İşletme Ön Lisans Derecesi

İşletme Top Kurs Eğitimleri

Ön lisans dereceleri, üniversite eğitiminin en temel biçimlerini temsil eden yararlı eğitim seçenekleridir. Öğrenciler, ileri düzeyde bilgi sahibi olmak veya bir işe başvurmak için bu ön lisans derecelerini kullanabilirler.
Yönetimde önlisans derecesi nedir? Organizasyonlar büyüdükçe, her şeyin düzene sokulması görevine daha fazla insanın ayrılması gerekir. Yönetim çalışması, yöneticilerin herkesi doğru görevlere odaklanma biçimini, bir grubun stratejisini oluşturmayı ve hedeflere ulaşmak için mevcut kaynakları kullanma şeklini inceler. Birçok yönetim programının, işletme yönetimi, kamu yönetimi ve kar amacı gütmeyen yönetim gibi özel vurguları vardır.
Bir yönetim programı, liderlik becerilerini, öğrencilerine, işyerinde dışında olduğu kadar yararlı olan öğrencilere aşılar. İletişim kurma, tüm kişilerarası etkileşimleri geliştirir. Birçok program, tanıtım tekniklerini uygulamanızı öğreterek, şirketinizin veya kendinizin reklamını nasıl yapacağınızı, pazarladığınızı ve sattığınızı anlamanızı sağlar.
Çoğu ortak program sadece bir veya iki yıl sürdüğü için, maliyet genellikle ileri dereceden daha azdır. Programdan programa oldukça farklı olabileceği için, öğrenciler fiyatla ilgili çeşitli kurumlarla iletişime geçmelidir. İhtiyacı olanlar için, mali yardım da mevcut olabilir.
Tüm büyük organizasyonların eğitimli yöneticilere ihtiyacı vardır ve bu pozisyonları iş, hükümet ve kar amacı gütmeyen sektörlerde potansiyel olarak kullanılabilir hale getirir. Satış danışmanları, şirketlere, hizmetlerine veya ürünlerine ilgi duyan müşterileri bulma konusunda yardımcı olur. İlişkili bankacılar, müşteriler ve bankaları arasında irtibat görevi görürler. Yönetici asistanlar, şirketler, kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşları içindeki büro işlevlerini yöneterek yöneticilerin yükünü hafifletir.
Öğrenciler genellikle kendileri için çalışan bir yönetim programı bulabilirler. Üniversiteye bağlı olarak, yarı zamanlı, çevrimiçi veya yoğun eğitim kursları gibi esnek seçenekler de olabilir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku

Youth for Understanding USA
Kampüs Tam zamanlı September 2019 Amerika Birleşik Devletleri Washington

Topluluk Koleji Programı, ihtiyaçlarınıza en uygun Yönetim Araştırmaları programı ile eşleşir. [+]

İşletme Top Kurs Eğitimleri 2019. [-]

SCPSU Business School
Online Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Açık Kayıt İsviçre Lausanne Switzerland Online + 2 daha

Yönetim Diploması (I ve II), bir yıl önce ve / veya Birleşik Krallık İşletme derecesinin ikinci iki yılını çalışmak isteyen insanlar için tasarlanmış 120 kredi büyüklüğünde (İngiltere) bir niteliktir. [+]

Bu program, Yönetim Uzmanları Enstitüsü'nün (UK) ortak üyelik gereksinimlerini karşılamak ve öğrencilere İngiltere'deki üniversitelerde lisans programının ikinci yılına veya üçüncü yılına doğrudan girme Pathway sağlamak için tasarlanmıştır.

Yönetim Diploması (I) - OFQUAL Seviye 4

İş çevresiKaynak yönetimiİletişim yetenekleriÖrgütlerde İnsanlarPromosyon Teknikleri UygulamakKurumsal Sosyal SorumlulukYönetim için FinansMüşteri ilişkileri yönetimi

Yönetim Diploması (II) - OFQUAL Seviye 5

İletişimi YönetmeKüresel Bağlamda İş Organizasyonlarıİnsan yönetimiYöneticiler için FinansAraştırma projesiPazarlama İlkeleri ve UygulamasıYeni Bir İş Girişimi Planlamakİş kanunu... [-]

American National University
Online Kampüs Tam zamanlı 80 hafta September 2019 Amerika Birleşik Devletleri Salem USA Online + 2 daha

İşletme Yönetimi programı, öğrencilere genel yönetim becerileri ile işletme yönetimi prensiplerinde çeşitlendirilmiş bir geçmişe sahip iş eğitimini sağlar. Elde edilen geniş bilgi, pazarlama, satış, yönetim, insan kaynakları, muhasebe ve hatta işletme sahipliği gibi geniş kurumsal mevkilerde yer almak için sağlam bir temel sağlayacaktır. [+]

Kariyerinizi Dünyada Advance Edin

İşle ilgilenmek, ancak hangi alanı takip etmeniz gerektiğinden emin değil misiniz? Ardından, İşletme Yönetimi asistanı derecesi programı¹ , ticari uygulamalar ve mesleki becerilerin temelini atarak sizin için doğru olabilir.

Ekonomi, muhasebe, satış ve sözleşme hukuku, insan kaynakları yönetimi, örgüt yönetimi ve liderlik, pazarlama ve yönetim ilkeleri derslerini alarak iş temellerinin geniş bir görünümünü kazanacaksınız. İşletme yönetimi asistanı derecesi programı, bir sonraki eğitiminizi veya kariyer yolunuzu seçmeden önce işletme alanının sularını test etme fırsatı verecektir. Ayrıca hangi endüstrilerin en fazla söz verdiği konusunda bir fikir sahibi olursunuz ve hangi uzmanlık alanlarını (finans, ürün geliştirme veya pazarlama gibi) en çok ilginizi çekebilir.... [-]    ry-diplomer.com

    изучение английского языка

    хонда shadow