Wiki hakkında

Animasyon, Konsept Sanat, Özel Efektler (VFX), Oyunlar ve Sanal Gerçeklik (VR) gibi çeşitli bölümlerinde bilgisayar grafikleri evrenine ulaşmak ve genel bilgi edinmek için eşsiz bir fırsat. Öğrenme, bir dizi projenin geliştirilmesi sırasında gerçekleşir, yani, öğrenci, "yaparak yaparak öğrenir",% 100 pratik ve disiplinler arası bir şekilde. Program, konuyla ilgilenen, ancak çok az tecrübesi olan ya da hiç olmayan, profesyonel olmak ya da kariyeri değiştirmek isteyen öğrenciler için oluşturulmuştur.

Ders üç modülden yapılandırılmıştır. Bunlardan ilki, görüntü yakalama, hammaddeden oluşturma ve endüstride kullanılan ana yazılımın genel kavramları gibi temel unsurlardır. Bu aşamada alanların meslekleri bağlamsallaştırılmıştır. İkinci ve üçüncü modüldeki öğrenci, daha derinlemesine geliştirmek için belirli bir alanı seçer: Animasyon, Oyunlar veya Görsel Efektler. Gerçek briefler ile, piyasa üreticileri ile işbirliği içinde, nihai müşteriye sunum yapana kadar projelerin tüm aşamalarına katılır.

Beklenen Sonuçlar

 • Bilgisayar grafiğinin çeşitli alanlarında önemli temel bilgiler: Animasyon, Konsept Sanatı, Özel Efektler (VFX), Oyunlar ve Sanal Gerçeklik (VR). Bu bilgi, öğrencinin kendisine en uygun alanda uzmanlaşmak için bir sonraki adımlar hakkında güvenli seçimler yapmasını sağlayacaktır.
 • Bölgede proje yönetimi yapabilme
 • Sorunlara çözümler üretin
 • Temel eleman ve kavramları, genel teknik yetenekleri ve ilgi alanını anlamak
 • Kişisel Portfolyo (ShowReel)

Sınıf programı

Haftada üç kez:

Çarşamba ve perşembe günleri 07: 00-11: 00

ve cumartesileri sabah 9'dan akşam 1'e kadar.

* değişime tabidir.

Dersin yapısı

Bu, disiplinlere bölünmeyen bir derstir, İngiliz öğretim metodolojisini takip eder,% 100 disiplinlerarasıdır ve bir dizi projeyle öğrenmeye odaklanır. Tüm kavramlar, teori ve uygulamalar, eserlerin gelişimi boyunca öğrencilere tamamen transversal bir şekilde sunulmaktadır.

MODÜL I: ANİMASYON BİLGİSİ, OYUN VE GÖRSEL ETKİLERİ

 • görüntü yakalama
 • hammaddeden
 • Endüstride kullanılan ana yazılımların genel bilgisi
 • Öğrencinin ilgi alanı seçiminde yardımcı olması için ana mesleklerin bağlamsallaştırılması.

MODÜL II - BORU HATTI PROJELERİ

Bu aşamada öğrenciler proje boru hatlarından geçecekler ve genel beceriler ve tercih edilen alanlar üzerinde çalışacaklar: belirli alan gruplarında oyunlar, animasyon veya görsel efektler. Sonunda, ekipler projeyi sonuçlandırmak için bir araya geliyor.

MODÜL III - SANAYİ KISA

Piyasa üreticileri ile işbirliği içinde, koordinatör öğrencilere bazı briefler sunar. Bu projeler başlangıçtan itibaren geliştirilecek, öğrencilerin seçtikleri ilgi alanları dahilinde üretim öncesi, üretim ve post prodüksiyon aşamasında tüm aşamalarla temas kurmaları sağlanacaktır. Öğrencilerin nihai müşteriye sunum yapmasını ve gerçek bir teslimatı simüle etmelerini sağlamak.

Kayıt şartları

Seçim sürecine kabul edilen adaylar belgeleri ibraz ederek kayıt olabilirler:

 • RG ve CPF'nin kopyası (veya uluslararası öğrenciler için Pasaport / RNE)
 • İkamet Kanıtı kopyası (posta kodu ile)
 • 1 Fotoğraf 3x4 (veya JPG formatında dijital dosya)
 • EBAC Eğitim Hizmet Sözleşmesinin imzalanması
Program dili:
Portuguese (Brazil)
Ingilizce

Son Güncelleme July 24, 2018
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Duration
5 ay
Price
1,300 BRL
6 PLUS R $ 1,300
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre

- ,

Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Location
- ,
Son başvuru tarihi
End Date