Ön Lisans Programları

Birçok ön lisans programı mevcuttur: sosyal bilimler, fen bilimleri ve uygulamalı bilimler. Her öğrenci için aldığı eğitim farklı amaçlara hizmet etmektedir: Bazen farklı akademik çalışmalar arasında köprü kurmak bazen de ek eğitim almak üzere bu kurslara katılmaktadırlar. Sosyal alanlarda birçok konuda ön lisans programı olduğu gibi, fen bilimleri ve diğer alanlarda da ön lisans programları mevcuttur. Farklı ön lisans programlarının olması kafanızı karıştırmasın - sizi engellemesin! Araştırmanıza aşağıda listelenen en popüler ön lisans programlarına bakarak başlayın.

Yeni eklenen ön lisans dereceleri

American College Dublin

Müzikal Tiyatroda Güzel Sanatlar Önlisansı

Ocak 22, 2019
AFA, müzikal tiyatroda uzman olan, müzikal tiyatronun pratik ve akademik yönlerinde kapsamlı bir eğitim sunar. Her dönem müzikal tiyatro performansının merkezi alanlarında beceri ve yetkinliklerin geliştirilmesine dayanmaktadır: oyunculuk ve ses, dans ve şarkı söyleme.

Stanton University

Uygulamalı Bilimler Profesyonel Golf ve Golf Karmaşık Yönetimi Ilişkilendirmek

Ocak 18, 2019
Profesyonel Golf ve Golf Kompleksleri Yönetimi (PGGCM) Uygulamalı Bilimler lisans programı Associate, golf mesleği ile ilgilenen bireyler için eğitim ve pratik bir temel sağlayan - yetkili golfçüler, profesyonel golfçüler olmak ve / veya golf kompleksleri ve ülke kulüplerinin yöneticileri.

College of the Rockies

Bilim veya Liberal Sanatlar Associate

Ocak 23, 2019
Tüm College of the Rockies dereceleri, önlisans derecelerinin Sanat veya Bilim dalında lisans derecesinin ilk iki yılına denktir. Öğrenciler, tüm derece gereksinimlerinin karşılandığından emin olmak için dikkatlice planlamalıdır. Eğitim Danışmanları, ön lisans dereceleri için ders seçimlerini planlamalarında öğrencilere yardımcı olmak için hazırdır.… [+] [-]

Üniversiteler Türkiye

Konumu değiştir
HT
www.ry-diplomer.com

у нас

Наш полезный портал , он рассказывает про https://poliv.ua.