Filter
Önlisans
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Havacılık En iyi Kurs Eğitimleri

Oldukça düzenlenmiş ve rekabetçi havacılık sektöründe, başarılı pilotlar alabilirsiniz her avantajı gerekir. İşverenler buldukları en kaliteli pilotlar için bakmak ve Havacılık Ön lisans derecesi olan sanayi için bir iş başvuru bağlılığını bildirir.

Havacılıkta bir Önlisans nedir? Bu profesyonel pilotlar kariyerleri boyunca karşılaştıkları zorluklara odaklanan bir iki yıllık bir programdır. Öğrenciler havacılık sektörü hakkında bilgi edinmek ve uçuş eğitimi ile edindiği temel becerilerin ötesinde anlayışlarını genişletmek. Bu derece helikopter ve sabit kanatlı pilotlar için geçerli olan. Çalışma konuları çeşitli uçak yönlerini, hava trafik kontrolü, güvenliği ve havayolu işlemleri içermektedir.

Bir pilot yasal uçmak için lisanslı olması gerekir iken, profesyonel bir uçak ve teknolojinin daha kapsamlı bir anlayış gerektirir.Havacılıkta bir Önlisans minimum gereksinimler ötesinde ve öğrenciler, daha güvenli, daha iyi ve daha nitelikli pilotları olmaya hazırlar. Çalışmanın ders havacılık sektöründe konuları kapsar, aynı zamanda bir iletişim ve liderlik temel yetkinlikleri geliştirir.

Havacılıkta en Ön Lisans tamamlamak için tam zamanlı sınıfların iki yıl gerektirir. Pilot olarak kariyerlerine devam ediyor Öğrenciler ayrıca, pilot lisans gereksinimleri karşılaması gerekir. Maliyetler konumu ve kuruma göre değişir. Öğrenciler başlamadan önce onların finansal ihtiyaçlarını tahmin teşvik edilmektedir.

Havacılıkta Ön lisans mezunları pilotlar olarak kariyer için daha iyi nitelikli. İşverenler kuvvetle pilotluk eğitimi tamamlayan sağlam bir eğitim ile iş başvurusunda tercih. Birçok öğrenci, bölgesel havayolu, charter turları, ya da helikopter petrol kulesi desteği gibi özel görevler için uçakları uçan tarafından kariyerlerine başlamak için yaygındır.Çalışma ABD sınırlı değildir. Yüksek nitelikli pilot becerileri tüm dünyada talep görmektedir.

Bu kadar kısa sürede seçenekleri araştırma başlaması önemlidir. Bir pilot lisansı için eğitim yerel uçuş okullarında seçenekleri sınırlar, ancak çevrimiçi üniversiteler her yerde ulaşılabilir lisans programları sunuyoruz. Uluslararası öğrenciler online ders çalışma ile eğitim övgü düşünmeye teşvik edilmektedir. Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.

Devamını oku Daha Az
Other options within this field of study:
| | |

3 Results in Havacılık

US Aviation Academy

Tarrant County College, ABD Havacılık ile birlikte Profesyonel Pilot Programı için F-1 Vizesi sunmaktadır. Program, profesyonel bir pilot olarak kariyerinizi hızlandırmak ... [+]

Tarrant County College, ABD Havacılık ile birlikte Profesyonel Pilot Programı için F-1 Vizesi sunmaktadır. Program, profesyonel bir pilot olarak kariyerinizi hızlandırmak için uçuş eğitimiyle birlikte uygulamalı bilimlerdeki 2 yıllık iş arkadaşlarınızı içerir. Bu iki yıl boyunca, FAA Commercial Single ve Multi ve Certified Flight Instructor ile uçuş eğitimini tamamlayacaksınız. Programdan mezun olduğunuzda, F-1 Visağınız, bir yıla kadar CFI olarak çalışarak, saatlerce mesai yapmak için İsteğe Bağlı Pratik Eğitim'e başvurmanızı sağlar. Bu, bir havayolu kariyerine başlamadan önce Amerika Birleşik Devletleri'nde uçuş saatleri oluşturmak için olağanüstü bir fırsattır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Denton
September 2019
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The Seattle Colleges

Bu program sayesinde bilgi ve eğitim genişletmek ve uygulamalı bilim derecesi bir ortak kazanma fırsatı tanıdı gövde ve santral programları mezun vermektedir. ... [+]

Havacılık Teknolojisi

Program Bilgileri Bu program sayesinde bilgi ve eğitim genişletmek ve uygulamalı bilim derecesi bir ortak kazanma fırsatı tanıdı gövde ve santral programları mezun vermektedir.

derecesi tanınan Havacılık Bakım Uçak Gövde-Motor programından mezuniyet gerektirir.

Lisans Seçenekleri AAS

AAS lisans programı kendi bilgi ve eğitim genişletmek ve Uygulamalı Bilimler Önlisans Diploması kazanma fırsatı tanıdı gövde ve powerplant programlarının mezun vermektedir. AAS derecesi almak için, bir öğrenci onaylı bir gövde ve santralin programından tüm ders gereksinimlerini tamamlamak zorundadır.

Lisans programı öğrencinin önceki öğrenilen bilgiler ve mevcut sanayi uygulamaları ve ilgili teknik bilgileri vurgulamaktadır. Genel eğitim kursları, endüstriyel, sosyal, politik ve ekonomik faktörler ve sanayi üzerindeki etkileri de arka plan sağlamak.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Seattle
September 2019
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Institute of Aviation at Parkland College

Ön lisans öğrencileri sırayla programı sırasında özel bir pilot sertifikası, alet notunu, ticari bir pilot sertifikası ve multiengine derecelendirme kazanacağım. Uçak, e ... [+]

Genel bakış

Havacılık Enstitüsü at Parkland College Öğrenciler için en iyi sonuçları sağlamak için yüksek bir kalite seviyesini korumaktadır. Champaign, Illinois ve Urbana-Champaign ve Frasca International University of Illinois yardımıyla bulunan Parkland College'da Havacılık Enstitüsü Illinois lider kolej uçuş okulu ve bir havacılık programı ile merkezi Illinois yalnızca yükseköğretim kurumudur .

Willard havaalanında bulunan yaklaşık sekiz mil Parkland Koleji ana kampüse, Havacılık tesis evler derslik, öğrenci büroları, çeşitli uçuş simülatörleri ve hava filosu Enstitüsü. Filo 17 tek motor Piper okçuları, yedi Piper Oklar, üç çok motor Piper Seminoles ve iki Cessna 152S oluşmaktadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Champaign
June 2019
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku