Filter
Sosyal Bilimler Ön Lisans
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Moda Top Sosyal Bilimleri Önlisans Dereceleri

Sanat derece bir Doçent çalışmanın iki yıllık bir lisans dersi tamamlayan öğrencilere verilen kimlik olduğunu. Bu programlar ortaokul mezun olan öğrenciler için mevcuttur, ya da hızlandırılmış öğrenme kursu içine çalışmış olabilir.

Moda Sanat Doçent nedir? tat ve eğilimleri için bir göz sahip olanlar için, moda bir ön lisans diploması moda tasarım alanında girmek için bir ortak temel gereksinimdir. Acemi sınıflar tipik olarak uydurma modelleri seçerken kumaş ve dikiş malzemeleri gibi temel becerileri öğretir. Daha gelişmiş kurs gibi, stilleri ve renkleri eşleştirme tasarım ilham keşfetmek, kişisel ve benzersiz moda özelliklerini koruyarak gibi yaratıcı geliştirme, içerebilir. Ayrıca ticari dünyada marka ve ürün sergileme ve pazarlama hakkında bilgi verebilir.

Bu sadece başlamak için, Moda Sanat Doçent bir zorunluluktur.Sen moda dünyasına kendinizi başlatmak sağlayacak pratik deneyim ve bilgi alırsınız. Dersler, becerileri inşa yaratıcılıklarını geliştirecek ve yüksek öğrenim hazırlanmak için kendinizi ilerletmek için hangi sağlam bir temel sağlar.

Bu derece, mesleki ve halk eğitim genellikle mevcuttur dört yıllık üniversitelere bulacağını dersler daha onları daha az pahalı hale ama maliyetler halen değişir. Sanat programlarının Associate aynı zamanda yüksek ücretli işler elde olmayabilir öğrenciler için lisans veya yüksek lisans programları daha kısa ve genellikle daha uygun bulunmaktadır.

Olabilecek ne olursa olsun tasarımları, moda alanında kariyer seçenekleri çeşitlidir ve bol miktarda bulunmaktadır. tasarım, üretim, pazarlama / halkla ilişkiler ve satış: Uzmanları genellikle birkaç kategoriden birine girer. Tasarımcılar genellikle yeni trendleri oluşturmak veya yeni yollarla eskileri yenilemek. Üreticiler başkalarının tasarımları somut mal üretmek.Promosyon mevcut uzmanları ve satış için pazar moda ürünleri. Perakende uzmanları halka sanayi mal ve hizmet almak.

Moda dünyası sadece bir tık. Geleceğiniz başlamak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |

1 Sonuçlar Moda

Dereceler
Konum
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |
Pima Community College

Bir üniversite perakendecilik / mağazacılık derecesine transfer veya ilgili programın tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla perakende tedarik zinciri yönetmek i ... [+]

Bir üniversite perakendecilik / mağazacılık derecesine transfer veya ilgili programın tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla perakende tedarik zinciri yönetmek için kullanılan çeşitli ilkeleri vurgulayan sonra bu derece tamamlayarak ve perakende yönetimi veya moda sergileme kariyerine başlamak atlamak. Hafta içi ve akşamları bir arada sınıfları alarak bu programı tamamlamak.

Ben bu derecesi ile ne yapabilirim?

Kariyer Seçenekleri: Perakende yönetim personeli bir ABD geniş bir yelpaze ve mağaza, katalog, internet ve hizmet firmaları ve bu çeşitli perakendeciler destekleyen diğer işletmeler dahil olmak üzere küresel perakende işletmeler arasında uygulanan perakende, pazarlama, moda ve yönetim ilkelerini inceler.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Tucson
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs

    HT
    cialis generika preisvergleich

    orlistat kaufen

    купить курсовую работу в Москве