İngilizce Ön Lisans Derecesi

İngilizce En iyi Kurs Eğitimleri

İngilizce

Ön derece lisans düzeyinde sunulan üniversite dereceleri vardır. Ön lisans programları genellikle tam zamanlı öğrenci için iki yıl civarında sürecek. Çalışma süresince, öğrenciler bir kariyer ya da dört yıllık bir programa aktarmak için gerekli özel bilgi ve beceriler kazandırmak.

İngilizce bir önlisans nedir? İngilizce bir önlisans programında öğrenciler yorumlama, anlama, analiz, okuma ve çeşitli metinler ve İngiliz edebiyatının adet araştırma ile ilgili çeşitli beceriler kullanmayı öğrenmek olabilir. Programa bağlı olarak, çalışmalar öğrencilerin çalışma farklı türlerden, süreler ve sosyal bağlamlarda arasında olabilir. Ayrıca, bu programlarda öğrencilerin incelemek ve farklı bakış açılarını sorgulayan ve kendi kişisel görüş ve fikirlerini geliştirmek için öğrenebilirsiniz. Onlar aynı zamanda çağdaş teori ve çeşitli yazı yaklaşımlar keşfetmek ve farklı kültürler için gerekli olan eleştirel düşünme becerilerini ve beğenilerine kazanmak olabilir.

İngilizce bir derecesini elde çeşitli yollarla faydalıdır. Örneğin, programın mezunları genişletilmiş kariyer seçenekleri yanı sıra, muhtemelen İngilizce bir dört yıllık lisans programına başvurabilmek için fırsat yaşayabilirsiniz.

değişebilir bir ortak derecesini elde ile ilgili maliyetler. Her katılmak ve konumu istediğiniz okul bağlıdır. Araştırma potansiyel okullar ve programlar dahil tüm masrafları tam bir anlayış kazandırmak.

İngilizce bir ortak derecesine sahip mezunlar kariyerlerine devam etmek devam edebilir. Ancak, birçok pozisyonları alanında dört yıllık lisans gerektirebilir gibi birçok mezunları, öğrenimlerine devam etmek için yaygındır. İngilizce lisans sahipleri işe yarayabilecek bazı alanlarda iş, hükümet ve iletişim yer alıyor. Olası iş unvanları teknik yazar, kopya yazar, editör ve kütüphane teknisyeni bulunmaktadır.Program tarafından sunulan yararlı beceriler hem de diğer alanlarda çeşitli diğer pozisyonlar için bireylerin iyi bir iş adaylar yapabilirsiniz.

Bazı okullar öğrencileri kolaylık online olarak derece kazanmak için izin verir. Başlamak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku

Youth for Understanding USA
Kampüs Tam zamanlı September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Washington DC

Öğrenciler ilgi alanlarını keşfetmek, bilgiyi genişletmek ve geleneksel Amerikan geçmiş zamanlarına ve öğrenci etkinliklerine katılmak için çeşitli konularda dersler alma fırsasına sahiptir. [+]

İngilizce En iyi Kurs Eğitimleri 2018. [-]

North Iowa Area Community College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Mason City

[+]

Üçüncü Dönem

Dördüncü Dönem

Not:

Birbcde

Eğitim Psikolojisi

Yaratıcı yazma

Sosyal Problemler Üniversite Okuma Stratejileri

AA Diploma çoğu transfer kurumlarında Liberal Sanatlar Koleji Genel Eğitim Gereksinimleri karşılamaktadır. Yabancı Dil Gereği için transfer kurumla edin. Kabul şartları kurumdan kuruma değişir. Transfer kurumunuza başvurun veya yardım için NIACC danışman / danışman ile kontrol edin. Öğrencinin giriş seviyesine bağlı Önerilen zamanlama. [-]