye mümkün olmuştur indicati.Con düzeylerini izler. seviyeleri şunlardır:... [-]

Almanya Berlin
October 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 48 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Anda Sprachschule

Bizim İtalyan kurslar merkezde öğrenci koydu. Öğretmenlerimiz Öğrenci yeterince buna uyum ve böylece ders içeriklerini karar vermesi gerekiyor analiz edin. ... [+]

Bizim İtalyan kurslar merkezde öğrenci koydu. Öğretmenlerimiz Öğrenci yeterince buna uyum ve böylece ders içeriklerini karar vermesi gerekiyor analiz edin.

Zaten dil bilgisine sahipseniz, ücretsiz değerlendirme testi tamamlayabilirsiniz. Randevu almak için bizimle irtibata geçin.

küçük gruplar halinde bizimle İtalyan öğrenin! (5 kişilik bir ortalama)

Bizim İtalyan kurslarda kullanılan kitaplar şunlardır:

İtalyan A1: A1 Yarın İtalyan A2: A2 Yarın İtalyan B1: B1 Yarın

Sen İtalya'da İtalyanca öğrenmek istiyorum? Hangi yönleri? Bizimle irtibata geçin ve memnuniyetle İtalya'da sizin için bir gezi organize olmanın ücret almak.

... [-]
Almanya Berlin
October 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Anda Sprachschule

Bizim Portekizli sınıflar merkezde öğrenci koydu. Öğretmenlerimiz Öğrenci yeterince buna uyum ve böylece ders içeriklerini karar vermesi gerekiyor analiz edin. ... [+]

Bizim Portekizli sınıflar merkezde öğrenci koydu. Öğretmenlerimiz Öğrenci yeterince buna uyum ve böylece ders içeriklerini karar vermesi gerekiyor analiz edin.

Zaten dil bilgisine sahipseniz, ücretsiz değerlendirme testi tamamlayabilirsiniz. Randevu almak için bizimle irtibata geçin.

Her ders için biz grubun çıkarları bağlı seçin belirli malzeme kullanın. Önceden okulda veya herhangi bir kitapçıda doğrudan satın alınacak size malzemeyi söyleyecektir.

küçük gruplar halinde bizimle Portekizce öğrenin! (5 kişilik bir ortalama)

Kurslarımız üç ay (= 12 hafta) sürer. toplam kurs ücreti 165 € 'dur.

Şu anda İtalyan aşağıdaki kurslar sunuyoruz:... [-]

Almanya Berlin
October 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku