Pilot Eğitimi Ön Lisans Derecesi

Pilot Eğitimi Top Kurs Eğitimleri

Bir önlisans programıdır sadece tamamlamak için bir veya iki yıl gerektirir derinlemesine eğitimi de dahil olmak üzere, bir dizi avantaj sunmaktadır. Öğrenciler temel bilgi ve alanında yüksek ödeme kariyer ve ilerleme elde etmek için kullanabilecekleri becerileri kazanacaktır.

Pilot eğitiminde bir önlisans nedir? Bu derece genellikle tamamlamak için yaklaşık iki yıl sürer ve uçak pilot kapsamlı eğitim ve ilgili ders bilgilerini içerir. Program katılımcıları genellikle uçan eğitim eller çalışma, simülasyon ve bir karışımı yoluyla öğrenirler. Dersler genellikle matematik ve fizik, uçuş enstrümantasyon ve gerçek yaşam pilot senaryolar içerir. Bu program genel havacılık, helikopter ve ticari ayarları ve hava trafik kontrolü alanında kariyer isteyen herkes için temel becerileri sağlar. Pilot uçağın isteyenler bir pilot lisansı olması gerekir.

Öğrenciler meslek çeşitli uygulanabilir pek çok beceri kazandırabilir; Bu eğilimleri zaman yönetimi, organizasyon becerileri dahil, bölgeyi nasıl ölçüleceğini, okuma ve çizim ve kriz yönetimi yorumlamak nasıl.

Her program konumu nedeniyle, popülerlik, ve program uzunluğu faktörlere farklı mal olacak. Bir öğrencinin eğitim harcayacak ne kadar belirlemek için, o araştırma ve kendi seçtikleri okullara başvurmalısınız. Mali yardım hem de maliyeti dengelemek için mevcut olabilir.

Daha büyük havayolları için ticari pilot olmak isteyenler için, bu program fark edebilir. Rekabet havayolu pozisyonları için yüksektir; Ancak, havayolları ilk diploma ile pilotlar işe eğilimindedir. mezunları için ek kariyer fırsatları hava haritalama, hava fotoğrafçılığı ve havadan ölçme, itfaiye test pilot olarak denenmesini, kolluk kuvvetleri, arama ve kurtarma, ve devlet kurumları yer alıyor.

uzak bölgelerde yaşayan veya yoğun programları olanlar için, dünya çapında okullarda bir dizi çevrimiçi ders almak mümkün olabilir. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

Devamını oku

US Aviation Academy
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Amerika Birleşik Devletleri Denton

Tarrant County College, ABD Havacılık ile birlikte Profesyonel Pilot Programı için F-1 Vizesi sunmaktadır. Program, profesyonel bir pilot olarak kariyerinizi hızlandırmak için uçuş eğitimiyle birlikte uygulamalı bilimlerdeki 2 yıllık iş arkadaşlarınızı içerir. Bu iki yıl boyunca, FAA Commercial Single ve Multi ve Certified Flight Instructor ile uçuş eğitimini tamamlayacaksınız. [+]

Tarrant County College, ABD Havacılık ile birlikte Profesyonel Pilot Programı için F-1 Vizesi sunmaktadır. Program, profesyonel bir pilot olarak kariyerinizi hızlandırmak için uçuş eğitimiyle birlikte uygulamalı bilimlerdeki 2 yıllık iş arkadaşlarınızı içerir. Bu iki yıl boyunca, FAA Commercial Single ve Multi ve Certified Flight Instructor ile uçuş eğitimini tamamlayacaksınız. Programdan mezun olduğunuzda, F-1 Visağınız, bir yıla kadar CFI olarak çalışarak, saatlerce mesai yapmak için İsteğe Bağlı Pratik Eğitim'e başvurmanızı sağlar. Bu, bir havayolu kariyerine başlamadan önce Amerika Birleşik Devletleri'nde uçuş saatleri oluşturmak için olağanüstü bir fırsattır.... [-]