Gazetecilik Ön Lisans Derecesi

Gazetecilik Top Kurs Eğitimleri

Bir önlisans, belirli bir konu alanında bir tanıtım eğitim verilmektedir. Bu popüler derece tüm dünyada okullarda mevcuttur ve genellikle tamamlamak için iki yıl sürer.

gazetecilik bir önlisans nedir? Bu program bir çeşit medyada çalışmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. birçok program, öğrenciler gazetecilik ile ilgili genel bir çalışma sınıfları ve sınıflar bir arada almak. ders konuları bazı örnekler haber yazma, AP tarzı, haberlerin, yayın yazma ve medya teorileri bulunmaktadır. Mezun olduktan sonra, öğrenciler yazılı ve hem çevrimiçi hem de baskı ortamı için raporlama temellerini anlamak ve etkilemek ve modern toplumu bilgilendirmek amacıyla kısaca ve açıkça yazmak gerekir.

onları çeşitli istihdam fırsatlarını takip yardımcı olabilecek bilgileri araştırma ve değerlendirme açısından bilgi sahibi olduğunu, bu derece yarar takip öğrenciler.Bir ön lisans diploması aynı zamanda öğrencilerin dört yıllık bir programı içine doğru atlama olmadan eğitime kolaylaştırmak için tek yoldur.

Bu derecesini elde ilişkili maliyetler büyük ölçüde özel okul bağlıdır. Konumu ve programın süresi büyük faktörlerdir ve bazı programlar için ek ücret talep ederler. Öğrenciler harç ve ücretleri hakkında sormak için farklı programlar araştırma ve en iyi seçenek ulaşmak için teşvik edilmektedir.

En işveren tercih veya lisans derecesi en az gerektirmesine rağmen gazetecilik bir ön lisans ile, bazı giriş seviyesi kariyer fırsatları olabilir. işler mevcut olduğu farklı alanlarda çevrimiçi, baskı ve haber yayın bulunmaktadır. iş unvanları örnekleri düzeni tasarımcısı, muhabir, kopya editörü, haber yapımcısı, özellik yazar ve bakla döküm yer alıyor. Mezunlar hızlı süreler ile bir hızlı tempolu bir ortamda için hazırlıklı olmalısınız.

Şimdi araştırma ve farklı okullara karşılaştırarak başlamak için mükemmel bir zaman. online katalog kullanarak, kurşun formu doldurarak doğrudan aşağıdaki program ve iletişim için seçtiğiniz okulun kabul ofisi arayın.

Devamını oku

College of Marin
Kampüs Tam zamanlı September 2019 Amerika Birleşik Devletleri Kentfield Novato

Mahkeme Raporlama Programı hukuk ve yasal ve iş ofisleri bizim mahkemelerde birebir muhabir olarak iş güvenliğini sağlamak için gerekli beceri edinme ilgilenen öğrenciler için tasarlanmıştır. [+]

A Mahkeme Raporlama Programı hukuk ve hukuk ve iş ofisleri bizim mahkemelerde birebir muhabir olarak iş güvenliğini sağlamak için gerekli beceri edinme ilgilenen öğrenciler için tasarlanmıştır.

Kariyer Seçenekleri Kongre Reporter, Mahkemesi Raportörü, Biriktirme Reporter, Serbest Muhabir, Marin Mahkemesi Raporlama Programı İşitme Muhabir Kolej 1975 yılında başlanmış ve Kaliforniya Mahkemesi Gazeteciler Kurulu tarafından kabul edilmektedir: Devlet çekmek için bir okuldan hak bir kişi için amacıyla Sınavı lisans, kişinin tanınan bir okulda programı tamamlamak zorundadır. Kaliforniya Mahkemesi Gazeteciler Kurulu, 2535 Capitol Oaks Drive, Sacramento, CA 95833. 916,263-3.660 Mahkeme Raporlama, Mesleki, Makine steno AS: Bir mahkeme raporlama programı yerine getirmesi gereken asgari şartları ile ilgili bilgi için iletişim, kabul edilmesi için Yasal veya Tıp Sekreteri Scopist, Tıp transcriptionist veya Metin Girişi Uzmanı Makine Steno Opsiyon seçenek yalnızca Hint Vadisi Kampüsü'nde sunulmaktadır. Bu müfredat öğrenciye yasal ya da tıbbi sekreter, scopist mahkeme gazetecilere yönelik, tıbbi transcriptionist veya metin girişi uzmanı olarak kariyer için hazırlamak için bir fırsat sunmaktadır. kursları da kısmen Devlet Sertifikalı Steno Gazeteciler Sınavına "hak" için Sertifikalı Steno Gazeteciler Kurulu gerekliliklerini yerine getirecektir. Mahkeme Raporlama Bilim derecesi Doçent, Makine Steno Seçeneği aşağıda listelenen dersleri ve Kolej Marin mezuniyet koşullarını tamamlayarak kazanılır. Başarı Belgesi başlıca için gerekli bütün derslerden tatmin edici tamamlanması için verilir. Düzenlemeler kestirme makinenin kiralama veya satın alma için öğrenci tarafından yapılmalıdır. makinenin kestirme beceri gereksinimlerini tamamlamak için gereken zaman toplam uzunluğu her öğrenci ile değişir. ... [-]

North Iowa Area Community College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Amerika Birleşik Devletleri Mason City

[+]

gazetecilik

Üçüncü Dönem

Dördüncü Dönem

Birbcde

[-]

North Iowa Area Community College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Amerika Birleşik Devletleri Mason City

[+]

Konuşma

Üçüncü Dönem

Yabancı Dil Gereği için transfer kurumla edin. Kabul şartları kurumdan kuruma değişir. Transfer kurumunuza başvurun veya yardım için NIACC danışman / danışman ile kontrol edin. Öğrencinin giriş seviyesine bağlı Önerilen zamanlama. Yerli Amerikan Edebiyatı Sosyal Problemler Pazarlama Prensibi Üniversite Okuma Stratejileri [-]

Sacramento City College
Kampüs Tam zamanlı September 2019 Amerika Birleşik Devletleri Sacramento

Bu program, radyo, televizyon ve / veya internet üzerinden gazete, dergi veya web sitelerine ya da yayın haberleri yazma profesyonel bir çalışmadır [+]

Gazetecilik AA derecesi bir derece şimdi beklenen medya profesyonelleri, olma hedefi var öğrenciler içindir. bu derece takip Bazı öğrenciler dört yıllık bir üniversitede gazetecilik büyük veya küçük planı ve önlisans yoluyla alt-bölümü büyük gereksinimleri tamamlayabilirsiniz olmayan CSU transferleri vardır. Diğer öğrenciler dört yıllık derecesi ile re-entry öğrenci ve bugünün gazetecilik bir zorunluluk multimedya becerileri, elde edebilirsiniz böylece kendi özgeçmiş için gazetecilik alanında ön lisans derecesi eklemek istiyorum. Diğer re-entry öğrenciler gazetecilik çalışmak için becerileri onlara sağlayacak bir Gazetecilik AA arzu.

gazetecilik önemli öğrencilere ödüllü, öğrenci üretilen üç eller-deneyim sunan aşağıdaki dersler için onları hazırlıyor medya teorileri, haber yazma ve raporlama, AP tarzı ve yayına yazılı dersleri almaya fırsat sunuyor yayınlar: Hızlı, iki haftada bir baskı gazete; Mainline, bir dergi bir kez dönem yayınladı; ve saccityexpress.com, online haber yayını. Gazetecilik derecesi Gazetecilik üniversite düzeyinde çalışmalar için hazırlar ve giriş seviyesi iş ve baskı, yayın alanında kariyer ve online haber medyaya yol açar.... [-]