Filter
Fen bilimleri önlisans
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Pilot Eğitimi Top Fen Bilimleri Önlisans Programları

Önlisans derecesi, mezunların lisans eğitiminin ilk yıllarına doğru uygulayabilecekleri iki yıllık bir orta öğretim sonrası dersidir. Alternatif olarak, öğrenciler mezun olduktan sonra işgücüne girebilirler.

Pilot Eğitimde Bilim İşbirliği Nedir? Genellikle, öğrencileri ticari havacılık alanında pilot olarak çalışmaya hazırlar. Zemin sınıfları ve uçuş laboratuvarlarının birleşiminden oluşan program, Federal Havacılık İdaresi'nin özel pilot, enstrüman notu ve ticari pilot bilgileri ve pratik sınavları geçmek için öğrencileri bilgi ve tecrübe ile biraraya getirir. Federal havacılık sertifikalı eğitmenler kurslara ve uçuş laboratuvarlarına yönlendirirler. Zemin dersleri genellikle eğitsel videolardan ve dinamik PowerPoint sunumlarından oluşan görsel niteliktedir.

Mezunlar, her hava koşulunda bir uçağı nasıl uçacağını öğrenebilir, kontrol paneli ve yer sinyallerini tam olarak anlayabilir ve acil durumlar hakkında nasıl gezineceğini öğrenebilirler - hepsi de kendilerini çekici iş adaylarına dönüştürebilir.

Tıpkı bir eğitim programı gibi, dersler ve kitaplar gibi diğer ücretler okuldan okula değişir. Ülke aynı zamanda Pilot Eğitimde bir Associate of Science (Bilim Bilimleri) kazanıyor olmanın genel maliyetini de etkileyebilir. Doğrudan öğrencinin seçtiği okuldan özelleştirilmiş bir tahminde bulunmak en iyisidir.

Başlangıçta ticari havayolu şirketleri akla ilk geldiğinde, pilot olarak bir yaşam sağlamak için pek çok yol vardır. Aşağıdaki konumların çoğunun ticari bir pilot belgesi ve ikinci sınıf sağlık belgesi gerektirdiğini belirtmek önemlidir. Bu alandaki iş unvanlarında büyük hava yolu pilotu, bölgesel hava yolu pilotu, askeri pilot, şirket pilotu, hava taksi pilotu, hava trafiği raporlama pilotu, tarımsal pilot, helikopter pilotu ve uçuş eğiticisi bulunmaktadır. Özel sektörün yanı sıra Birleşik Devletler hükümeti, en büyük işverenler arasında Ulusal Havacılık ve Uzay İdaresi, Federal Havacılık İdaresi ve Ulusal Ulaşım Güvenliği İdaresi olmak üzere birçok farklı roldeki pilotları da çalıştırmaktadır.

Uçuşa hazır ol. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Devamını oku Daha Az
Other options within this field of study:
|

1 Results in Pilot Eğitimi

Polk State College

Profesyonel Pilot Bilimleri Bilim derecesi Yardımcı profesyonel pilotlar ve / veya uçuş eğitmenleri olarak kariyer için mezunları hazırlar. Program Tek ve Çok Motor Kara ... [+]

UÇAN gidelim!

A Profesyonel Pilot Bilimleri Bilim derecesi Associate Profesyonel pilotlar ve / veya uçuş eğitmenleri olarak kariyer için mezunları hazırlar. Program Tek ve Çok Motor Kara sınıf değerlendirmesi, yanı sıra Enstrüman Derece ile, Federal Havacılık İdaresi (FAA) Ticari Pilot Belgesi kazanmak için hazırlar. Bu program aynı zamanda Sertifikalı Uçuş eğitmeni (Uçak), Sertifikalı Aletli Uçuş eğitmeni ve / veya Sertifikalı Multi-Motor Uçuş eğitmeni olmak için onları eleme ek isteğe bağlı sertifikalar için hazırlar.

Bu ön lisans diploması 64 kredilik toplam gerektirir. Program 18 Genel Eğitim derslerin kredilerinin ve 39 kredilik bir havacılık çekirdekten oluşur. Seçmeli derslerin yedi kredi programı tamamlamak. Bu seçmeli kredi havacılık sanayi staj, ek mesleki gelişim kursları için kullanılabilir, ya da uçuş eğitmeni sertifikası almak için.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Bartow Lake Wales Lakeland Winter Haven  + 1 Daha fazla
September 2019
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

    agroxy.com

    Dapoxetin