Sanat Çalışmaları Sosyal Bilimler Önlisans Derecesi

Sanat Çalışmaları Top Sosyal Bilimleri Önlisans Dereceleri

Sanat Çalışmaları

Bir önlisans genellikle tamamlamak için iki yıl sürer giriş seviyesi toplum kolej programıdır. Bu üniversitede başladı ve ileri pozisyonları için beceri almak almak için çok daha uygun bir yoldur.

 

Sanat Sanat Doçent nedir? Bu derece sanat odaklanır, ama aynı zamanda İngilizce, matematik, tarih ve bilim sınıfları olacaktır. Program gereksinimleri değişir olsa da sanatsal tasarımın temel yapı taşlarını anlamak, böylece, büyük olasılıkla sanat tarihi dersleri ve sanat temellerini alacaktır.

 

Senin nihai hedefi ise, bu iki yıllık lisans genellikle dört yıllık bir üniversiteye transfer olacak. Sen becerileri bir dizi öğrenmek ve programın sonunda sanatsal çalışmaların daha iyi bir anlayış elde edersiniz. Bir kolejde bu dersleri alarak çok daha az korkutucu bir büyük üniversitede daha.Eğer transfer daha iyi çalışma becerilerine sahip, ve kendi sanatsal duyarlılıklarını geliştirmek zaman daha güvenli olacaktır.

 

Sanat Sanat Doçent tamamlamak için yaklaşık iki yıl sürecek, ancak yaz aylarında derslere alarak bu zaman çerçevesi kısaltabilir. Maliyetler program ve coğrafi konuma göre değişir. Normalde derecesini tamamlamak, yani kredi saat başına ortalama maliyet kendi kurumunda ne olduğunu bulmak için seçtiğiniz üniversiteye kontrol etmek yaklaşık 65 kredi saat sürer.

 

Bu derece grafik tasarım, iç dekorasyon, reklam, hatta bir müze küratörü olarak bir kariyer için hazırlar. Bazı kariyer yolları için ek eğitim gerekebilir, ancak bir önlisans genellikle asistan veya stajyer olarak kapı senin ayak alır.

 

Yerel toplum kolejleri bu programı bulmak için birçok fırsat olacak.Bazı özel sanat dersleri online olmayabilir, ancak birçok genel eğitim sınıfları kolayca kullanılabilir. Eğer ideal bir zaman dilimi içinde derecesini tamamlamak için izin veren esnek bir program bulmak mümkün olmalıdır. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

Devamını oku

Santa Fe College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Amerika Birleşik Devletleri Gainesville

Sanat Tarihi, insan ifadesinin - görsel, aynı zamanda dokunsal, mekansal ve bazen görsel - tarih yoluyla yapılan bir çalışmadır. Sanat Tarihçileri, bir dizi farklı yaklaşım ve metodoloji kullanarak, görselden sözlüğe, analiz ve yorum yoluyla tercüme etmenin yollarını geliştirir. [+]

Programa genel bakış

Bu program, lisans derecesini tamamlamak için bir kolej veya üniversiteye geçiş için temel şartları sağlar. Devretmek için üniversitenin kabul koşullarını yerine getirmek sizin sorumluluğunuzdadır.

Sanat Tarihi, insan ifadesinin - görsel, aynı zamanda dokunsal, mekansal ve bazen görsel - tarih yoluyla yapılan bir çalışmadır. Sanat Tarihçileri, bir dizi farklı yaklaşım ve metodoloji kullanarak, görselden sözlüğe, analiz ve yorum yoluyla tercüme etmenin yollarını geliştirir.

Associate of Arts (AA) derecesi, lisans programına geçiş yapmak isteyen öğrenci için tasarlanmış iki yıllık bir liberal sanatlar diploması. Belirli bir ana işyerinde bir AA kazanamazsınız; Bununla birlikte, Santa Fe Koleji'nde ilgili bir danışmanlık pisti seçerek bir üniversitedeki belirli bir anadalini takip etme fırsatına sahipsiniz. İstediğiniz transfer bölümüne yönelik bir rota görmüyorsanız, Genel Çalışmalar'ı seçebilir ve akademik danışmanınızla konuşabilirsiniz.... [-]


Neosho County Community College
Kampüs Tam zamanlı January 2019 Amerika Birleşik Devletleri Chanute Ottawa

Neosho County Community College Sanat Bölümü misyonu geniş ve çeşitli nüfus için görsel sanatlar kapsamlı öğrenme fırsatları sağlamaktır. Bölüm müfredat ve program hedefleri öğretim ve öğretim kaynaklara uygun değişiklikleri yapmak amacıyla sürekli olarak değerlendirmeye olduğu sanat takdir pratik ve kültürel değerlerin daha öğrenci anlayışı, kişisel sanatsal yaratıcılığın gelişimi, uygulanan öğrenme deneyimleri ve kariyer yönlendirme için aracılığıyla derece arayışı ve benzeri nakil öğrenciler. [+]

Misyonumuz Neosho County Community College Sanat Bölümü misyonu geniş ve çeşitli nüfus için görsel sanatlar kapsamlı öğrenme fırsatları sağlamaktır. Bölüm müfredat ve program hedefleri öğretim ve öğretim kaynaklara uygun değişiklikleri yapmak amacıyla sürekli olarak değerlendirmeye olduğu sanat takdir pratik ve kültürel değerlerin daha öğrenci anlayışı, kişisel sanatsal yaratıcılığın gelişimi, uygulanan öğrenme deneyimleri ve kariyer yönlendirme için aracılığıyla derece arayışı ve benzeri nakil öğrenciler.

Sanat

Neosho County Community College Sanat Bölümü görsel sanatlar çalışmanın iki önemli alanları sunuyor: Güzel Sanatlar ve Bilgisayar Grafikleri. ... [-]


Windward Community College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Amerika Birleşik Devletleri Honolulu

Sanat (AA) derecesi Associate 100 ve 200 seviyeleri en az 60 yarıyıl kredi oluşan iki yıllık direk transfer liberal sanat derecesi [+]

A Sanat (AA) derecesi Associate 100 ve 200 seviyeleri en az 60 yarıyıl kredi oluşan iki yıllık direk transfer liberal sanat derecesidir.

Öğrenme Çıktıları Küresel ve Kültürel Farkındalık: bireyler ve gruplar, yerel ve küresel bağlamlarda nasıl işlediğini incelemek üzere, insanların kendi dünya görüşü ile ve başkalarının dünya görüşleri ile, kendi kültürel ve doğal ortamları ile etkileşimde nasıl algıladıkları yeteneğini geliştirmek. Eleştirel Düşünme ve Yaratıcılık: yargılarda olun sorunları çözmek ve analitik, eleştirel ve yaratıcı düşünme becerilerini kullanarak kararlara ulaşabilmek. İletişim: Kullanım yazılı görsel ve keşfetmek, geliştirmek ve anlam iletişim ve çoklu ortamlarda başkalarının fikirlerine saygılı cevap için sözlü iletişim. Bilgi Okuryazarlığı: çeşitli durumlarda gerekli bilgileri belirleyin ve erişim, değerlendirmek ve etkin ve sorumlu ilgili bilgileri kullanın. ... [-]

Community College of Philadelphia
Kampüs Tam zamanlı 4 dönem September 2019 Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia

Sanat ve Tasarım programı Philadelphia Community College'da çalışma sonrasında programları veya profesyonel sanat okulları bakalorya aktarmak planlayan öğrenciler için Sanatları (AA) Üyeliği derecesine yol açar. [+]

Açıklama:

Sanat ve Tasarım programı Philadelphia Community College'da çalışma sonrasında programları veya profesyonel sanat okulları bakalorya aktarmak planlayan öğrenciler için Sanatları (AA) Üyeliği derecesine yol açar. Bu müfredat ya bir BFA (Bachelor of Fine Arts) ya da BA (Bachelor of Arts) programı için hazırlar.

Müfredat dört yıllık fakülte de sanat okulları ve sanat programlarının temel programı ile tutarlı olacak şekilde dizayn edilmiştir.

aktarılabilirlik en önemli olduğundan, öğrenciler buna göre becerilerini geliştirmek ve aynı zamanda kapsamlı bir aktarım portföyü hazırlayacaktır.

Bu vakıf programı öğrencileri güzel sanatlar alanında kariyer yol açan çalışmalarına devam sağlayacak, el sanatları, sanat eğitimi ve sanat terapisi (örneğin grafik ve medya sanatları, sanayi ve ürün tasarımı, moda / tekstil tasarımı gibi) tasarım alanlarında bir dizi.... [-]


Hillsborough Community College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Amerika Birleşik Devletleri Tampa

Sanat AA Güzel Sanatlar, Sanat Eğitimi ve Sanat Tarihi gibi alanlarda dört yıllık yüksek okul / üniversite diploması isteyen öğrenciler için bir ön önemli olduğunu. [+]

Bir çoğunlukla görsel ve görüntü bilinçli kültür olarak, etkin bir görüntülerinin görsel dilini okuma yeteneği çok önemli bir sosyal beceri haline gelmiştir. Walter Benjamin tefsir, "Görüntüleri yorumlamak edemez olanlar geleceğin okuma yazma bilmeyen olacak".

Bunu akılda tutarak, Hillsborough Community College Görsel Sanatlar Bölümü, aynı zamanda görsel sözlüğü temellerini komuta mümkün olurken, tanır ve görüntüleri tarihsel ve çağdaş bağlamlar hem de, ellerinde güç anlayan eğitimli öğrenci vücut yetiştirilmesi kararlıdır kendi amaçları ve araçlarına.

Sanat AA Güzel Sanatlar, Sanat Eğitimi ve Sanat Tarihi gibi alanlarda dört yıllık yüksek okul / üniversite diploması isteyen öğrenciler için bir ön önemli olduğunu. izlemek stüdyo beceri ve stüdyo yöntemleri hazırlık kursları offeres. Başlıca çalışmaları, tasarım, dijital medya, çizim, resim, fotoğraf, baskı, heykel bulunmaktadır.... [-]


Northwest College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Amerika Birleşik Devletleri Powell

Kuzeybatı Koleji Sanat Bölümü hazırlık kursları ve iki boyutlu, üç boyutlu ve grafik tasarım alanlarında çalışmak için güçlü becerilerini oluşturmak için tasarlanmıştır seçmeli bir dizi sunuyor. [+]

Kuzeybatı Koleji Sanat Bölümü hazırlık kursları ve iki boyutlu, üç boyutlu ve grafik tasarım alanlarında çalışmak için güçlü becerilerini oluşturmak için tasarlanmıştır seçmeli bir dizi sunuyor. Bu temel derslerin tamamlanmasından sonra, mezuniyet için genel üniversite gereksinimleri ile birlikte bir öğrenci dört yıllık kolej veya üniversite transfer edebilir, ya da ses hazırlık gelen güven ile iş arıyorlar.

Hazırlık kursları akılda sanat programı ile planlanan rağmen, kendi anlayış ve sanat zevki genişleyen ilgilenen herhangi bir öğrenci kayıt olabilirler.

Toplam Genel Eğitim Gereksinimleri: 39-42 Kredi

Görsel Sanatlar ve Sahne Sanatları Altı saat Zorunlu Dersler alarak yerine getirilecektir. ... [-]


Citrus College
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı September 2019 Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles

Güzel Sanatlar ve Sahne Sanatları müfredat teori, pratik ve tarih eğitimi sunmaktadır. [+]

Güzel Sanatlar ve Sahne Sanatları müfredat teori, pratik ve tarih eğitimi sunmaktadır. Çalışmanın bu üç alanlar ticari veya ince ve sahne sanatları alanında kariyer başlamak için gerekli temel sağlamak. Vakıf kursları önkoşul UC gereksinimleri, CSU sistemleri ve dört yıllık sanat okulları buluşuyor.

Bu derece önemli gereksinimleri başarıyla tamamlanması (yukarıdaki "C" sınıflar ve) ile birlikte Narenciye Koleji Genel Eğitim ve yeterlilik şartları toplantı gerektirir.

AA Düzeyi Öğrenci Öğrenme Çıktıları

Fine tamamladıktan ve irade Sanatları AA derecesi Sahne Öğrenciler:

Fine temel bilgi ve Sahne Sanatları tarihini, tekniklerini ve teori gösterin. Nota ile bir stüdyo ve / veya performans ortamında stilleri çeşitli örnekler gerçekleştirmek, analiz oluşturun. [-]

Snow College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Amerika Birleşik Devletleri Ephraim

Snow College Görsel Sanatlar, tüm öğrencilere etrafımızdaki görsel dünyayı yansıtan sanat prensiplerini bütünsel bir anlayışla sunmak için tasarlanmış dinamik bir genel eğitim müfredatı sunar. [+]

Görsel Sanatlar Bölümü

Snow College Görsel Sanatlar, tüm öğrencilere etrafımızdaki görsel dünyayı yansıtan sanat prensiplerini bütünsel bir anlayışla sunmak için tasarlanmış dinamik bir genel eğitim müfredatı sunar. Sanatın temellerinin öğretilmesi, yaratıcı ve eleştirel düşünme becerilerinin geliştirilmesi, tarihsel bağlamın anlaşılması ve medyanın araştırılması üzerinde durulur. Bölümün amacı, önemli olmayan öğrencileri görsel sanatlar için duyarlılık ve ömür boyu takdirle aşılamaktır.

AFA Derecesi

Yüzyıllar için, Görsel Sanatlar Güzel Sanatlar Associate, disiplinler arası bir stüdyo sanat derecesidir. AFA derecesi, öğrencilere sanatsal pratikte, eleştirel düşünmede ve yaratıcı problem çözmede temel yeterlilikler sağlar. Bu temel temalar materyal, süreç, tarihsel bağlam, kavram ve eleştirel teoriye uygulanır. Program, görsel sanatlar ve yaratıcı endüstrideki yenilikçi uygulamaları ve teknolojileri kullanırken, profesyonel ağları teşvik ederek ve topluluklarla küresel düzeyde iletişim kurmayı hedefliyor. Öğrenciler, fakülte ile işbirliği içinde, mesleki kariyer hedeflerine özel müfredatlı bir vurgu tasarlarlar. Bu derecenin girişimci ve profesyonel uygulamalar bileşeni, öğrencileri her düzeyde başarıya hazırlar. Bu rekabetçi ve talepkar AFA programını tamamlayan öğrenciler, oldukça gelişmiş bir duyarlılık ve beceri seti ile ayrılacak ve üst düzey bir kuruma başarılı bir şekilde aktarma ve gelişmekte olan bir yaratıcı endüstri ile meşgul olmaya hazırdır.... [-]


Parkland Koleji
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Amerika Birleşik Devletleri Champaign

Liberal Sanat ve Bilim, matematikten sanata pek çok akademik disiplini kapsar. Tüm AA dereceleri için gerekli bir ders olan LAS 189, bu disiplinler arası ideali yapı ve yaklaşımında yansıtmaktadır. [+]

Liberal Sanat ve Bilim, matematikten sanata pek çok akademik disiplini kapsar. Tüm AA dereceleri için gerekli bir ders olan LAS 189, bu disiplinler arası ideali yapı ve yaklaşımında yansıtmaktadır.

Neden Liberal Sanat ve Bilimler okuyorsunuz?/>

LAS 189, Parkland College tüm AA ve AS transfer derecesi programları için zorunlu bir derstir. Bunu, genel eğitim sınıflarınızda öğrendiğiniz fikirlerin, konuların ve metodolojilerin çoğunu tek bir derste bir araya getiren bir “capstone” dersi olarak düşünün.

Parkland'da, ana fakülte tarafından öğretilen küçük sınıf boyutlarının avantajlarından yararlanacaksınız - asla asistan asistanları. Başarınız bizim önceliğimizdir.... [-]


Delaware County Community College
Kampüs Tam zamanlı 2 - 3 yıl September 2019 Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia

Stüdyo Sanatları programı hem Resim ve Çizimde yoğunlaşmayı vurgulamakla birlikte, öğrencilerin türdeki geleneksel yaklaşımlarla zenginleştirilmiş karışık ortam çeşitliliğinden faydalanmalarını sağlar. Bu programdaki öğrenciler, bir dizi medyada çeşitli teknikleri keşfetmeye ve geliştirmeye teşvik edilecek. [+]

Stüdyo Sanatları programı hem Resim ve Çizimde yoğunlaşmayı vurgulamakla birlikte, öğrencilerin türdeki geleneksel yaklaşımlarla zenginleştirilmiş karışık ortam çeşitliliğinden faydalanmalarını sağlar.

Bu programdaki öğrenciler, bir dizi medyada çeşitli teknikleri keşfetmeye ve geliştirmeye teşvik edilecek.

Kişisel gelişim ve hem teknik beceri hem de kavramsal düşüncenin geliştirilmesi teşvik edilecektir. Stüdyo Sanatlarında Güzel Sanatlar Diploma Yüksek Lisans öğrencileri, 4 yıllık Lisans Güzel Sanatlar programına geçiş yapmaya hazırlar.

Öğrencilere tüm vakıf düzeyinde stüdyo kurslarının yanı sıra geniş bir sanat tarihi dersi seçeneği sunulacak.... [-]


Washtenaw Community College
Online Kampüs Tam zamanlı 4 dönem September 2019 Amerika Birleşik Devletleri Ann Arbor + 1 daha

Öğrenciler bireysel ihtiyaçlarını karşılamak için bir çalışma programı tasarlayacaklardır. Bu derece, büyük bir kararsız veya sadece sanat ve sosyal bilimlerdeki çeşitli alanları keşfetmek isteyen öğrenciler için iyi bir seçenektir. Bir danışman, Kolej'in mezuniyet koşullarının tümünü karşılayan bir çalışma programının geliştirilmesinde yardımcı olacaktır. [+]

Bu program kampüste veya çevrimiçi olarak

Artikülasyon

Michigan'daki Ann Arbor'daki Washtenaw Community College, eyalet çapındaki dört yıllık kolejlerle 120'den fazla açıklık anlaşması imzaladı. Dört yıllık bir üniversiteye naklenmeyi planlayan öğrenciler, Michigan Transfer Anlaşması şartlarının karşılandığından emin olmak için bir danışmanla görüşmelidir.

Iletişim bilgileri

Sorularınızı, önerilerinizi veya yorumlarınızı bekliyoruz. Lütfen [email protected] adresinden bize e-posta gönderin veya 734-973-3543 numaralı telefonu arayın. Çalışma saatlerimiz Pazartesiden Perşembeye 12:00 - 11:00 (GTM), Cuma günleri 12:00 - 09:00 (GMT) ve Cumartesi günü saat 1:00 - 17:00 (GMT) arasındadır.... [-]


Glendale Community College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Amerika Birleşik Devletleri Glendale

Ya programlar için Kurs müfredatı üç boyutlu dijital animasyon, modelleme ve kinematik animasyon teknikleri çizim sanatı, yapının tarihi ve tasarım, görüntü üretimi ve kombinasyon ilkeleri, yaşam gibi konularda geniş bir yelpazede içerir. [+]

Biz uzmanlık 7 alanları ile tam bir sertifika sunuyoruz.

Hareket Grafik Tasarım (2b dijital animasyon) animasyon Tasarımı 3d Dijital Modelleme 3d Doku 3d Karakter Kurulum ve Animasyon dijital Heykel Video Oyun Tasarımı

Endüstri uzmanları her alanda derslerini olacaktır. Tüm uzmanlık alanları (çoğu öğrenci iki yıl için) 4 üzerinden yarıyıl alınacak ve giriş seviyesi sanatçı becerileri kazandırmayı hedefleyen amaçlanmaktadır.

kariyer özeti

Animatörler görsel görüntüleri oluşturmak için çizimler, resimler, yazılım programları ve elektronik araçları kullanmak ve filmler, reklam, mobil cihazlar, video oyunları ve diğer medya formları için etkiler. Bu süreç içinde, bunlar storyboard'lar planı ve script animasyonlu anlatım dizileri gelişebilir ve üretim koordinasyonu ile yardımcı olur. Çoğu animasyon sanatçıları sinema, televizyon, oyun tasarımı, ve reklam sektörlerinde çalışır.... [-]


Richard Bland College of William & Mary Global Student Success Program
Kampüs Tam zamanlı 4 dönem January 2019 Amerika Birleşik Devletleri Petersburg

Richard Bland College of William [+]

William Bland Koleji Koleji

GSSP'nin başarılı bir şekilde tamamlanması üzerine, önlisans derecenizi alacaksınız ve William gibi Virginia'daki 40 yüksekokuldan birine transfer için uygun olacaksınız.

Program avantajları:İlk günden RBC öğrencisiKabul için hiçbir SAT veya ACT gerekmiyorLisans derecenize doğru akademik krediler alınKüçük sınıf boyutları ve ek öğrenci desteği sağlandıBaşarılı bir şekilde tamamlandığında, Virginia'daki 40 üniversiteden birine transfer için uygun olacaksınız.GSSP: Sanat Bölümü Önlisansı - 4 dönem - Örnek Program

ENG 101

Yazma ve Araştırma

3

CSCI 202

Bilgisayar Uygulaması I... [-]    Был найден мной полезный интернет-сайт про направление купить диплом ry-diplomer.com
    www.agroxy.com

    potenzmittel im vergleich