Finans Ön Lisans Derecesi

Finans En iyi Kurs Eğitimleri

Finans

Eğer sadece üniversite eğitimine başlamadan, sonra bir Önlisans sizin için olabilir. Bu lisans programı genellikle iki yıl sürer. Genellikle öğrenciler teknik okul veya junior kolejinde bu derecesi kazanmak; Ancak, bu derecesi dört yıllık üniversite vardır.

Maliye bir Önlisans nedir? Bu lisans kurumsal dünya için gerekli olan finansman becerileri öğrencilere eğitiyor. Program süresince öğrenciler, finans ve iş ile ilgili dersleri almak. Öğrenciler kendi özel ihtiyaçlarına göre birini seçmek için izin dünya çapında programlar vardır. Bazı programlar aynı anda çalışabilir böylece öğrenciler çevrimiçi eğitim için izin verir. Diğerleri kampüste okula öğrencilerin gerektirir.

Maliye Doçent derecesine sahip pek çok özgün faydaları vardır. Finansal becerileri iş dünyasında önemlidir. Bu derece ile, gelecekteki öğrenme için büyük bir temel oluşturmak mümkün olacaktır.Çoğu öğrenci de sınıfları ilgi çekici buluyorum ve çok ödüllendirici olduğunu hissediyorum.

Eğer okula tercih yere bağlı olarak, maliyet değişecektir. Bu programı sunan pek çok okul olduğundan, bu katılan ilgilenen okula başvurun tavsiye edilir. Onlar ders ücretleri ve diğer ücretler hakkında size bilgi verebilir.

Eğer Maliye sizin Önlisans mezun sonra, işyerini girebilirsiniz. Bu yol tercih İnsanlar genelde dünyada şirketlerinde finans departmanlarında çalışmak. Finans grad analistler ve muhasebeciler gibi çalışması için yaygındır. Ancak, birçok kişi onları işyerinde daha iyi bir iş elde yardımcı olmak için, daha fazla öğrenme becerileri ve ek derece kazanç, okula devam.

Eğer finans dünyasında sunan exCELing ilgileniyorsanız, daha sonra bir önlisans derecesi harika bir ilk adım olabilir. Sizin için doğru bir program seçmek için emin olun.Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.

Devamını oku

Campus FP
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl September 2019 İspanya Madrid + 1 daha

Eğitimin bu döngüsünde boyut ve etkinliğine göre, hem kamu, özel, düzenlemek ve personele, ekonomik ve mali operasyonlar ve müşteri veya kullanıcılara bilgi ve tavsiye yönetimini ve yönetimini yürütmek için hazırlayacak şirket ve ajans, belirlenen hedefler, iç düzenlemelere ve mevzuata uygun olarak. [+]

Amaçları

Eğitimin bu döngüsünde boyut ve etkinliğine göre, hem kamu, özel, düzenlemek ve personele, ekonomik ve mali operasyonlar ve müşteri veya kullanıcılara bilgi ve tavsiye yönetimini ve yönetimini yürütmek için hazırlayacak şirket ve ajans, belirlenen hedefler, iç düzenlemelere ve mevzuata uygun olarak.

Ders programı

Profesyonel modüller Birinci Yıl

İletişim ve müşteri hizmetleri (200h). yasal ve iş belgeleri (135H) yönetimi. İngilizce (160H). Ofis otomasyonu ve bilgi işleme (200h). iş (200h) ait kapsamlı bir süreç. insan kaynakları ve kurumsal sosyal sorumluluk (105H).

Profesyonel modülleri İkinci Yıl

Muhasebe ve Vergi (120h). Eğitim ve rehberlik (90H). İnsan Kaynakları Yönetimi (50h). Finansal Yönetim (120y). lojistik ve ticari yönetimi (80h). İş Simülasyonu (140H). Proje Yönetimi ve Finans (30h). işyerleri (370H) Eğitim. Kariyer fırsatlarının İdari ofisi. idari, ticari. mali yönetim. Clerk. İdari lojistik. İdari banka ve sigorta. İdari insan kaynakları. İdari kamu yönetimi. İdari hukuk, muhasebe, iş danışmanlığı, vergi veya kurumlar. Koleksiyon yönetimi teknisyeni. müşteri destek sorumludur. akademik ilerleme Profesyonel uzmanlık kursları. Geçerli yönetmeliklere göre profesyonel modüllerin doğrulama imkanı ile başka Döngüsü Yüksek Seviye Mesleki Eğitim. Ulusal ve yönetmeliklere göre AKTS kredilerinin uygun doğrulama ile Uluslararası Araştırmalar Üniversitesi. Normalde Erişim Lisans son sınıf (Uluslararası Sınıf belirli bir alan eğitimi). Bizim çalışmaların sonunda öğrenci (Merkezi'nde değerlendirilen resmi sınavını geçerek) Cambridge Advance Seviye gösterebilir. Tabii öğretilir Merkezleri ... [-]