Bilgisayar Sanatları Ön Lisans Derecesi

Bilgisayar Sanatları Top Kurs Eğitimleri

Bilgisayar Sanatları

Önlisans derecesi, genellikle öğrencileri üniversite hayatına tanıtan iki yıllık bir lisans derecesidir. Ders, genellikle öğrencilere çeşitli akademik disiplinlerde sağlam bir temel sağlamayı amaçlamaktadır. Dersler, başarılı profesörler ve eğitmenler tarafından verilmektedir.

Bilgisayar sanatlarında önlisans derecesi nedir? Bu programın odak noktası, öğrencinin bilgisayar teknolojisi, felsefe ve tarih hakkındaki bilgi tabanının yanı sıra diğer birçok konunun temellerini de kapsamaktır. Öğrenciler genellikle sanat ortamlarını geliştiren bilgisayar yazılım programları ile çalışırken nasıl yaratıcı olabileceğini öğrenirler. Dersler, web tasarımı, bilgisayar grafikleri, animasyon ve oyun geliştirme gibi konulara odaklanabilir ve genellikle alanda ileri düzey derece ve gerçek yaşam deneyimi olan profesörler tarafından verilir.

Bu programdaki alimler genellikle psikoloji, bilim, sosyal bilimler ve matematik gibi alanlarda güçlü bir temel alırlar ve yaşamları boyunca yarar sağlayabilecek eleştirel düşünme becerilerini geliştirebilirler. Ayrıca, işyerine iyi bir şekilde dönüşebilen bilgisayar yazılımı uygulamaları ile belirli becerileri öğrenebilirler.

Bu programın masrafları, okulun yeri, kitapların maliyeti ve mali yardımın varlığı gibi çeşitli faktörlere bağlıdır. Daha fazla bilgi edinmek için, aday öğrenciler bireysel okulları araştırmalıdır.

Bilgisayar sanatında ön lisans derecesi olan mezunlar iş piyasasına girmek isteyebilir veya ek çalışmalar yapabilirler. İşyerinde, mezunlar eğitim, özel endüstri veya devlette çalışmayı ya da kendi işini kurmaya karar verebilirler. BT analistleri, web sayfası tasarımcıları, CAD tasarımcıları, video oyunu yapımcıları, yazılım programcıları, teknisyenler, girişimciler ve sanatçılar olarak talep edilebilirler.

Gelişmekte olan bir alan olarak, bu derece programı, genellikle çevrimiçi öğretim içeren, dünya çapında çeşitli okullarda sunulmaktadır. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

 

Devamını oku

Campus FP
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl September 2019 İspanya Madrid + 1 daha

Biz her alanda teknolojik patlaması olan ve giderek emek piyasasının ihtiyaçlarını karşılamak için geliştiricilerin gerektirir. eğlence ihtiyaçlarını karşılamak ... ve ayrıca her yerde ve cihazdan erişilebilir hale öğrenmek süreç optimizasyonu için işletme yönetimi uygulamalarıyla ilgili tüm bilgi. Tabii öğretilir Ders Amaçları Program Çıktıları Profesyonel İlerleme akademik merkezler [+]

Biz her alanda teknolojik patlaması olan ve giderek emek piyasasının ihtiyaçlarını karşılamak için geliştiricilerin gerektirir. eğlence ihtiyaçlarını karşılamak ... ve ayrıca her yerde ve cihazdan erişilebilir hale öğrenmek süreç optimizasyonu için işletme yönetimi uygulamalarıyla ilgili tüm bilgi.

Amaçları

Eğitimin bu döngüsünde geliştirebilir, belgeyi uygulanması ve bakımı öğrenecektir uygulamaları cihazların her türlü bilgisayar: telefonlar, tabletler web, Vb Sen tasarlayacak ve kendi programlamak edecek uygulamaların.

Ders programı

Profesyonel modüller Birinci Yıl

Bilgisayar Sistemleri (170h). Veri tabanları (170h). Programlama (230h). İşaretleme Dili ve Bilgi Yönetim Sistemleri (120y). Geliştirme Ortamı (90H). Eğitim ve rehberlik (90H). ... [-]

Campus FP
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl September 2019 İspanya Madrid + 1 daha

Eğer video oyunları dünyasında hakkında tutkulu musunuz? Sonsuz sanal dünyalar yaratmak için yetenekli teknisyenler gerektiren bir gelecek vaad eden animasyon, Sanal Gerçeklik ve Artırılmış Gerçeklik, filmi, televizyon ... gürleyen teknoloji ve gelişimi: Artık size ne gibi üzerinde çalışabilirsiniz. [+]

Eğer video oyunları dünyasında hakkında tutkulu musunuz? Sonsuz sanal dünyalar yaratmak için yetenekli teknisyenler gerektiren bir gelecek vaad eden animasyon, Sanal Gerçeklik ve Artırılmış Gerçeklik, filmi, televizyon ... gürleyen teknoloji ve gelişimi: Artık size ne gibi üzerinde çalışabilirsiniz. şaşırtıcı sonuçlar elde etmek için en yeni uygulamaları nasıl kullanacağınızı öğrenin. gelecek 3 boyutlu olması!

Amaçları

Bu eğitim döngüsünde kişisel becerilerini geliştirecek, profesyonel ve sektörde ihtiyaç duyulan becerileri video oyunları, sinema veya Dijital ve multimedya ortamları. profesyoneller aramaktadır İş iletişimi, multimedya ve film yapım şirketleri yaratıcı Onları, son teknikleri uygulanarak çekici ürünleri üreten ve en gelişmiş üstesinden gelebildiğini yenilik yapmasına yardımcı olacak 3D programlar, animasyon ve tasarım.... [-]